Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Dneska neuslyšíš nic
Peklo pe.klo@centrum.cz 29. 7. 2009, 17:23
Hele, jak na to hned slyšej. Kundy.
Job honza.krejca@gmail.com 29. 7. 2009, 15:31
sam ses kunda i s tou svoji blbosti
verdikt 29. 7. 2009, 15:22
Uááááááá! Sorr, ale od dob This Fucking Tank sem si na Anglánech snad víc nepochutnal. Koukejte dorazit, vy kundy!

http://www.youtube.com/wa…
Job honza.krejca@gmail.com 29. 7. 2009, 14:57
..na každém žblochu kousek pitrochu
lidová 29. 7. 2009, 13:57
na každém pitrochu pravdy trochu
moudrost 29. 7. 2009, 13:08
ne, to neni art fest, to je indie fest!
haha 29. 7. 2009, 12:10
hele, david rath podporuje art fest: http://www.gaskfest.cz/no…
vtipny 29. 7. 2009, 11:39
nastesti je leto
a na na na 29. 7. 2009, 11:36
m - Ty vole, jaký komoušství? Dyť já mu to neberu a ani mu nic nevnucuju. Jen řikám, že mi to přijde divný chodit na něčí večírky a na netu ho pak pomlouvat. Ale pokud si někdo rád sere na vlastní dvorek, tak je to jeho problém - jen se nad tim pozastavuju (i když asi dost zbytečně). Seš naprosto vedle, slušný chování nemá s nějakym komouštvym nebo kulturníma komisema nic společnýho ... teda jsou lidi, který ke slušnýmu chování vůči druhejm ty komise potřebujou, ale to je právě ta chyba. Konec mýho moralizování. Behave yourself!
jakub.uck 29. 7. 2009, 11:33
"nevybíravym způsobem? chtělo by to trochu slušného chování?"
a co takhle nějakou kulturní komisi a trochu komoušství?
myslim, že ničí svobodu tim neomezuje, takže si může klidně psát blbosti jaký chce a vůbec mi to nevadí.
m 29. 7. 2009, 11:23
Na tom pitrochovi je nejdivnější, že sám chodí na koncerty dělaný SR a slintá tam nad GvsB apod. a pak na netu dost nevybíravym způsobem pomlouvá Gnu, AE a jejich fans (samozřejmě se mu to nemusí líbit, kdyby řekl, "neni to můj šálek..", tak by to bylo ok, ale tyhle kecy, co tam má, to se nedělá ...). To je jako chodit si k někomu pochutnávat na nedělní oběd a pak na pavlačích vykládat, že jeho stará je hnusná pizda a jeho děcka sou uplně blbý ... Chtělo by to trochu slušného vychování ... No nic, sorry, že tohle zas otevírám, neudržel jsem se ...
jakub.uck 29. 7. 2009, 11:10
Pitrocha, jachacha
Pinto pintolp@gmail.com 29. 7. 2009, 10:41
živák Torche ke stažení:
http://el1011.com/Torche.…
for fans 29. 7. 2009, 10:17
Radime blahopřeji k raketce.
slečna 29. 7. 2009, 10:05