naprostá pecky by byla, kdyby se vám ještě podařilo opět uspořádat cult of luna. nerýsuje se to náhodou?
raduzzz
12. 11. 2012, 19:12
Ony nejen, že vychází poslední dobou nejlepší desky ale jsou i skvělé koncerty. Včerejší bylo to nejlepší co jsem kdy byl. za druhé mě okouzlila houslistka a ještě víc mě potěšilo(jak jsem se vzápětí dozvěděl), že má s Efrimem dítě. za třetí, po finálním projekci World Police and Friendly Fires jsem měl chuť cestou na nádr zapálít město. taky u mně padl předsudek, že lucernu nelze nazvučit. studený pot a husí kůže. převelíké díky!
raduzzz
12. 11. 2012, 19:11
stačí položit
hell
12. 11. 2012, 18:00
Jakej pech, že jsem nemohl dorazit. Kdy tady byly takovýhle ódy naposled, pamatuje si to někdo? Nicméně až SR nainstalujou na koncert sedačky, roztrhám legitimaci.
John
12. 11. 2012, 17:56
za gybe díky. silný! příště klidně se sedačkama. ne, že bych byl taková lemra, ale radši bych se nenechal otravovat těma pár barovejma cestujícíma a užíval si mocnej ZVUK!
cretin
12. 11. 2012, 17:38
znal jsem jednoho štíhlýho
na heráku
12. 11. 2012, 17:19
fullmoon delaji samy stihly krasavci a krasavice.
a je to perfektni hudebni zurnalistika
12. 11. 2012, 16:41
Fullmoon versus Protišedi:
PS. Máte rádi server Protišedi? Já ne. Na tom serveru je prakticky všechno špatně. Jedna velká reklama na píčovinu vedle druhé, superinvestigativní reportáže Lukáše Bendy o tom "že chemicky upravovaná ovocná piva jsou CHEMICKY upravovaná" (ŠOK!), pseudoreklamní žvásty typu tyto BOTY jsou in, sem tam nějaká hudba a nad tím vším uměle vytvořená aura nějakého super trendy webu, který pokrývá alternativní kulturu v Česku. To ale není důvod, proč je nemám rád. Důvod je ten, že jejich reportéři si chodí na akce zadarmo, aniž by měli vyřízenou akreditaci. A to nemluvím o tom, že by dovnitř proklouzl jeden kluk, ale rovnou ve třech. Tlustá píča vedoucí Kománková dělá, že o ničem neví, ale všichni víme, jak to chodí. Pokud napíšete o akreditaci měsíc dopředu, pak si řeknu, že jste asi fanoušek a nechcete to minout. Když si napíšete o akreditaci ve stejný den – budiž, zapomněli jste. Ale když si napíšete o akreditaci pár desítek minut před začátkem, prakticky tím říkáte "píčo, nemám večer co dělat, kam se můžu urvat zadarmo". A fakt, že stejně jdete dovnitř, i když nemáte akreditaci, bych nazval normální, zkurvenou krádeží. Ano, kdyby se ten koncert zaplatil nebo byl aspoň šul nul, tak to prcám. Ale ve chvíli, kdy mám pár měsíců po zábavě a dlužím, pak mi tento akt přijde, jako by mi kluci přímo z kapsy ukradli 1 800 Kč. Nakonec s tím nic nenaděláte. Můžete doufat, že ti zoufalci budou mít aspoň tolik cti, že aspoň napíšou nějaký report nebo nafotí fotky (což je smysl akreditací)... Jenže je pátek a stále nic. Takže díky, Protišedi.
UPDATE. V sobotu se na Protišedi objevil report a dvě fotky. Report, který bych, a to jsem skromný, uplácal asi tak za tři minuty (a to bych tam ani nemusel jít). Vtipná je věta: "Zdálo se vám někdy pětikilo za noise hodně? Blbost ..."
Díky Protišedi, perfektní hudební žurnalistika!
zdorj:
http://www.fullmoonzine.c…
Tlustá píča vedoucí Kománková
12. 11. 2012, 15:00
Ma tak po koncerte napadlo ze len naozaj vynimocni ludia mozu zlozit takuto vynimocnu hudbu. Uz som ani velmi neveril ze ich uvidim ale na toto sa oplatilo vydrzat cakat. Spokojny pan Moya, Efrim, dve basy, dvoje bicie, string sekcia + ten treti mlady sopliak co nemal gitaru ale lodnu sirenu na GYBE riffy. NESKUTOCNY rambajz & jebot a sofistikovane vymyslene party. NEVERIM ze sa toto da ukocirovat ale vcera som to videl na vlastne okale & popolniky. Som si myslel ze clovek ma 5 zmyslov ale GYBE zvalcovali vcera aj 10 dalsich pokial pridu do cesty. Ja som len rad ze sa ich podarilo prilakat pobliz do Prahy a ze som to mal moznost zhliadnut priatelia :).
krty
12. 11. 2012, 14:43
Jsem moc šťastnej, že jsem to viděl. GYBE po většinu vystoupení umožnili cestovat zvukovýma vesmírama, ovšem s tak filigránsky sestrojenou a postupně se doplňující se instrumentální „mechanikou", až se tajil dech. Doteď třeba nechápu jak se jim ten monstrózní zvuk podařilo udržet v neustálem pohybu proměnlivých gradací. Šílená ekvilibristika, smekám!
Job honza.krejca@gmail.com
12. 11. 2012, 10:08
Souhlas, ja to normalne nepisu, ale ty vole, vcera to bylo fakt neco neskutecnyho, dik fakt uprimne DIK tyvole!
Vasa
12. 11. 2012, 09:45
vcera naprosto uchvatny
wydlak
12. 11. 2012, 09:34
8.30 zacina predkapela.
Aran uv@silver-rocket.org
11. 11. 2012, 14:59
podle me to nezacne driv nez v 9. prvni jsou air cushion finish
Abuch uv@silver-rocket.org
11. 11. 2012, 14:44
nebyl by tajmtejbl na dnešní večer? abych se do prahy nehnal nějak zbytečně brzo
cretin
11. 11. 2012, 13:36