Silver Rocket

Silver Rocket

Silver Rocket
Doporučujeme
Distribuce
X-Mist
Exile On Mainstream
Sekta
Trika dospělý
Knihy
Časopisy - ostatní
Časopisy - Komfort mag

Jak nakupovat

Vážíme si toho, že si prohlížíte seznam SR desek ke koupi a jsme připravený vás obsloužit. Ale než pošlete objednávku, dovolujeme si navrhnout, abyste zkusili využít některou z následujících možností přímýho prodeje, pokud pro vás připadá do úvahy:

Magick Disk Musick - Sušice, Dlouhoveská 238
Grades - Kladno, Vítězná 2959
Rekomando - Praha, Trojanova 9

Seznam se budeme snažit rozšiřovat. Jinak zájemcům z Prahy vždycky nejdřív nabízíme osobní předávku, tak se nelekejte - je to přesně v duchu našeho postoje k muzice a všemu, co s ní souvisí.

Další, z našeho pohledu vlastně spíš prvotní možnost je návštěva koncertu, kde hraje daná kapela, nebo kterej pořádáme. Osobní setkání má v našich očích nevyvratitelnou hodnotu a taky znamená spojení příjemnýho s užitečným.

Poslední doporučení, pro případ "opravdový" objednávky, se týká způsobu platby - upřednostňujeme převod na účet. Důvodem je především míň práce s přípravou balíku, ale taky prostá skutečnost, že náklady jsou pak jednoduše nižší. Rádi šetříme na správnejch místech.

Díky za pochopení a spolupráci.

Anyway - Dead End

Podrobnosti…

SRR 25 CD 250,-

Aran Epochal / Auxes - Práce s dřevem / There Were Five Hundred

Stačí vyříznout šestej kousek masa z těla jménem Aran Epochal, přimíchat k tomu tkáně, který pocházejí od Auxes. Pak už jenom dokola opakujeme ty správný slova. Byli jsme tam, vracíme se. Bylo jich tam pět set. Neruš moje kruhy. Vypadni z mojí půdy. Duchové nám jsou nakloněný. Tyhle dvě věci patřej k sobě, přísaháme.

Podrobnosti…

SRR 45 split 7" 100,-

Aran Epochal / Bene – Historie, minulost / Medvedie týždne

Léto 2012: medvědi vytáhli z divočiny do ulic měst a převzali vládu nad veškerým civilizovaným světem. Venku to pálilo jak samopal a tohle je soundtrack k celý týhle revoluci. Bene a Aran Epochal na majku, Yoz a Karaoke Tundra na foukací harmonice, u čudlíků a u nitek. Tenhle sedmipalec je v sérii split singlů Aran Epochal výjimečnej: Bene i Aran si na svejch skladbách hostujou navzájem, na obou stranách vinylu tím pádem uslyšíš jak šišlavej, tak huhlavej hlas. Strana A (s přízvukem Sováka) jsou "Medvedie týždne," strana B (opět s přízvukem Sováka) je "Historie, minulost." Kdo ví, čí je čí, a co je co.

Podrobnosti…

SRR 53 split 7" 150,-

Aran Epochal / Edie Sedgwick - Trop Ten / Who's That Knocking At My Door

Tlustej temnej funk, upírskej tanec v černým parku. Edie Sedgwick dodal magicky hravou věc, která je nebezpečně svůdná a plyšově ostrá, Aran Epochal překvapil kosmickým beatem. Tohle spojení je pro parket, na kterým se odehrává celej váš život. Tik, tak, tak jako písek. Nechtěj vědět, kdo je za těma dveřma.

Podrobnosti…

SRR 42 split 7" 100,-

Aran Epochal / OTK - Místní borci / Nádoba na maso

"Nádoba na maso" od OTK je jednou z nejlepších skladeb, kterou kdy tahle kapela vypustila na denní světlo. Křehká jako ten nejtvrdší, mokrej asfalt... A neseženete jí nikde jinde než na tomhle splitu. "Místní borci" od Aran Epochal doplňujou neveselou řadu pomníčků.

Podrobnosti…

SRR 38 split 7" 100,-

Aran Epochal / Paramount Styles - Jivina / Start Burning 2

Track Paramount Styles s názvem "Start Burning 2" nenajdete nikde jinde. Detroitská mlha versus horror z Českýho ráje, Jeníček s Mařenkou na poslední cestě. Pokračování ságy.

