Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
pro ty co nejsou z čech: tejdnů, tejdnů, tejdnů a ještě jednou TEJDNŮ !!! srát na vaší moravskou mluvu.
.o. 21. 9. 2009, 00:53
no asi venku
vánek 21. 9. 2009, 00:51
jaky melvins?
tom 20. 9. 2009, 23:59
tyvoe melvins venku!
honza 20. 9. 2009, 21:13
Kdyžtak Čech
Moravák 20. 9. 2009, 19:57
týdnů
pro ty co nejsou z čech 20. 9. 2009, 19:49
tejnů=tejdnů, rozumíme si
tomáš 20. 9. 2009, 18:49
chlapci a děvčata, knižní hlídka: vyšla česky autobiografie Lemmyho, jmenuje se to nečekaně Motörhead a za pár tejnů se tady z ní bude zkoušet!
tomáš 20. 9. 2009, 18:48
bych ji nahodou rad naladoval
sovinisticky prase 20. 9. 2009, 18:13
Snad ještě hezčí než Aran
znalec 20. 9. 2009, 18:10
Přes všechno musíme uznat že Ewa je náderná holka!
znalec 20. 9. 2009, 18:10
Bugrr: roztáčíš kola?
pátek 20. 9. 2009, 15:23
Je to fajn fajn fajn
Bugrr 20. 9. 2009, 14:59
Snad hned nebude tak zle?
A máme to. 20. 9. 2009, 14:33
Ne, fakt nám neřikejte, že z nás mluví česká malost a závist. Ewa Farna, spratek ze Slezska, dostala Anděla za to, že jí její táta v patnácti nechal udělat nový rovnátka. Navíc od tý doby, co jí dělá managera ten Polák, je to s její neposkvrněností stejně nahnutý jako s nevinností Britney Spearsový v jejim věku. A ještě k tomu prej vyprodává haly u našich severovýchodních sousedů. Kabát na Vypichu byl proti tomu zlatej...

Improvizovaný vystoupení s Richardem Krajčem, kterýho se už jistě brzo dočkáme na ČT v pořadu Pavla Anděla vyvolává otázníky nad smyslem existence tohodle veřejnoprávního média víc než kapela Davida Krause. Jediný, co je na ní vtipný, že už mluví jak českej velvyslanec v Polsku: "Já usz nenozim rovnateczka a ještě szem panna...."
A máte to! 20. 9. 2009, 14:31