Michal: Omlouvám se, válečníku. Už se to nestane.
Aran uv@silver-rocket.org
10. 6. 2019, 11:43
Dessa? Co to jako je? Pop z devadesátek valcuje silver-rocket...
Michal
10. 6. 2019, 07:28
Vím, že to je zase víc pop, ale stejně mi to připadá úplně skvělý. Novej track Dessy:
https://www.youtube.com/w…
Aran uv@silver-rocket.org
7. 6. 2019, 11:37
Honza: Fiend z Francie. Asi tam byli proto, aby vyvážili poměr nedostatku rockových klišé na akci. Ale zapomněl jsem na ně jakmile začala The Pot a dál už to byla velká paráda.
marek marek.zavodsky13@gmail.com
7. 6. 2019, 09:33
honza.: Radši jsem neviděl, netuším...
Aran uv@silver-rocket.org
6. 6. 2019, 20:24
Treehorn/Aran: Za mě taky super, navzdory dementní hale... a co to bylo proboha za předkapelu?
honza.
6. 6. 2019, 18:14
Potvrzuju ty Tool. Výborný.
Aran uv@silver-rocket.org
5. 6. 2019, 16:42
TOOL
Treehorn
5. 6. 2019, 11:22
Nabízím dvě místa z Prahy do Strakonic ve středu na koncertu RickoLuse. Návrat zpět hned poté.
Aran uv@silver-rocket.org
4. 6. 2019, 13:08
Jenom tlustý, kopyta a zuby.
f.
3. 6. 2019, 22:40
segedin kdysi s masem neuveritelna hruuuuuza..kustky,slachy....no proste mrtvoly
. ted jen s knedlikama pochouta...
co z toho chystate?
t
3. 6. 2019, 21:10
https://m.youtube.com/wat…...ja ted totalne seru z tohodle. Musim to slyset aspon jednou denne
Tom.ajara@email.cz
2. 6. 2019, 21:32
moc dobrý
https://youtu.be/2NYaXSBh…
Michal
30. 5. 2019, 14:51
V Lokal Rekorc distru je zpátky vinyl Jamese P Honeyho z Buriers:
http://www.lokalrekorc.cz…
Aran uv@silver-rocket.org
30. 5. 2019, 11:10
moc pekny
https://theexploration.ba…
bigbee
29. 5. 2019, 13:09