richarde, my ani nase distro vubec nevime o co jde......?
admin uv@silver-rocket.org
31. 1. 2018, 11:12
_ to zní jak kdyby s fugazi hrál hendrix...ale je to dobrý
tom.ajara@email.cz
31. 1. 2018, 09:13
Kde se zapomenulo to vaše distro na Lvmen? Čekám tu už půl hodiny až se laskavě dostaví do stánku kde mi řekli "on nám to tu někdo dal". No comment.
Richard23
30. 1. 2018, 22:34
Canty a Lally z Fugazi maj novou kapelu
https://www.youtube.com/w…
_
29. 1. 2018, 19:16
Tvl spojeni kluku z Tomas Palucha a Lvmen je super snad to vydrzi i nadale
Vrba
29. 1. 2018, 18:32
V neděli jsem šel do FAMU na KUF unavenej, otrávenej, po kocáku a s vědomím blížícího se pondělí. Ten koncert mě ale úplně rozzářil a dostal po všech stránkách; fakt vynikající zážitek. KUF asi není přesně ta hudba, kterou bysme tady nějak houfně poslouchali, ale dát si to takhle živě je fantastický osvěžení. MOCNĚ doporučuju všem!
Aran uv@silver-rocket.org
29. 1. 2018, 16:20
"A bohužel nehrozí, že by se tenhle stav věcí měl změnit, když Distant Karma vychází na nějakým zastrčeným českým labelu..."
Už nás odhalili i ve Francii:
http://www.silver-rocket.…
Aran uv@silver-rocket.org
29. 1. 2018, 15:18
Radek: Rachel´s, Dälek, Erik Satie
Vasa
28. 1. 2018, 17:02
Po skončení aplausu zazpíval zpěvák Daniel Hůlka národní hymnu.
fakt uplnej debil
27. 1. 2018, 17:27
Radek: Lovin' Spoonful goo.gl/tMgg2b
Murakami
27. 1. 2018, 13:43
V tomhle aby se čert vyznal:
https://www.facebook.com/…
ddr
27. 1. 2018, 10:30
Radek: v dobách kdy jsem běhával se sluchátkama na uších mi nejvíc v běhu pomáhalo Reichovo "Music For 18 Musicians". Vřele doporučuju. Těď už běhám jen a jen bez sluchátek.
ddr
27. 1. 2018, 10:30
tom.ajara, Aran: tak Swervedriver někdo nazval jako britskou odpověď na grunge, s čím bych úplně nesouhlasil. spíš se inspirovali Sonic Youth a Dinosaur Jr. a jeli si něco svýho.
první dvě desky Raise a Mezcal Head totální kánon 90tkový indie/alternative hudby!
letos bude nová deska(už druhá po reunionu), těšim těšim
J Mascis
26. 1. 2018, 08:17
Dolní Bečva - rámcový výpis z kroniky:
1651 - První hrůzná zmínka o "Domě zvaném školní budova" v knize hodnocení.
1947 - Druhá hrůzná zmínka...
Dokaž to!
úíg úú
25. 1. 2018, 20:00
ddr: no ty vole. Kamasi u nas. mazec
J Mascis
25. 1. 2018, 19:53