díky za tipy na fesťáky. Posílejte dál.
Molos
molos
16. 6. 2026, 12:28
Pamatujete někdo Phoenix II? a byl jste někdo v roce 2007 na koncertě s nějakym videem, nebo necim co mohlo něco natočit? hledám písničku Zelenej kapitalismus, nebo cokoli jinýho.
Abuch uv@silver-rocket.org
12. 6. 2026, 17:36
https://youtu.be/nPzcskcr…
staroba
9. 6. 2026, 07:56
Pamatujete někdo kapelu Here? Nečekal bych, že to může být tak zkurveně dobrý naživo furt. "My jsme skupina Here, vítejte v roce 1990." Boží.
kokot stary
9. 6. 2026, 07:56
molos: festival v brance, su vu kung, dýchánek...
zbrklej j.bican@centrum.cz
4. 6. 2026, 18:46
Začalo to až po fotbale :-)
Aran uv@silver-rocket.org
31. 5. 2026, 21:39
v kolik dnes začne show l'homme aproximatif? čtu že po fotbale, ale ten může končit různě. je nějaký čas? zn.: abych to stihl z jiné akce...
díks
m
30. 5. 2026, 17:29
Molos:
www.povalec.cz
J Mascis
27. 5. 2026, 08:24
Zdar,
dobří lidé, nemáte nějaké tipy na festiválky bez kokotů a mrdek, s dobrými lidmi a kapelami.
Nejlépe v lese.
Díky
M.
Molos molos@post.cz
21. 5. 2026, 12:39
Kazety jsou pryč, děkuji všem. H.
Honza. Xhu.dbax@gmail.com
5. 5. 2026, 12:30
Ahoj všichni, nemá někdo zájem o několik desítek kazet? Něco jako pozůstalost, originálky i neoriginálky. Rád předám, jinak vyhazuji. Díky H.
honza. xhu.dbax@gmail.com
1. 5. 2026, 20:55
https://youtu.be/1wrKWIxH…Blíží se jedno výročí.
V8K
11. 4. 2026, 02:19
dal jsem tomu cas, novy album Neurosis je opravdu povedeny, nema slaby misto skvele vystaveny, Aaron Turner (Isis, Sumac) za me vic nez vhodna nahrada Scotta Kellyho
wydlak
5. 4. 2026, 21:01
Jura: Fav. track - Podolské miminko!
Aran uv@silver-rocket.org
30. 3. 2026, 16:03