Podrobnosti…

SRR 39 split 7" 100,-

Aran Epochal / Sporto - Neklanka / Nacochatu

"Nacochatu" - nová historie Sporto se píše přesně tímhle trackem. Dokonalej pop pro vonící hlasy rozhozený po zmuchlaným polštáři. Já se zase vracím... A na druhý straně "Neklanka" od Aran Epochal, noční bdění v prázdným domě.

Podrobnosti…

SRR 36 split 7" 100,-

Aran Epochal / Unkilled Worker - Malej život / Illusions of Nation

Dva muži, kytara, basa, pár slov – úplně to stačí. Někdy změníš svět, i když to vůbec nemáš v úmyslu. Další sedmipalcový spojení, který nikdy nepovolí.

Podrobnosti…

SRR 34 split 7" 100,-

Balaclava - Creativity

Dlouho, předlouho očekávaná deska, u který beze zbytku platí, že čekání se vyplatilo. Hardcore punk v esenciální podobě, s parádním zvukem od Yoze a obalem roku od Bourka. Balaclava!!!

Podrobnosti…

SRR 27 CD 250,-

C - Underlove

Třetí deska Céček právě vychází! Dostaňte se pod vliv, odstěhujte se na Mars... Všichni jsme Under Your Love.

Podrobnosti…

SRR 26 CD 250,-

Deverova chyba - Club 59

Co jinýho by se mohlo skrejvat pod katalogovým číslem SRR 59? Jasně, Club 59, dlouho očekávaná deska Deverovy chyby. Táborský dynamo nahrálo svoje jednoznačně nejsyrovější a možná vůbec nejlepší album a my jsme hrdý a šťastný, že se na tom můžeme podílet. Bez keců geniální věc.

Podrobnosti…

SRR 59 CD 250,-

Deverova chyba / Dupek - Mrtvý noty / I'm Just The Big F*****

Další fenomenální tažení Deverovy chyby skončilo Mrtvejma notama. Struny lítají jako zběsilý, však to znáte. A Francouzi Dupek? Víc než jen sparingpartneři. Tre žolí!

Podrobnosti…

SRR 32 split 7" 100,-

Děti deště - Love and Piss

Ve vodách času jsme tím co kráčí! Nejhlasitější dědicové Edith Piaf konečně s deskou, a kde jinde než tady? Životy nás všech by bez Bugrra a spol. byly naprosto nicotný a nezajímavý, teď už to víme!

Podrobnosti…

SRR 29 CD 250,-

Elektročas - s/t

Při nejlepších momentech na koncertech Elektročas je ve vzduchu cejtit ta nezaměnitelná euforická nálada, která je obvykle výsledkem mohutnejch kytarovejch vln jedinečnejch kapel. Čtyři jezdci z Hradce Králové se nechávají otloukat hlukem ze všech stran a o tom souboji pak podávají svědectví na svý první desce, která vychází jako CD a LP ve spolupráci Silver Rocket a Pure Heart Records.

Podrobnosti…

SRR 41 / pH 03 CD 250,-
SRR 41 / pH 03 LP 250,-

Ememvoodoopöká - Dort jak brus

"Jako když brutálně šukáš někoho, koho šíleně miluješ. " Kosteleckej post-muzikálovej ansámbl přebírá vládu nad světem. LP verze na modrým vinylu, na obalu skutečnej chlap.

Podrobnosti…

SRR 22 CD 250,-

Ememvoodoopöká - Fontane-stadt

Čtyři žolíci do pokeru, singl navíc jako eso do rukávu a voko bere! Rozkládací "dvoualbovej" sedmipalec, nervní tón na konci a Motor s Houstonem na začátku.

Podrobnosti…

SRR 21 7" 80,-

Enon - Little Ghost / Swab The Deck

Když se neuvěřitelný stane skutkem... Bereme tenhle sedmipalec jako dárek k desetiletýmu výročí fungování Silver Rocket. "Little Ghost" i "Swab The Deck" jsou skladby, který nejadete jinde než právě na tomhle singlu a oba tracky jsou parádní esencí toho nejlepšího od Enon... Co dodat?

