Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
tak vono v tom má zmatek víc lidí ... http://fffilm.fuxoft.cz/2…
fugot 20. 9. 2009, 14:12
A dost! Ewa je moje a s nikým se o ni dělit nebudu. Však na ní pracuju už od jejich dvanácti let.
Lešek Wronka 20. 9. 2009, 14:07
ty vole, já sem v nějaký čajovně? sorry, asi jsem si splet místnost ...
minimálně 20. 9. 2009, 13:31
wiki: "Fuga je kontrapunktická hudební skladba pro tři až pět hlasů. Jedná se o vrcholnou formu kontrapunktu, která důsledně dodržuje rovnost všech hlasů."
minimálně: takže to tvoje nádobíčko je spíš jako duševní výplod, řekněme třeba napsanej na papír jo?
pw 20. 9. 2009, 13:27
fugu? malou jedovatou rybu? myslels' Fagot?
nebo co? 20. 9. 2009, 13:21
čuňata. nemáte úroveň. jedinej netuctovej, originální a přitom citlivej chlap je tu Bugrr...
ewa farna 20. 9. 2009, 12:59
hele, nevim, jak seš na tom ty, ale v mym případě by musela umět hrát na fugu
minimálně ... 20. 9. 2009, 12:40
a umí hrát ewa na zobcovou flétnu?
vhodná dovednost 20. 9. 2009, 11:51
prosil bych možnost přidání BLBOST k vlastním článkům, děkuji, někomu se třeba šikne
jak to tu vidim 20. 9. 2009, 09:24
ty vole, a kdyby ji třeba někdo učinil gravidní, to by měl českej šoubyz po piči ... určitě ji připravujou na duet s krajčem nebo tak něco, a najednou nic z toho!
úúú 20. 9. 2009, 08:35
Hosi. Ewe je 16. A ma hodne prace. To radsi doktorku Quinovou. Ta uz je v duchodu a ma spoustu casu
Fat Ja taky 19. 9. 2009, 23:50
to chce ňákej kokain, pánové
bidlo 19. 9. 2009, 22:46
Tak teď už to jen chce nějakou příležitost k seznámení - chlapi, vemte ewu někdy jako předkapelu na sedmičku ... bude prdel, a třeba ten večer někomu "pude karta"
prosíííím 19. 9. 2009, 19:35
ewa je super, úplně z ní uchcávám
huxl 19. 9. 2009, 18:49
Podle všeho chce někoho s největšim pérem a nejchytřejšíma kecama
= mě 19. 9. 2009, 16:25