Silver Rocket

NEW DOG: rozhovor a první turné nový sezony...

NEW DOG: rozhovor a první turné nový sezony...

"It’s impossible to choose just one thing! Between MisMas, the Silver Rocket Soulkostel, the gokarts at Papirna, the fight that nearly broke out in Koprivnice, hangin with (and seeing!) the great Leto; the kindness and generosity of Vlastik and Pavlina; the clean, cold beer, the rolling hills. I could go on and on. I’m looking forward to driving alone for a bunch of days and to seeing some familiar faces." Anar Badalov neboli New Dog je v září na turné s letošní deskou "Teeth Marks". Aranův rozhovor s Anarem je TADY
 
 
New Dog v Česku:

Sep 9 – Plzeň w/Aran Epochal
Sep 10 – Písek, Festival Cool v plotě
Sep 11 – Praha w/Aran Epochal
Sep 16 – Náchod w/Aran Epochal
Sep 19 – Brno w/Cars & Trains
Sep 20 – Prostějov w/Leto
Sep 21 – Ústí nad Labem

ÚV SRR 29. 8. 2016

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - RESUMÉ

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - RESUMÉ

DĚKUJEME!

ÚV SRR 29. 8. 2016

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP: KDE, KDY A CO

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP: KDE, KDY A CO

Poslední slova!

ÚV SRR 26. 8. 2016 Podrobnosti…

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - SOUVISLOSTI

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - SOUVISLOSTI

Je to tady - a tady máte trochu delší čtení, třeba na cestu. Kmen ze Speedstopu si nelibuje v publicitě, veřejný pozornosti, vlastní prezentaci – nicméně mají svýho kronikáře, kterej trochu poodhalil roušku tajemství, která tuhle partu obklopuje. Ale nebojte, pravidla konspirace jsme úzkostlivě dodržovali. O teknu, kytarách, Paroubkovi, obytnejch vozech, řemeslnících, linorytech, My Bloody Valentine a dalších věcech si povídali Töhötöm, Torr a subcomandate B.

 

ÚV SRR 25. 8. 2016 Podrobnosti…

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - DJs

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - DJs

Jak jste se zřejmě dozvěděli tady a tady, letošní SRSS není úplně klasické setkání u piva a rock’n’rollu. Je to svým způsobem spojení dvou světů: špinavý, inteligentní a hrdý neandertálci (to jsme jako my), a hladký, chytrý a milující mimozemšťani (to jsou jako speedstopeři). Následuje základní informace od Bíci ohledně DJs. Let’s dance!

ÚV SRR 25. 8. 2016 Podrobnosti…

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - KAPELY

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - KAPELY

Vždycky jsme se snažili představit kapely vystupující na SRSS a pravidelně jsme za tím účelem připravovali krátké seznamovací články nebo rozhovory. Jenže tím pádem se toho napsalo už tolik, že ani nemá cenu snažit se trumfnout všechny ty dříve použité superlativy. Tady nelze udělat nic jiného, než prostě vyjevit spojení účinkujících se současnou poezií kanadských původních národů, čímž se objasní hlubší význam letošního SRSS.

ÚV SRR 22. 8. 2016 Podrobnosti…

ARAN EPOCHAL & TAHLE HUDBA - Kovbojův nářek

ARAN EPOCHAL & TAHLE HUDBA - Kovbojův nářek

"Zlatá střední cesta? Slyšel jsem o ní, ale už musím končit - ostruhy zvoní..." Pavel Šefl vás zve na výlet do krajiny, kde se lesy Českýho ráje prolínají s pláněma Divokýho závodu. Hudební doprovod obstarají Aran Epochal & Tahle hudba, track "Kovbojův nářek" je na desce "Doba bronzová", kterou si můžete koupit TADY. Arana můžete vidět na několika podzimních koncertech (mj. s New Dog), termíny jsou TADY.

ÚV SRR 18. 8. 2016

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - KOMPILACE

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - KOMPILACE

Monzun Kandahar, Bumfrang3, Karaoke Tundra, Planety, Světlo, Troniq... a to je jen pár jmen. Kapelové i DJové, divný věci a supr muzika. Pár kusů bude ve fyzický podobě, můžete ale už teď celý poslouchat TADY nebo stahovat TADY. Silver Rocket Summer Speedstop se blíží!

