Povinnost.
https://youtu.be/Q-FUKOfB…
Job honza.krejca@gmail.com
23. 4. 2019, 14:06
díky za takovýhle koncerty. vysoké učitelství..
dav
17. 4. 2019, 15:38
Tábor krása - těšim se na nahrávku. Jinak až teď se mi zdá (s odstupem), že největší génius z celý tý "scény" Akimbo/Coliseum/Baroness/Lords/Young Widows (co se tu mihla poprvé 2005/2006) je právě Evan Patterson.
Pedro
17. 4. 2019, 14:28
Dvojkoncert (aspoň já to tak teda vnímám) Young Widows + Jaye Jayle bude letos těžký nějak překonat. Nádhera. A Tábor - fakt zjevení.
Aran uv@silver-rocket.org
17. 4. 2019, 11:36
Moc dobrá Parmezán, n'est pas?!
Sýr
15. 4. 2019, 22:44
je hezky a já se MOC těším na zítra! 007!
N.U.D
15. 4. 2019, 16:11
Tohle teď dělá Aby Wolf, jmenuje se to Champagne Confetti:
https://www.youtube.com/w…
Aran uv@silver-rocket.org
15. 4. 2019, 13:20
007 chachaaaaa!
ijo
15. 4. 2019, 09:20
njniiiiiiii to šotek!!!!! je to praudaaa
fdf
14. 4. 2019, 19:58
Houpací Koně v Lucerně
Treehorn
13. 4. 2019, 20:58
Esgmeq na FreeDimu...? to je nějakej šotek...?
co se to kurva děje...?
13. 4. 2019, 18:47
Čest, cca 19:00...
Rado
13. 4. 2019, 10:45
čest, tušíte někdo, v kolik zítra zahájí prohra praha? dík za případné info.
petr
12. 4. 2019, 22:18
včera KISS ME KOJAK.. zvuk jak lámání zemských ker. NEJ!
Bugrr bugrr@centrum.cz
8. 4. 2019, 17:38
Ceschiho nová deska "Sad, Fat Luck" je skvělá. Když na Bandcampu použijete heslo "phat", můžete si ji stáhnout za dolar:
https://fakefour.bandcamp…
Aran uv@silver-rocket.org
8. 4. 2019, 11:21