Děkujem! Sami máme ze třetího do party velkou radost. Dobře, že to funguje i "ven". Brzy zase (na Sedmičce) nashle!
VH vitholub@seznam.cz
17. 1. 2019, 15:16
musím to potvrdit. zároveň se příznivcům omlouvám za včerejší mírně zkrácenej set z mojí strany, v půlce mi odešla půlka aparátu a lehce mě to rozhodilo. s tušením velké formy kolínských borců jsem jim radši přenechal hřiště a to se myslím vyplatilo. díky.
calvera
17. 1. 2019, 13:37
Včerejší Kontroll za mě naprosto parádní...
šmíďák
17. 1. 2019, 12:13
Díky všem, kdo dorazili na první z dvanácti akcí #50let007
Kontroll ve třech - SUPR!!!
Aran uv@silver-rocket.org
17. 1. 2019, 11:47
Hele - zprávy ze společnosti...
https://news.avclub.com/l…
fst
16. 1. 2019, 08:10
Ty voga dr.Fleischman tak to je husty!!!
Podous
14. 1. 2019, 20:51
m.: vydrž!
inau
14. 1. 2019, 20:14
Neco v co jsem uz vubec nedoufal. Jawbox na turne:
https://jawbox.band/
ddr
14. 1. 2019, 17:04
a jde prosím někde stáhnout, poslechnout si novýho Inaua...?
m.
14. 1. 2019, 14:04
tipuju ze asi "fungujou" tak jako treba gnu nebo wollongong
admin uv@silver-rocket.org
14. 1. 2019, 13:03
Kluciii funguje jeste zkouska siren? dikes
gromit
14. 1. 2019, 11:59
Young Widows!!!!! Těšim se jak svině!!!!
P
13. 1. 2019, 10:33
Young Widows!!!!!!!!!!!!!!!
Hukot pavel.lukacovic@gmail.com
13. 1. 2019, 10:08
http://www.silver-rocket.…
fenomén
12. 1. 2019, 10:18
Díky, už to je na Bandcampu:
https://ceschi.bandcamp.c…
Aran uv@silver-rocket.org
9. 1. 2019, 09:45