ÚV SRR 16. 8. 2016

MILEMARKER - Untamed Ocean

MILEMARKER - Untamed Ocean

První video z desky "Overseas", kterou se po jedenácti dlouhejch letech vracejí Milemarker, je ke skladbě "Untamed Ocean". Je tady všechno, co na Milemarker člověk miloval už v 90. letech: chemický zvuky leptají punkovou rytmiku, Dave a Al do toho jdou naplno, track postupně graduje... MilemarkerSavak hrajou 14. října na Sedmičce!

Milemarker v Česku a na Slovensku:

Oct 5 – Plzeň (Papírna)
Oct 6 – Brno (Kabinet Múz)
Oct 7 – Trenčín (Lúč)
Oct 8 – Tábor (Orion)
Oct 13 – Olomouc (prostor Divadla Na cucky)
Oct 14 – Praha (007) + Savak

ÚV SRR 13. 8. 2016

UNNA - Nezapomnění

Právě vychází deska kapely UNNA, která by vám neměla uniknout. Vinyl vychází ve spolupráci Piper Records, Silver Rocket, MMM a Kachnička Entertainment, ale klidně si můžete myslet, že to vyšlo třeba na HydraHead. Můžete se přesvědčit TADY. A až to doposloucháte, klikněte SEM do našeho distra, kde si můžete LP objednat - "Nezapomnění" vychází v nákladu 155 kusů.

ÚV SRR 12. 8. 2016

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - INSTRUKCE

SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - INSTRUKCE

Už se to krátí - srpenec bude za chvíli v prdeli, ale s jeho koncem nastane i Silver Rocket Summer Speedstop! V lesích u Sedlčan je jedno dost magický místo, jehož souřadnice jsme už prozradili TADY. Když budete číst dál, dozvíte se základní info / rady / pravidla pro pobyt v něm. Kdyby COKOLIV nebylo jasný, napište nám: čím víc se to bude blížit, tím míň budeme mít kapacitu. Těšíme se na vás - a to sice hodně!

ÚV SRR 9. 8. 2016 Podrobnosti…

Rozhovor s MaVa

"Plán je rozšiřovat bitevní pole. Na začátku června jsme nahráli osm věcí, které vyjdou na kazetě - uvidíme kdy, teď je to v péči Františka z Or, kterej to i nahrával, snad se to blíží ke konci. V srpnu budeme hrát na 007 se Stevem von Tillem, na to jsem docela zvědavej. Jinak ale žádný konkrétnější plány nemáme - v rámci možností budeme hrát, aby nám to dělalo radost, a zároveň aby jsme se z toho nezbláznili..." Celej rozhovor s MaVa si můžete přečíst TADY.

ÚV SRR 8. 8. 2016

The Rest of Bumfrang3

Kapela Bumfrang3 si tento rok připomíná právě 10 let od svého vzniku. Vydání jejich nové desky Vidim je naplánováno na letošní podzim a brzy z ní bude k dispozici ukázka. Za tu poměrně dlouhou dobu jejich působení se jim však v šuplících nahromadily nevydané songy, písně hrané jen na koncertech, covery, nebo kusy, co se nevešly na desky. Byla by škoda, aby tenhle materiál úplně zapadl. A tak kapela sestavila kompilaci The Rest of bumfrang3. Bylo z čeho vybírat, ale nechtěli, aby to dopadlo jako kolekce ušmudlaných nahrávek pouze pro skalní příznivce Sakraphonu. Užším výběrem tedy prošlo 10 tracků z různých období a zdrojů, které jsou nyní ke stažení TADY.

ÚV SRR 8. 8. 2016

STEVE VON TILL + MAVA 9. srpna na 007

STEVE VON TILL + MAVA 9. srpna na 007

„Každý člověk má jen jeden život. A na konci mu nezbývá nic jiného než odkaz, který po sobě zanechá.“ Steve Von Till používá slova stejně jako tóny: volí je pečlivě a pomalu. Ale když už něco řekne, má to smysl a váhu. 9. srpna na 007, jeden ze dvou sólovejch koncertů v Evropě, teprve podruhý v Česku, support MAVA. Čtěte dál...

ÚV SRR 4. 8. 2016 Podrobnosti…

Hájenka vol. 7

"Mohlo by se zdát, že se všechno kolem nás řítí do průseru olbřímích rozměrů a je jenom otázka času, kdy do jednoho skončíme v plamenech. Nejlepší, co se v takový chvíli dá udělat, je zastavit se a strávit něco kvalitního času s lidma, který to s váma myslej dobře." Čtěte pozvánku na sedmou Hájenku... 

ÚV SRR 3. 8. 2016 Podrobnosti…