Podrobnosti…

SRR 4 7" 100,-

Esgmeq - Behave Yourself

Máme to nějak komentovat? Tak jo. TO JE SMRT TY VOLE!!! Nestačí? Tak dál... NE - TO SLOVO NEZNÁM!!! Prostě to kupte.

Podrobnosti…

SRR 20 10" 180,-

Esgmeq - s/t

Deset hard'n'heavy válů jako protijed na krizi středního věku chebský galérky, mnohem lepší než cokoliv, co kdy Esgmeq natočili. Už nechceme slyšet otázku: "Tak kdy už budou ty nový Esgmeq?" Bylo na co čekat. Nejlepší deska jediný kapely, která si může dovolit řikat samotnýmu Pánubohu "vole", je tady.

Podrobnosti…

SRR 31 CD 250,-
SRR 31 LP 200,-

Fetch! - Parfum & Koteka

Fetch! konečně na pořádným kusu vinylu! A navíc je tam věc, která se jmenuje Dámičky... to je TAK lechtivý! Famózní deska supersympatický kapely v nejlepší formě. Bez debat jeden ze současnejch pílířů Silver Rocket.

Stahovat MP3 lze pohodlně z Bandcampu, kde je zároveň možný kapele přispět.

Podrobnosti…

SRR 51 LP+MP3 300,-

Fetch! / Elektročas - Kiasu / Errantry In A Circle

Kdyby bylo po našem, vydáváme místo alb všem kapelám jenom split sedmipalce. Nejlepší formát všech dob. Tentokrát je tu spojení dvou kapel, ze kterejch máme velkou radost a považujeme je za základ toho, čemu říkáme "druhá vlna Silver Rocket". Sledujte je pečlivě, očekáváme od nich velký věci!

Podrobnosti…

SRR 28 split 7" 100,-

Gnu - Album Epochal

Třetí album Gnu, nemá cenu hledat jiný slova než superlativy. Majstrštyk. Kapela na absolutním vrcholu. Název berte naprosto doslova. Třicet minut, který očistěj vaše tělo i duši. Těžkej vinyl v tradičně nádherným rozkládacím obalu.

Podrobnosti…

SRR 33 CD 250,-
SRR 33 LP 250,-

Gnu - Milimetry ticha

Rituální bohoslužba, svítící kytara a epochální bubny. Druhá deska Gnu, jedna z nejlepších věcí v katalogu. Vinyl v luxusnim rozkládacím obalu.

Podrobnosti…

SRR 13/MIN 12 CD 250,-

Gnu - Srdce v kusech zvuku

Podrobnosti…

INT 990500-01-08 MC 80,-

Kačkala - Vox

Tahle deska je zcela jistě svým způsobem nejodvážnější počin našeho katalogu. Jestli chcete vykročit jiným směrem, zkuste tohle. Kačkala jsou "jen" ženský hlasy, který neruší žádnej nástroj, ale tohle album je přesto (právě proto?) mimořádně intenzivní. Vychází v pěkným digipacku.

Podrobnosti…

SRR 30 CD 250,-

Komunisti - Dlouhá zima

Koncepce recyklace, znárodňování a očišťování slova od nánosu špatnýho zvuku slaví svůj triumf. Perestrojka. Komunisti hrajou českou HC a crustovou klasiku - Gnu, Balaclava, Spes Erepta, Kritická situace, Svobodný slovo, Co-Ca, Telefon, Malomocnost prázdnoty. A obal se skvělejma fotkama Honzy Stejskala.

Podrobnosti…

SRR 49 LP 250,-

Kontroll - Asfalt

Deska zahrnuje nárok na stažení číslicový podoby obsahu (LP+MP3). V případě pořízení jen MP3 lze kdykoli potom dokoupit vinyl (LP-MP3) za rozdílovou cenu, ale jedině na základě onoho někdy předtím přidělenýho kódu, položka LP-MP3 není samostatně prodejná.

Podrobnosti…

SRR 55 LP+MP3 300,-
SRR 55 MP3 100,-
SRR 55 [LP-MP3] 200,-

Lyssa - Amoral

Propletení údů na pozadí velkýho třesku. Pulsující hmota nejhlubšího ponoru. Riffy z pravěký džungle, rytmy z nejtemnějších koutů těla. Mama coca tepny. SRR 10 jako Diego.

