Silver Rocket

Pátek - vyprodáno

Pátek - vyprodáno

Koncert The Black Heart Procession v pátek 24. března je vyprodanej. ŽÁDNÝ lístky na místě nebudou. Díky za zájem!

ÚV SRR 21. 3. 2017

ARBOURETUM (USA, Thrill Jockey) 12. června na 007!

ARBOURETUM (USA, Thrill Jockey) 12. června na 007!

Po čtyřech letech vychází nová deska Arbouretum a po čtyřech letech se tahle geniální kapela v čele s Davem Heumannem vrací na Sedmičku! Nový album "Song Of The Rose" nese samozřejmě logo Thrill Jockey a je to víc než vynikající návrat (pokud tomu tak chceme říkat). Arbouretum měli vždycky nejlepší písničky ze všech - to je bez debat - a živě to bylo tak čistý, jak si jen lze představit. Těšíme se velmi!

ÚV SRR 23. 3. 2017

Koncerty TIMBER RATTLE

Koncerty TIMBER RATTLE

Kapela, která se cíleně moc nevyskytuje na internetu – je to v roce 2017 vůbec možný? Členy Timber Rattle nicméně dokonale vystihujou autentický úryvky z e-mailový komunikace: „Sorry that again i’ve been out of touch… I am living on a mountain top with no internet and do not make it to town much,“ případně „i am living as a desert nomad at the moment.“ Nenechte si ujít jejich koncerty poblíž!

Mar 23 – Spišská Nová Ves (SK)
Mar 25 – Trenčín (SK)
Mar 26 – Brno (CZ)
Mar 27 – Kopřivnice (CZ)
Mar 28 – Praha (CZ)
Mar 29 – Pardubice
Mar 30 – Liberec (CZ) w/MaVa
Mar 31 – Soulkostel u Vernéřovické studánky (CZ) w/MaVa
Apr 1 – Tábor (CZ)
Apr 2 – České Budějovice (CZ)

ÚV SRR 22. 3. 2017

ULTRASURF a OTRA VEZ 27. dubna v Potrvá

ULTRASURF a OTRA VEZ 27. dubna v Potrvá

Jestli máte Španělsko spojený se sluníčkem a teplem, tak pozor, neni to úplně na sto procent pravda. Třeba v Galícii je kosa a chčije tam podobně často jako u nás. Pro zahřátí tam mají takovej silnej kávovej likér a kapely: Ultrasurf z La Coruni přijedou do Prahy podruhý, s pověstnou dobrou náladou a novejma hitama v kapse (zkuste třeba TADY), a podruhý s nima zahrajou polabský bardi Otra Vez. Ve čtvrtek 27. dubna od osmi hodin v Potrvá.

 

ÚV SRR 21. 3. 2017

Volba tuzemského vinylu roku 2016

Prrrosím virrrbl - na vědomost se dává: 10. ročník ankety o tuzemský vinyl roku, tedy BEST CZECH VINYL DISK 2016 právě startuje a svolává všechny aktivní sběratele a fanoušky fyzických, polyvinylchloridových hudebních nosičů ke zvýšení pozornosti.

ÚV SRR 20. 3. 2017 Podrobnosti…

SVĚTLO - Sierra Madre

Debutovou desku Světlo můžete stahovat u kolegů z MMM a to sice TADY. "Na desce najdete 7 písniček, z nichž podle mého názoru je jednoznačným hitem song Pterodaktylové, který se už od svého svižného nástupu dotýká problematiky každého mladého muže či ženy po třicítce, a to tak, že Křenkova třesoucí se ruka, jež text psala, vás prostě musí chytnout za vaše černá srdce." Udělejte to.

ÚV SRR 20. 3. 2017

OXBOW - Cold & Well-Lit Place

OXBOW - Cold & Well-Lit Place

Ufff, je to tady... První video z DLOUHO (přesně šest let) očekávaný desky Oxbow je tady. Je k tracku Cold & Well-Lit Place a je v něm všechno, co na Oxbow milujeme. Zvrácená krása, Eugenův naříkavej a zároveň vzteklej vokál, prostě VŠECHNO. Tenhle koncert bude skvělej: 20. dubna ve Futuru se SumacInter Arma...  

