Update k návštěvě tatérky Paz v Tribu (pokud to někomu uteklo, info s obrázkama kdyžtak zde:
http://www.silver-rocket.…): pokud byste někdo měli zájem, neváhejte, bylo by super zaplnit ještě dva termíny (středa 26/9 odpoledne a čtvrtek 27/9 flexibilně). Díky, jednejte rychle!
Töhötöm uv@silver-rocket.org
6. 9. 2018, 09:55
palma s rickolusem a bleubirdem je proste JO!!!!!
ok
4. 9. 2018, 22:26
Včera nejlepší Ceschiho koncert, co jsem viděl.
Aran uv@silver-rocket.org
4. 9. 2018, 11:09
V pátek jsem v dešti OPĚT s otevřenou hudbou fascinovaně sledoval vystoupení Andy The Doorbum na festivalu "Cool v plotě" v Písku vedle starejch hradeb. Je pro mě nekonečně inspirující, jak lze s naprosto minimálním "vybavením" (čelovky, halogenky, parohy, židle) dosáhnout naprosto maximálního účinku. Jak TOHLE vymyslel? Je to naprosto geniální a strašně působivý. Musím Andyho na tomhle turné vidět ještě aspoň párkrát.
Aran uv@silver-rocket.org
2. 9. 2018, 22:19
jinej tomas: Pokud se naskytne šance, NEBUDU VÁHAT!!!
Aran uv@silver-rocket.org
2. 9. 2018, 22:15
Mimochodem, kdyz by nebylo jasne jaky minneapolisky hiphop privezt, co takhle Profa?
(vim ze to takhle nefunguje :))
jinej tomas
2. 9. 2018, 21:35
Kdyby někomu přebejval lístek na LVMEN teď 16. září v Praze, tak se hlásim. Díky předem. Tomáš
Tomáš tomkorinekjr@seznam.cz
2. 9. 2018, 13:46
Serengeti má novou desku, na kterou mu dělal muziku Andrew Broder, což je génius a můj "vysněnej" producent. Tady je stream:
https://www.p-e-o-p-l-e.c…Serengeti jinak v pondělí v Kaštanu a pak tejden na turné s Ceschim.
Aran uv@silver-rocket.org
30. 8. 2018, 11:58
Dva tracky Kinski z nový desky:
https://www.treblezine.co…
Aran uv@silver-rocket.org
29. 8. 2018, 22:58
Martiny fotky z víkendu
https://photos.google.com…
Orel
27. 8. 2018, 17:30
Dík.
f.
27. 8. 2018, 12:28
DÍKY MOC šéfky a a šéfové z jižní Moravy za naprosto parádní Silver Rocket Summer South, DÍKY MOC všem, kdo dorazili. Jeden z NEJ ročníků. Příští rok jsme zas otevřený vašim nápadům!
Aran uv@silver-rocket.org
27. 8. 2018, 10:38
parádní mejdan, díky! palma nejvíc - bude deska?
orp SRSS
26. 8. 2018, 17:15
GREEN MILK from the PLANET ORANGE
https://www.youtube.com/w…
brouček
24. 8. 2018, 14:01
Zdar! V neděli na klinice japonská psychedelie Green Milk from the Planet Orange. Doraž!!
https://www.facebook.com/…
brouček
24. 8. 2018, 13:55