Podrobnosti…

SRR 10 CD 250,-

Lyssa - El Clásico

Druhá deska ze sto let - no nekup to. Svatá trojice, která dokázala pozvednout mongoloidní riffy do úrovně hudby vyšších sfér. Lyssu buď ber, nebo se ztrať. Součástí tohohle hudebního monolitu je úchvatnej černobílej komiks z - ehm - pera Michala z Fetch! Nejdůležitější je ale hudba, která není hudba.

Deska zahrnuje nárok na stažení číslicový podoby obsahu (LP+MP3). V případě pořízení jen MP3 lze kdykoli potom dokoupit vinyl (LP-MP3) za rozdílovou cenu, ale jedině na základě onoho někdy předtím přidělenýho kódu, položka LP-MP3 není samostatně prodejná.

Podrobnosti…

SRR 50 LP+MP3 300,-
SRR 50 MP3 100,-
SRR 50 [LP-MP3] 200,-

MRC Riddims / Karaoke Tundra

New York versus Trnava. Na jedný straně MRC Riddims alias Oktopus, architekt charakteristickýho zvuku industriálně hip hopovejch pionýrů Dälek, na druhý straně Karaoke Tundra, nekompromisní medvěd z Trnavy. Zatímco MRC Riddims spouštějí basovou sondu do nejhlubší podstaty jamajský duše, na druhý straně jim oponuje vzteklá a kreativní elektronika. "Beaty" tady moc nehledejte, tenhle vinyl pulsuje podle vlastních měřítek. Jo a na tomhle vinylu se shodli jako jeden muž všichni z ÚV SRR.

Podrobnosti…

SRR 57 / LOK 03 split 12" 300,-

Naquei Manou - Beztíže

Život se jak odpoutanej paragán lehce vznáší v pokoji a dobří racci se vracejí. Lo-fi veteráni z Ajsruumu nemohli skončit nikde jinde než na Silver Rocket.

Podrobnosti…

SRR 24 CD 200,-

OTK - Atentát na Wericha aneb operace Silver R

Podrobnosti…

SRR 62 CD 100,-

OTK - Kot

Podrobnosti…

SRR 6 / IFM 2 2LP+MP3 400,-
SRR 6 / IFM 2 MP3 100,-

OTK - Okolo

Tahle deska dává novej význam slovům "bez komentáře". Howgh.

Podrobnosti…

SRR 35 CD 250,-
SRR 35 MP3 100,-

OTK - Sona a kuva

Podrobnosti…

SRR 15 / IFM 3 LP+MP3 250,-
SRR 15 / IFM 3 MP3 100,-

Or - LP

Důkaz, že tzv. mladá generace není úplně ztracená! Bílý album věku recyklovanýho jídla, skrytej klenot libovolnýho kontejneru s odpadem! Těžkej bílej vinyl.

Deska zahrnuje nárok na stažení číslicový podoby obsahu (LP+MP3). V případě pořízení jen MP3 lze kdykoli potom dokoupit vinyl (LP-MP3) za rozdílovou cenu, ale jedině na základě onoho někdy předtím přidělenýho kódu, položka LP-MP3 není samostatně prodejná.

Podrobnosti…

SRR 58 LP+MP3 300,-
SRR 58 MP3 100,-

SaDE - s/t

Podrobnosti…

SRR 44 MC 100,-

Squall - How Things Work

Chirurgickej skalpel nemůže bejt ostřejší a přesnější. Redefinice syrový výbušnosti.

Podrobnosti…

SRR 19 CD 250,-

Tomáš Palucha / Unkilled Worker Machine

Jednostranně primitivní bordel vs. koncentrovanej detail. A vida - ono to funguje! Bílej hluk se protnul s bílým tichem, další vysvětlující kruhy a kroužky netřeba. Duo sem, duo tam, a výsledkem je podivuhodná retro výprava do časů čistejch jak sklo. Malý velký věci, který otáčejí šroubem našeho i onoho světa.

Deska zahrnuje nárok na stažení číslicový podoby obsahu (LP+MP3). V případě pořízení jen MP3 lze kdykoli potom dokoupit vinyl (LP-MP3) za rozdílovou cenu, ale jedině na základě onoho někdy předtím přidělenýho kódu, položka LP-MP3 není samostatně prodejná.

