je suis emoční struna
člen komunity
16. 3. 2018, 17:58
Ale nejen po grafické stránce jsou Or podivní. Textová složka je kapitolou sama pro sebe a jakkoliv jsem se snažil vcítit a vstřebat význam slov, co na mě trojice chrlí, nechytal jsem se. Zjevně jde o emoční strunu, kdy slova nejsou tolik významná, ale spíše se snaží být dalším nástrojem vhodným k dokončení nálady té které skladby. Podobně tomu myslím mají The.Switch. Jenže Or fungují na jiném poli, minimálně co se týče komunity, ve které se pohybují. Však to jistě znáte, jsou to všichni ti diy štítkem opředení fullmoonaři podporující boj proti útlaku společnosti a zachraňující nejednu kliniku. Třeba to zní ironicky nebo snad i cynicky, ale vážně to tak nemíním. Jde o to nastínit si hranice působnosti, které snad dopomůže k pochopení toho, co se na LP Jaro odehrává. Je to zkrátka druh komunity, do kterého nevidím, a na venek na mě působí tímto obecným popisem.
Vždycky z toho ale vyjdete s čistou hlavou jak Bernard.
15. 3. 2018, 16:00
v Libe silny
souhlas
13. 3. 2018, 12:06
Ad turné Timber Rattle - díky všem, kdo to tady podpořili. V pátek jsme na nich byli v Liberci (díky Vlasto!!!) a mám z toho husí kůži ještě teď...
Aran uv@silver-rocket.org
12. 3. 2018, 13:09
http://www.soleone.org/so…
radek.bxbx
11. 3. 2018, 18:42
Timber Rattle nádhera! Dneska končí šňůru v Liberci, dojděte podpořit.
https://www.flickr.com/ph…
Petr etrkalas@seznam.cz
9. 3. 2018, 13:12
ty vole záhoř!!!
hrál jak pán
8. 3. 2018, 14:42
tyvole LYSSA!!!
krinex
8. 3. 2018, 13:17
hezky to bylo
cely
8. 3. 2018, 11:05
DÍKY MOC ZA TU VČEREJŠÍ SEDMIČKU, POSLALI JSTE DO SOULKOSTELA VÍC JAK 15 LITRŮ A JSTE NEJVĚTŠÍ BORKYNĚ A BORCI!!!
Aran uv@silver-rocket.org
8. 3. 2018, 10:29
a poradi prej losujou, blbci
admin uv@silver-rocket.org
7. 3. 2018, 11:43
20:00 naprosto STRIKTNI zacatek a mozna i driv, protoze se konci klasicky v deset
admin uv@silver-rocket.org
5. 3. 2018, 14:25
kuci a devcata, sel by časový plánek na středu? díky moc!
bica
5. 3. 2018, 13:54
dopis od Steva Albiniho pro Nirvanu, před nahráváním In Utero. Totální respekt
www.thecurrent.org/featur…
J Mascis
2. 3. 2018, 15:20
Uvidím Neurosis po 2 letech od Roadburnu. Těším se jak sviňa.
petrLB
1. 3. 2018, 20:20