Lukáš: no a navíc: voni se přece pomalu už chystaj vyhánět lidi z jejich vlastních domů, když budou zrovna potřebovat!!(ale to je trošku mimo tohle téma)
Tms
14. 9. 2009, 16:57
jo ale majitel má podle mě taky určitou zodpovědnost za ten barák.Dejme tomu že to třeba spadne a někdo tam zařve.
možná melu
14. 9. 2009, 16:55
jedna věc je smysl pro morálku, drzost, fašismus, mučednictví, demagogii ale tohleto, co tu hodil "taky mazec" je silná káva, ukazující na nekonečnost debility, spojený s jasnýma regulema birokratickýho státu tyvole.
...policistům tvrdil, že byl v domě pouze v rámci výkonu své práce, to mu však podle policejního mluvčího Tomáše Hulana není nic platné a bude s ním jednáno jako s kterýmkoliv jiným squaterem...
crack
14. 9. 2009, 16:53
Lukáš: Ale čí svobodu narušuješ, když se nabouráš do prázdnýho baráku, kterej chce developer evidentně nechat spadnout, aby se o něj nemusel starat??? Tady přece nemluvíme o tom, že by squatteři chtěli bydlet u někoho doma!
Aran uv@silver-rocket.org
14. 9. 2009, 16:52
Aran: však si nemyslím, že to jsou "smažky", myslel jsem, jak to bere standardní divák TV zpráv...
Taky nemluvím o slepým dodržování zákonů, to vůbec, spíš mám na mysli, že ke svobodě patří i určitá dávka zodpovědnosti, zejména ta, že nebudeš omezovat svobodu někoho jinýho. A v tom, že někomu vlezeš do baráku (tenhle případ) nebo na pole (Czechtec) přesně tohle vidím, i když konkrétní řešení těchto situací ze strany úřadů se mi hnusí.
Prostě takhle: o represích bych mluvil až mě budou vyhánět z mýho domu, když mě vyženou z cizýho, tak se holt seberu a jdu...
Lukáš
14. 9. 2009, 16:47
system error: To je fakt strašně překvapivý, že to nějaký politický mrdky využijou k honbě za vlastníma bodama. Co bys čekal?
Aran uv@silver-rocket.org
14. 9. 2009, 16:45
tak prej uz nekteri lidi dostali obecne prospesny prace
paul
14. 9. 2009, 16:36
v moji ulici nechodej politici, at se snazej sebevic. strana zelenych stejne jako kazda jina.
takze mrdat
14. 9. 2009, 16:32
http://blisty.cz/2009/9/1…
taky mazec
14. 9. 2009, 16:32
14.9.2009
"Bez squatu nebude Praha metropolí"
tisková zpráva Strany zelených
Krajská organizace Strany zelených vítá Týden nepřizpůsobivosti vyhlášený iniciativou Freedom not fear (Svoboda místo strachu) na týden od 12. do 19. září. Vnímá jej pozitivně jako festival, který se snaží povzbudit všechny nonkonformní komunity i alternativně smýšlející jednotlivce v jejich vědomé odlišnosti a často i odporu vůči mainstreamu.
mě poser, a co řeknete na tohle?? Mainstremová politická strana si na tomhle zásahu udělá reklamu, jak je strašně alternativní a jak podporujou alternativní mládež...
chce se mi blejt, tak mi sakra řekněte jak revoltovat, systém v hajzlu
Job: v čechách se hodně krade = hodně fízlů, ve vyspělejch demokracií jsou počty poldů na sto obyvatel mnohem menší, to že ale tady ta represivní složka nefunguje tak jak má, už je jiná věc
system error
14. 9. 2009, 16:31
job: bacha at ti nekdo neodepise, ze tam bloumaji pro bezpecnost obcanu
PICE
14. 9. 2009, 16:31
ty vole!!! zrychlený řízení!!! ty vole!!!! 23 !!!! KURVY!!KURVY!!!! bez prdele SMRT SYSTEMU!!!!!!!!! KURVY!!!!
Tmsk
14. 9. 2009, 16:26
Fórum jen ukazuje, co všechno vám vězí v hlavě. Nicméně, Töhötöm přesně vystih' o co v tomhle případě jde. Tam kde vládne pokrytectví, zášť, omezenost
nebo zbabělý hledání nepřátel za každou cenu, je logicky celej model společnosti postavenej na hlavu, tudíž jeho respektování se důsledně připouštět nemůže. Zvlášť v dobách, kdy celá země stojí na pokraji státního bankrotu a přesto se vynakládaj obrovský částky na aktivování represivních složek. Přestaňte čumět do země, rozhlídněte se a uvidíte kolik policajtů bloumá ulicema. Jen u nás ve čtvrti jsem jich za víkend napočítal asi deset na kilometr čtvereční. Stojíme jen malej krůček od nástupu další diktatury.
Job honza.krejca@gmail.com
14. 9. 2009, 16:26
autornejdebilnějšího výroku dle jakuba ucka: "banda fetek"? To nemyslíš vážně, že ne?
Lukáš: Třeba s tebou o tom chci mluvit. A nebo s někým, kdo si myslí, že squatteři jsou "banda fetek". Dokola a dokola budu klidně vysvětlovat, proč si myslím, že je důležitý nenechat tyhle věci plavat. Nechci to zabalit a rezignovat. Ad předpisy v autě - hele, tohle nebo podobný přirovnání ("pedofilové") už to padlo a podle mě to je blbost. Když mi ty předpisy budou nařizovat, abych srazil lidi, co vlezou na přechod, tak to taky nebudu slepě dodržovat. Jinejma slovama: špatný předpisy/zákony = adekvátní reakce na ně.
Aran uv@silver-rocket.org
14. 9. 2009, 16:24
milada: Správnej názor si udělej sám podle svýho svědomí. Ale za současnej stav Milady může zejména vyhnání squatterů, to je holej fakt, právě proto, že se o něj už nemůžou starat. Ne jak to motá fuckoffpoliticalmusic o chilku dřív.
Radim radim.solc@gmail.com
14. 9. 2009, 16:17