Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Sem si musel vyguglit, co je to "shild und schwert" - ale stejně z tý martínkový úvahy resp. z jeho podivuhodných asociací nejsem moudrej...

Hele - nechcete někdo starý, vším možným nahraný kazety? TDK, Maxell, Basf, Sony.... Cca 40-50 ks. Něco málo je bez krabiček. "Za odnos". K předání v Kaštanu, třeba v úterý 17/9...
fst 12. 9. 2019, 14:33
Boduf Songs: https://bodufsongs.bandca…
Aran uv@silver-rocket.org 11. 9. 2019, 21:33
máme 3 lístky na lvmen na 12/9 na sedmičce. nedáme to časově, tak kdyby měl někdo zájem, ať se ozve na mail a domluvíme se. díky
lístky lvmen frody@post.cz 10. 9. 2019, 19:37
Ad ráno: ano, skutečně to byl to balón horkovzdušný. SRSS zase výborné, díky moc.
Pol 7. 9. 2019, 18:06
Až zpátky ve městě jsem si pořádně uvědomil, jak bylo pod Smrčníkem dobře. Intenzivní skromný setkání na konci světa, mezi lesem a loukou, na prostoru asi třiceti kroků mezi pódiem, ohništěm a výčepem. Cením, že line-up nabízel vytřepat těžkou palici i zadumaně posedět. Překvapení: napočítal jsem jenom asi pět aut. Zklamání: nestihl jsem geniální nálepky Dětí deště. Úkaz: Yozův deštníkový slunečník a sekera u mixpultu. Čumim: Ctib je druhej Hybner a Gurun Gurun mě svým závěrečným tlakem dokázali probudit až ve stanu pod svahem. Dotaz: ráno tam někdo plnil horkovzdušný balon nebo co to sakra bylo za zvuk?
orp 6. 9. 2019, 15:47
ja pockam az co rekne radio wave
nazor 6. 9. 2019, 12:16
„Parta obyčejných chlapů, co moc dobře znají drogy, chlast, léčebny, zbytek světa mají u prdele, a do toho hrajou super muziku, kterou skutečně žijou“.
---
trochu mi to připomíná komentáře obhajující kapely na shild und schwert festivalu..haha
martinek 6. 9. 2019, 09:41
rozptyl je dulezitej
true 5. 9. 2019, 09:54
pro Tom.ajara@email.cz: Ty nevíš, kde to bylo? Jeseníky nejsou moc blízko Prahy, pokud se nepletu.
Super místo, dle komentů i super akce. Bohužel mě to nevyšlo. Snad příští rok.
Někdy jsou v životě důležitější věci než zábava a rozptýlení. Např. moje rodina!
Michal 5. 9. 2019, 07:28
2 michal: co, bylo to blizko prahy?
Tom.ajara@email.cz 4. 9. 2019, 18:37
to uz je skoro jak s tim medvedem a myslivcem
jen v obracenym gardu 3. 9. 2019, 16:14
já tam zase nebyl :-(
A pěkně mě to ser....
Michal 3. 9. 2019, 12:12
Hele, MY moc dekujeme. Ty emoce den potom jsou tak trochu jako na horske draze, tolik intenzivnich okamziku behem strasne kratke doby, to pak trva nejakou dobu vsechno zpracovat. Ta atmosfera letos mne hodne pripomnela ty zacatky v 2003/2004 na Mlejne v Bysicich, vic improvizacni, trochu nebezpeci, ale tak jako kazdy rok - rozmaniti, trpelivi, neskutecne pozorni a vytrvali kamaradi. To jste vy. A ty kapely! Velky dik patri Zaclonovi - mimo jine, kdyz jsem dorazil v poledne, uz tam vyrobil podium z nejakeho kusu dreva, co nasel v lese... Taky Federsel, ktery pomohl se zvukem a dovolil Ondrejovi obcas chvili dejchat. Kdyz jsem sel na bar pro pivo, jedna slecna (ahoj, Zirafo!) rikala, ‘hele, vis, ze tim, ze to delate tak daleko a slozite, prijdete o 250 % publika?’ Uz si nepamatuju, jestli jsem odpovedel... DIKY! Jo – a ta povestna sms v cervnu „Zachránili jste celý fakin‘ léto, jak mně se ulevilo!“ No tak ten kluk mel pravdu, zase jste to zachranili, dekujeme.
Torr uv@silver-rocket.org 2. 9. 2019, 21:29
Taky děkuju. A sety Ctiba, UKW a Severního nástupiště mě dostaly. Asi ještě nikdy to nebylo takhle žánrově pestrý.
fst 1. 9. 2019, 22:53
Strasny dym!
Diky SRSS
Rado 1. 9. 2019, 21:40