Silver Rocket

Úterý 21. 8. 2018 - Praha - Potrvá

Generación Basura (ES) · Rožava

Andalucia a Polabí über alles

Pátek 24. 8. 2018 - Sedlec u Mikulova - Ovčárna

SILVER ROCKET SUMMER SOUTH · Plešatá zpěvačka · Panenské plameny · Calvera · Aran Satan

Sobota 25. 8. 2018 - Sedlec u Mikulova - Ovčárna

SILVER ROCKET SUMMER SOUTH · Laundered Syrup · Palma · Innoxia Corpora · Lionel Dixit · Prohra Praha · Světlo

Pátek 31. 8. 2018 - Písek - Cool v plotě

Andy The Doorbum (USA) · Aran Epochal · Bolehlav · Dimitar

Pondělí 3. 9. 2018 - Praha - Kaštan

Ceschi (USA) · Serengeti (USA) · Aran Satan

S předstihem vás zveme na první koncert po prázdninách - a troufáme si tvrdit, že novej školní rok začneme na úrovni. Do Česka se vrací nás nejmilejší kolega Ceschi, tentokrát ale i se svojí kapelou Anonymous Inc., v který působí např. David Ramos! Bude to stejný Ceschiho nespoutanou energií, ale jiný než koncerty před tím. S Ceschim se po delší době představí v Česku i Serengeti, jedna ze stálic nezávislýho rapu. To celý bude 3. září v Kaštanu, support obstará Aran Satan.

Úterý 4. 9. 2018 - Ustí nad Labem - Hraničář

Ceschi (USA) · Serengeti (USA)

Pátek 7. 9. 2018 - Rožnov pod Radhoštěm - Vrátnice

Ceschi (USA) · Serengeti (USA) · Andy The Doorbum (USA) · Ctib

Pondělí 10. 9. 2018 - Praha - Altenburg 1964

Dylan Carlson (USA) · Andy The Doorbum (USA)

Vynálezci vlastního zvuku, pionýři, nejpomalejší kapela světa, průkopníci drone – to je jen malá část z dlouhé řady poct a označení, kterými se hudební svět pokoušel uchopit zvuk kultovních Earth. Klíčová postava dnes už legendární kapely, kytarista Dylan Carlson, vydává letos své sólové album „Conquistador“. A pozor – v pondělí 10. září se vrací do Prahy, kde zahraje v unikátním prostředí na lodi Altenburg 1964. „I guess what ties this all together – all my musical projects and my life in general – is the idea of the quest, that search for new horizons and something unnamable and possibly unreachable,“ popisuje Carlson svou novinku. Přestože to není jeho první sólový počin, premiérově zde vystupuje pod svým jménem a zvukově navazuje na to nejlepší z Earth, zejména na desku „Hex; Or Printing in the Infernal Method.“ Dlouhé tóny, táhlé kompozice, minimalistický kytarový šamanismus... Těšíme se!

Středa 26. 9. 2018 - Kopřivnice - Kavárna Vila

Paramount Styles (USA)

Neděle 30. 9. 2018 - Praha - 007 Strahov

Part Chimp (UK)

Tohle je / bude návrat jako prase. Pro náš label legendární hlukaři Part Chimp se 30. září vracejí na Sedmičku! Původně trio (aktuálně kvarteto) z Londýna si po desce "Thriller" (2009) dalo pauzu, ale loni se vrátilo víc než povedeným albem "IV" - samozřejmě opět na Rock Action Records. Pojďte se s náma těšit na riffy.

Pondělí 8. 10. 2018 - Praha - Potrvá

Hurricane Party (USA) = RickoLus + Bleubird · Speed Dial 7 (USA)

Oba je znáte. RickoLus i Bleubird se už Českem několikrát prohnali – ten první coby písničkář, kterýmu je jedno, jestli svoje nádherně melodický (a sakra chytlavý!) tracky hraje na akustickou kytaru nebo na klavír; ten druhej pak coby strhující rapper, kterej basový floridský inspirace přetavil do naprosto osobitý produkce s nezaměnitelnou flow. Spolu teď dělají věc s názvem Hurricane Party – a oba shodně prohlašujou, že už je dlouho nic tak nebavilo. Z písniček je to teda slyšet maximálně: RickoLusovy melodický vokální linky střídá Bleubirdův rap, celý je to překvapivě koherentní a hlavně neuvěřitelně zábavný. Stylově je to jasná PARTY! 8. října v Potrvá!

Středa 14. 11. 2018 - Praha - 007 Strahov

Mirrors For Psychic Warfare (USA) · Sanford Parker (USA)

„Mirrors For Psychic Warfare is an experiment in noise, silence, restraint, and aggression in all shapes and forms. I am very much looking foward to the open minds that will allow this in,“ říká Scott Kelly (asi ho znáte z pár kapel...). Mirrors For Psychic Warfare tvoří Kelly a Sanford Parker (Minsk, Buried at Sea, Nachtmystium) - tihle dva si vyzkoušeli spolupráci už v rámci šílenýho spolku Corrections House, tady se ale vydávají na ještě vzdálenější pole temnoty a strachu. Jejich koncert v lednu 2017 na 007 hodně BOLEL, teď se Mirrors For Psychic Warfare vracejí na stejný místo 14. listopadu. Support obstará sám Sanford Parker.

Pátek 16. 11. 2018 - Kopřivnice

Panenské plameny · Povodí Ohře · Star Club West (BE)

Piper Records Night 5

Neděle 18. 11. 2018 - Praha - Kaštan

Star Club West (BE)

Tuhle kapelu máme v merku už skoro 10 let. Zhruba tou dobou jsme se totiž seznámili s Chrisem, kytaristou živý verze Paramount Styles. Jestli Chrise znáte, tak to víte; jestli ale ne, tak vězte, že to je jeden z nejhodnějších lidí a nejšikovnějších kytaristů široko daleko. Každý úterý se scházejí s kamarádama z Antverp na zkoušce kapely Star Club West, která v tichosti a poklidu vydává naprosto vynikající desky, připomínající třeba Yo La Tengo, Pinback nebo Tortoise. Máme rádi Star Club West. Proto si Chris a jeho kámoši z Antverp zahrajou na čtyřech koncertech v Česku: přijďte se podívat! Praha je v plánu 18. listopadu.

Chystané koncerty ve formátu iCalendar
Archiv 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018