Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Cau, nabizime 3 volna místa v dodávce na SRSS. Odjezd za chvíli z liberce, potom směr Praha, Brno. Kdyztak na tel: 728356228
Honza 24. 8. 2018, 13:32
https://www.loudersound.c…
South 24. 8. 2018, 11:10
čau, jestli jedete někdo z brna na srss až v sobotu a máte 1 místo v autě, dejte prosím vědět na mail. dík.
petr pkrepelk@gmail.com 23. 8. 2018, 17:05
Zdar! Výsadek z Kutný Hory/ Kolína nabízí ve svejch dvou vozech celkem tři místa k přepravě na SRSS.
Předpokládaná trasa, od který se lze přiměřeně odklonit: Čáslav, Havlbrod, Jihlava, Moravský Budějovice, Znojmo, Mikulov.
Odjezd v pátek v jednu.
VH vitholub@seznam.cz 23. 8. 2018, 10:37
A ad riffy, jeden hodně hluboko zasutej: https://www.youtube.com/w…
Töhötöm uv@silver-rocket.org 23. 8. 2018, 10:32
Děkujeme Rožavě! Celý to bylo "muy punk", hehe, jen tři postřehy: 1) kapely z Anadalusie nepoužívaj pod bicí koberec, místo toho při odjezdu z domova znárodnili u silnice poměrně velkej kus obrubníku, kterej se... prostě postaví před kopák, 2) zpěváci kapel z Anadalusie maskujou chuť na panáka před koncertem příběhem o tom, že jim jejich dědečkové (všichni zpěváci flamenca) říkali, že bez kapky alkoholu hlas prostě nemůže fungovat, a 3) kapely z Andalusie uměj dodržet blížící se policejní hodinu: "Máme dvacet pět minut? V pohodě, zahrajeme to dneska celý rychlejc." Prostě Sevilla, sever Afriky.

Teď všem ovšem už blikaj v hlavě jen čtyři písmena: SRSS!
Töhötöm uv@silver-rocket.org 23. 8. 2018, 10:21
https://youtu.be/pJl8TESu…
riffage 23. 8. 2018, 09:52
Díky borcům Stříbrnejm, za včerejší konzik v Hispano stylu . -)...
poďous 22. 8. 2018, 22:13
Jo, chybí mi tam otazník, sorry
martin co má malárii 22. 8. 2018, 10:43
Nepřekládal někdo texty Ceschiho. Bych je lidem na koncertě rozdal.
martin co má malárii 22. 8. 2018, 10:43
Byla řeč o riffech?
https://soundcloud.com/l-…
Aran uv@silver-rocket.org 21. 8. 2018, 16:25
nez: myslim, ze jsi na neco zapomnel
https://www.youtube.com/w…
Torr uv@silver-rocket.org 20. 8. 2018, 16:07
nevim, jak hodně je to heavy, ale mě to baví - https://www.youtube.com/w…
nez 20. 8. 2018, 15:13
Jak byla řeč o těch riffech, tak dneska má 25. narozeniny "Venus Luxure No. 1 Baby"...
https://www.youtube.com/w…
Aran uv@silver-rocket.org 20. 8. 2018, 10:28
Měl bych na Vás dotaz z jiného ranku a to zda ještě hrajou Lapa a jsou-li někde k vidění.Díky
LCdP 19. 8. 2018, 18:07