Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
kulturni rubrika idnes = blbost, Neuro plati = vic nez tvrde
admin uv@silver-rocket.org 12. 6. 2018, 11:51
na idnes píšou, že v meet factory bude poslední koncert před opravou ve čtvrtek....
https://kultura.zpravy.id…

Neuro platí?
brutusáček 12. 6. 2018, 08:14
2 dobra deska: jo, ted jsem na to koukal. to fakt nejde preslechnout...
Tom.ajara@email.cze 11. 6. 2018, 17:21
Tomas Palucha zni dobre, coz je super.
tichošlápek 11. 6. 2018, 17:07
tam hrajou lidi z Bluetip
dobra deska to je 10. 6. 2018, 22:51
Red Hare zni jak Bluetip, coz je super.
Tom.ajara@email.cz 9. 6. 2018, 21:28
Nový Red Hare: https://redhare.bandcamp.…
Aran uv@silver-rocket.org 7. 6. 2018, 13:25
Chtěl bych se tady vypsat ze svý lásky k E: tyvole to je TAK dobrá kapela a ta nová deska je TAK "chytlavá" v tom ne-blbým slova smyslu! Pro mě spolu s Dommengang a Timber Rattle zatím s přehledem koncert roku. Člověk tu muziku už asi "někde slyšel" (já třeba na deskách Unwound a Mission Of Burma), ale stejně je pořád nová (v roce 2018 ale děsivě "stará" - i tím je to celý přitažlivý). Zvuky, který vyrábí Jason Sanford s tím svým home-made nástrojem, jsou prostě geniální a nenapodobitelný a umožňujou Thalii, aby s kytarou jen tak bloumala kolem a soustředila se na rytmickou stránku toho všeho. A rytmická stránka - to je GAVIN McCARTHY za těma bubnama! Karate! The Bed Is In The Ocean tyvole!!! Neuvěřitelný... Na "Negative Work" jsou pro mě teď nejlepší ty tišší hypnotický skladby, kde zpívá Jason (Hole In Nature) - celkově: kapela jak blázen. Díky za pozornost, konec hlášení. E!
Aran uv@silver-rocket.org 6. 6. 2018, 12:55
start 20.00 presneeeee, prvni hrajou Kanadyri
admin uv@silver-rocket.org 5. 6. 2018, 11:45
ako dneska na 007?
dotazek 5. 6. 2018, 11:37
bb: YES! Dík!
Aran uv@silver-rocket.org 5. 6. 2018, 11:28
ty nenápadný odkazy na psí vojáky v šavle hore jsou super
bb 5. 6. 2018, 09:26
https://www.youtube.com/w…
jejich ale mnohem víc co tě posadí na prdel 1. 6. 2018, 16:47
'Well, I would have liked it, but they sped up a little bit there.'
https://www.stereophile.c…
nez nezdenek 30. 5. 2018, 17:14
PROHRA PRAHA - fakin super!
pr pavelrujzl@gmail.com 29. 5. 2018, 00:19