Podrobnosti…

SRR 56 split 12" 250,-
SRR 56 MP3 100,-
SRR 56 [LP-MP3] 150,-

Troy Von Balthazar - The TVB LP

Troy Von Balthazar je majitelem jednoho z nejpozoruhodnějších hlasů. Proplejtá se různě písničkama, bloudí z tónu na tón, jako by si hledal vlastní proud mimo strukturu skladby. Na první poslech vám Troyovy melodie nebudou dávat moc smysl - až na výjimky - ale když si tu hudbu pustíte blíž k tělu, úplně vás omámí. A zjistíte, že tenhle zvláštní chlapík vlastně píše jeden hit za hitem. Jen jsou trochu jiný, než je obvyklý. For international orders click here.

Podrobnosti…

SRR 43 LP+MP3 300,-

Unkilled Worker - Faithcollapse

Temný příběhy z nitra nejstarší fabriky na světě. Osamělej komín trčí k šedýmu nebi, v prázdnejch halách na podlaze skřípou železný piliny. Prázdný stěny vibrujou dávným výkřikem: Neboj se řeky! Nejsyrovější deska v katalogu Silver Rocket. A taky bezpochyby jedna z nejnaléhavějších. Postindustriální protestnoise.

Podrobnosti…

SRR 40 CD 250,-

Unkilled Worker - Season Of Doom

Po "Faithcollapse" přichází Unkilled Worker s druhou deskou, tentokrát na vinylu. Unkilled Worker používá kytaru jako krumpáč, ale zlatý valouny ze z promrzlý hlíny dostávají dost těžko. Primitivní, silný skladby z temný jeskyně.

Deska zahrnuje nárok na stažení číslicový podoby obsahu (LP+MP3). V případě pořízení jen MP3 lze kdykoli potom dokoupit vinyl (LP-MP3) za rozdílovou cenu, ale jedině na základě onoho někdy předtím přidělenýho kódu, položka LP-MP3 není samostatně prodejná.

Podrobnosti…

SRR 60 LP+MP3 250,-
SRR 60 MP3 100,-
SRR 60 [LP-MP3] 150,-

Waawe - Timestorm Was The Signal

"Spine-tingling beauty"

Podrobnosti…

SRR 16 / MIN 07 CD 220,-

Wollongong - If Elimination Must Be Condoned to Restrain Thine Ignorance We Shall Concur

Třetí zásah na komoru, pacient/protivník jde k zemi. Kapely měknou, Wollongong jsou rok od roku tvrdší a nekompromisnější. Tahle nahrávka dává novej význam slovu "syrovost". Dejte si bacha, za případný poškození neneseme následky.

Deska zahrnuje nárok na stažení číslicový podoby obsahu (LP+MP3). V případě pořízení jen MP3 lze kdykoli potom dokoupit vinyl (LP-MP3) za rozdílovou cenu, ale jedině na základě onoho někdy předtím přidělenýho kódu, položka LP-MP3 není samostatně prodejná.

Podrobnosti…

SRR 46 LP+MP3 250,-
SRR 46 MP3 100,-
SRR 46 [LP-MP3] 150,-

Wollongong - Stark Naked Creeping Macroeconomic Fascism

Stopa je ještě horká. Zvukovej masakr, před jehož upřeným pohledem pukne i skála. Drtivý, primární riffy v nejsurovějším balení.

Podrobnosti…

SRR 23 / MR IIII CD 250,-

Zkouška sirén - ...a nechtěl bys už přestat?

První zápis do historie od hradeckejch Ježíšů. Když se rozezvučej tyhle Sirény, neběžíme do krytu, ale vrháme se do jejich náruče. Jasný?

Deska zahrnuje nárok na stažení číslicový podoby obsahu (LP+MP3). V případě pořízení jen MP3 lze kdykoli potom dokoupit vinyl (LP-MP3) za rozdílovou cenu, ale jedině na základě onoho někdy předtím přidělenýho kódu, položka LP-MP3 není samostatně prodejná.

Podrobnosti…

SRR 48 LP+MP3 300,-
SRR 48 MP3 100,-
SRR 48 [LP-MP3] 200,-