Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Lukáš Aki Houdek nikdy nebyl členem Dětí deště. Je ovšem autorem básně podle který se DD jmenujou a později DD pracovali na soundtracku k Akiho filmu Poslední fext.
f. 20. 9. 2019, 12:15
novy deti deste jsou naprosta parada (skvelej hutnej zvuk, bozi texty),
Unkilled Worker kazatel
za me zatim top alba roku 2019
dotaz: byl nekdy Lukas Houdek clenen Deti deste?, diky
wydlak 20. 9. 2019, 00:02
martinek: bodrý styl v tobě evokuje obhajobu nazi kapel? asi moc čteš fullmoon
pub dweller 17. 9. 2019, 13:33
Tři (!!!) nový alba Star Club West...
PUKI POOKI: https://soundcloud.com/ni…
FORZETSN TSU DREK: https://soundcloud.com/ni…
BUT KLIM: https://soundcloud.com/ni…
Aran uv@silver-rocket.org 17. 9. 2019, 12:57
Jsme
Bugrr bugrr@centrum.cz 17. 9. 2019, 09:03
martinek: bez do pice prosim
krenek krenek@mail.muni.cz 16. 9. 2019, 14:40
pub dweller, atd: myslím, že došlo k lehký dezinterpretaci mýho nijak přínosnýho příspěvku. děti deště mám dlouho rád a o ně v tom vůbec nešlo, utahoval jsem si z bodrýho stylu pana muzikologa, kterej ve mně evokoval zmiňovaný lidový obhájce nazi kapel, nic víc
martinek 16. 9. 2019, 14:36
Odkud to přilítlo?! Adam Parks – koncert roku.
Job honza.krejca@gmail.com 16. 9. 2019, 11:38
asi zakazany
spaniel 16. 9. 2019, 11:07
hele z webu sedmičky zmizeli Or a Lyssa, teda myslim že sem to tam minulej tejden viděl

bude/nebude? nebo už je to vyprodaný?
dík 16. 9. 2019, 10:01
a homofobni buzeranti
jsem slyšel 13. 9. 2019, 15:58
a ke všemu jsou to misogyni, psal to špičák
a ten ví 13. 9. 2019, 14:38
no jo nejsou to žádní uvědomělý bojovníci za lepšejší svět, takže martinkovi hned naskočilo, že to tím pádem musí bejt něco jako nácci přece
pub dweller 13. 9. 2019, 12:10
ad obyčejní chlapi: Předpokládám, že si nikdo nemyslí, že by kdokoliv z lidí kolem SR měl s tímhle (cokoliv nazi) něco společnýho. Jen aby nedošlo k nedorozumění.
Töhötöm uv@silver-rocket.org 13. 9. 2019, 10:33
fst:
Já si kauzu ohledně toho nazi festu v německu vybavuju a myslím,
že martinek odkazuje na komenty sympatizantů, který psali
něco v tom duchu, že je to přece jenom akce obyčejných chlapů
co mají rádi pivo a muziku, prostý chlapi z lidu, víš co. Možná to ale myslel
úplně jinak...
xrobinx 13. 9. 2019, 08:56