ÚV SRR 16. 3. 2017

Taková krásná sbírka!

Tohle má Igor z Trnavy - a to prej ještě do tý mozaiky neumístil poslední tři Silver Rocket releasy (nekecá, Aran mu je prodával na koncertě v Blavě). Brzo přibude LP Or a další věci. Jestli chceš mít podobnou sbírku, objednej si takhle při jaru 2017 nějakou tu desku s raketkou na obalu. Stačí pár kliků, ten první vede SEM.

 

ÚV SRR 16. 3. 2017

GRAILS: "Inženýři, ovládající kromaňonce dálkovým ovladačem svejch alb..."

GRAILS: "Inženýři, ovládající kromaňonce dálkovým ovladačem svejch alb..."

"Osvobozeni jako ´Chalice Hymnal´, pojďme se zeptat – Co je vlastně na Grails to vůbec nejúžasnější? Co je jejich těžištěm? Nikomu nenutím svoji interpretaci, ale za mě je to dokonanej návrat k bohům chaosu a přírody. Hudba Grails je opakem systému, řádu, institucí, ale i osvícenství. Působí mnohem temnější silou (přestože to není temná nebo zlá muzika), než ten nejčernější black metal. Vyvolává démony umlčený stoletíma industrializace a pokroku. Uvolňuje primitivní pudy víc než kterákoliv riffující zabijačka." Aranovy kecy o novým albu Grails si můžete přečíst TADY.

ÚV SRR 15. 3. 2017

MAJEURE – rozbor a analýza hudebního díla

MAJEURE – rozbor a analýza hudebního díla

"To je vlastně pravda, že k synťakům nás otočil Majeure s Moorem. Vtipný bylo, když k nám do studia chodili lidi a mysleli si, že tu uslyšej metlu. Místo toho, ale stál ve dveřích kosmonaut a hrál na syňták sci-fi zvuky." Kolegové z TJ Praha odhodili džísky a nasadili brejle. Ing. Adámek Csc a Prof. Mikeš si pro vás připravili rozbor díla A. E. Paterry, poloviny Zombi a jednotky Majeure. V pátek před Grails. Čti TADY.

ÚV SRR 15. 3. 2017

Nový věci OR

Nový věci OR

Jo tyvole! Druhá deska Or s názvem "Jaro" právě putuje do výroby, k mání bude určitě na společným koncertu s PontiakBumfrang3 2. května v Lucerna Music Baru. Dva tracky z desky ("Dolce vita""Můry") si můžete poslechnout v příslušný "kapelový" sekci na webu Silver Rocket, čili světová premiéra! Jsou to Or, jak je známe, ale i jak jsme je zatím nepoznali. Vývoj i kořeny. Klikni SEM.

ÚV SRR 14. 3. 2017

CESCHI + BURIERS 15. června na Klinice!

CESCHI + BURIERS 15. června na Klinice!

Jestli tohle nebude naprosto geniální koncert, tak už ale fakt nevíme. BuriersCeschi o sobě moc dobře "vědí", ale ještě nikdy si spolu nezahráli - to se k naší velký radosti změní 15. června na Klinice! Jak nenapodobitelný londýnský trio, tak bard z New Havenu zapustili v Česku hluboký kořeny a společnej večer v jejich podání bude... jak píšeme - naprosto geniální.

ÚV SRR 14. 3. 2017

Drutty - Nečetla? To by sis ale měla přečíst!

Druhé album kapely z Kopřivnice...

ÚV SRR 14. 3. 2017 Podrobnosti…

Příjemný jarní týden!

ÚV SRR 10. 3. 2017

PONTIAK - Tomorrow Is Forgetting

PONTIAK - Tomorrow Is Forgetting

Nová deska Pontiak s názvem "Dialectic Of Ignorance" je krááááááásně psychedelicky roztáhlá - hodně charakteristickej track s názvem "Tomorrow Is Forgetting" si můžete v klidu vychutnat TADY. Těšíme se, až nám bratři Carneoyvé takhle krásně trojhlasně zazpívají 2. května v Lucerna Music Baru. Počítáme s váma, ne že ne... 

ÚV SRR 9. 3. 2017