Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Nový video Savak: https://www.youtube.com/w…
Aran uv@silver-rocket.org 31. 10. 2018, 19:44
Zdar, polorozpadla se nam zajeta kapela. Nechtel by si nekdo vyzkouset hrani na basu? (svetova slava a obrovsky instantni uspech je samozrejme okamzite zarucen ;-)
Brap242 brp242@gmail.com 27. 10. 2018, 11:52
Jestli si pamatujete na 2econd Class Citizen (byl tady na prvním turné s Cars & Trains), tak se teď jmenuje Rodin a dělá tohle: https://rodinmusic.com/al…
Aran uv@silver-rocket.org 25. 10. 2018, 15:56
skoda ze to neni v koncertech, naplanoval bych si to driv nez dnes (středa)
ctvrtek 24. 10. 2018, 13:21
čau, infokanál: dnes (středa) fetch! + surround na 007. díky za pozornost.
michal 24. 10. 2018, 00:13
Zdar, mám navíc 2 lístky na The Necks zítra (středa 24.10.) v Akropoli, kdyby měl někdo náhodou zájem, kus za předprodejových 350,-, předání před akcí, tel.: 732 684 405, dík...
Vlasta vlasta.r.k@seznam.cz 23. 10. 2018, 09:56
to nemame ani my sami nikdo obavam se
Abuch uv@silver-rocket.org 22. 10. 2018, 12:07
Kdo nabídne vyprodaný http://www.silver-rocket.… Dík, potřebuju, nutně.
Treehorn 18. 10. 2018, 15:19
vitezslav: super, dik!
krinex 17. 10. 2018, 12:22
krinex: pokud zklame Poli5 na Karlaku, tak na anglickym amazon.co.uk je (samozrejme novej) za 18.38+2.6 postovny
Vitezslav 16. 10. 2018, 20:51
jasan, mam s sebou pripraveny 4 kousky, ale pokud bude zajem, vemu i vic
Abuch uv@silver-rocket.org 16. 10. 2018, 15:04
vezmou OTK na páteční výsadek v Kopřivnici sebou i desku Syrupů?
měl bych zájem 15. 10. 2018, 15:44
Máme blbou zprávu. Celý evropský turné Mirrors For Psychic Warfare - tím pádem i koncert 14. listopadu na 007 - je zrušený... Scott vzkazuje tohle: “I need to be home right now, I need to be a Husband, Father, and a Son. This requires me to stay home for a while, I will be back. But my mental health is not in a place where I feel I can be on the road right now.“
Aran uv@silver-rocket.org 15. 10. 2018, 11:54
cest,

nevite nekdo kaj se da sehnat "The Gathering" od Arbouretum na vinylu? popripade neprodal by mi to nekdo? musim to mit.
krinex krenek@mail.muni.cz 13. 10. 2018, 09:34
Hurricane Party - to bylo taaaak skvělý!!!
jakub.uck 9. 10. 2018, 21:47