Mišmaš - poptávám místo v autě v pátek z Prahy na Mišmaš. Příspěvek na benzín je samozřejmost. Díky za info mailem nebo tady.
honza. xhu.dbax@gmail.com
19. 6. 2018, 13:15
borec!
admin uv@silver-rocket.org
19. 6. 2018, 11:49
Hehe, multitasking funguje... "Steve Albini wins $105,000 at World Series of Poker event"
honza. xhu.dbax@gmail.com
18. 6. 2018, 23:39
Na Neurosis - totiž NEUROSIS - jsem byl poprvé - člověk k některejm věcem zkrátka potřebuje dospět - a bylo to naprosto skvělý. Díky!
jakub.uck
17. 6. 2018, 20:35
Neurosis Neskutecny
Nejvic
17. 6. 2018, 16:18
Branka je absolutne skvely fest. Diky, Holubi & co. !
Michal
17. 6. 2018, 14:28
Jan: Ja si toho Tilla všiml taky, neměl jsem na to nervy se na to dívat, tak jsem zavřel oči a ono to dopadlo dobře:)))) koncert nadhernej, ještě teď tím žiju.
Vít
17. 6. 2018, 13:28
pro me koncert c. 10 a nejlepsi ze vsech
dir.
17. 6. 2018, 12:46
V pátek jsem viděl Neurosis poosmé v životě a byl to hodně jinej koncert než jakejkoliv předchozí.
Příjezd do Evropy / první show / setlist s hodně raritníma kouskama / neexistence zkušebny = chvílema to bylo fakt kurevsky “rozjetý”.
Na síle to ale vůbec neubralo a navíc tam díky tomu bylo mnoho vizuálních bonusů navíc, viz např otočka a pohled Tilla na Jasona potom, co neskutecne dojebal vstup do finální sekce Burn:))
Díky!
Jan
17. 6. 2018, 09:12
N E U R O S I S....
Díky!!!
Aran uv@silver-rocket.org
16. 6. 2018, 18:26
feket: Byly. Sorry, měli jsme fofr celej den a nebyli moc na internetu.
Aran uv@silver-rocket.org
16. 6. 2018, 18:26
ahoj,
budou prosim dnes na miste jeste nejake vstupenky k prodeji? dekuji za pripadnou odpoved.
feket
15. 6. 2018, 11:14
Jo jo Ty vole! PART CHIMP!!!!!!! Tohle je totální MRDA!!!!!!! Díky, už aby to bylo...
Hukot pavel.lukacovic@gmail.com
13. 6. 2018, 22:40
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaart chimp!!!!
oldies goldies
13. 6. 2018, 19:36
Včera jsem měl štěstí bejt na lodi Altenburg 1964 na oslavách 25. výročí Scrape Soundu. TO MÍSTO JE NAPROSTO ÚŽASNÝ A POTENCIÁLNĚ LEGENDÁRNÍ. Naprosto úchvatný. 28. června tam hrajou OTK (30 let!), Tim Remis a B4. Doporučuju.
Aran uv@silver-rocket.org
12. 6. 2018, 15:03