Silver Rocket

50 let Klubu 007: E-TURN (Fake Four) + PTAKZ, 23. března

50 let Klubu 007: E-TURN (Fake Four) + PTAKZ, 23. března

Rap a Sedmička, Sedmička a rap - v pražskejch reáliích nejde jedno od druhýho oddělit. V rámci 2019 Silver Rocket koncertů pro 007 vás zveme na ten březnovej, kterej bude právě o rapu. Z Orlanda přijede rapperka E-Turn, jejíž loňská deska "Young World" vyšla na Fake Four. Za domácí scénu se představí PTAKZ crew v hojným počtu. 25. března na 007!

 

ÚV SRR 15. 1. 2019 Podrobnosti…

THE PACK A.D. živě

THE PACK A.D. živě

Od dneška za 14 dnů děláme na 007 kanadský duo The Pack A.D., předkapela budou Prohra Praha. The Pack A.D. jsou kytara a bubny - a hlavně supr písničky. Přesvědčte se sami - na tomhle živáku není vůbec nic špatně. Výborný celý.

Aran 14. 1. 2019

Šrumec – 20 let

Naši oblíbení broumovští pořadatelé slaví 20 (sic!!!) let. Na večírek, kterej je v plánu 19. ledna v klubu Eden, vysíláme s gratulací Prohru Praha, Arana SatanaInaua. Nebudou ale sami - čtěte dál!

ÚV SRR 14. 1. 2019 Podrobnosti…

YOUNG WIDOWS 4. dubna v Underdogs

YOUNG WIDOWS 4. dubna v Underdogs

Tady není moc co dodat, Young Widows se po deseti letech vrají do Evropy - Praha je v plánu 4. dubna, místo je Underdogs. Kapela, která debutovala už v roce 2006 vizionářskou deskou "Settle Down City", se do mozkový kůry příznivců heavy hudby nesmazatelně vryla především kultovníma albama "Old Wounds" (2008), "In And Yout Of Youth And Lightness" (2011) a "Easy Pain" (2014). Posledním počinem je loňskej split se Sweet Cobra - Young Widows jsou pořád zatraceně živý. Těšíme se.

Aran 12. 1. 2019

"Moje vyznanie Satanovi alebo O najlepšom československom albume roku 2018"

"Moje vyznanie Satanovi alebo O najlepšom československom albume roku 2018"

"Je to rap? Neni to rap? Čo to je? Je to len dvojmetrový potetovaný folkáč, ktorý miluje šport a popritom píše lepšie než bárskto a tak sa rozhodol, že tie pravdy porozpráva do beatov? Who cares. Je to pre mňa českoslovenaký album roka 2018!" Další recenzi na kazetu "MVP" od Arana Satana spáchal Bene z Modrých hor. Celou si jí můžete přečíst TADY.

ÚV SRR 9. 1. 2019

"It's fucked up, we all know it baby / the question is, why the fuck we waitin'?"

"It's fucked up, we all know it baby / the question is, why the fuck we waitin'?"

„Tohle je něco, co jsme chtěli se Stefem udělat už od roku 2004, kdy se z nás stali kámoši,“ říká Astronautalis. „Průběžně jsme na tom pracovali a náš sen byl, že jednou uděláme desku a vyjedeme na turné.“ Sen je teď realitou. První singl pod hlavičkou Four Fists sice vyšel už v roce 2013, dva roky po Astronautalisově přesídlení do Minneapolis, pak ale nadějně rozjetou kolaboraci uťaly Stefovy vážné zdravotní problémy (P.O.S má transplantovanou ledvinu) i úspěchy a s nimi spojené závazky jak Doomtree, tak Astronautalisovy sólové kariéry. Rok 2018 ale AstronautalisP.O.S zasvětili právě Four Fists. „It's fucked up, we all know it baby / the question is, why the fuck we waitin'?“ ptají se Andy a Stef v tracku "Nobody´s Biz". Nečekejme: 13. ledna v Lucerna Music Baru!

Four Fists v Česku a na Slovensku:
Jan 9 – Brno (Kabinet Múz)
Jan 10 – Olomouc (Jazz Tibet Club)
Jan 11 – Bratislava (Fuga)
Jan 12 – Trenčín (Lúč)
Jan 13 – Praha (Lucerna Music Bar)

Aran 9. 1. 2019

50 let Klubu 007: OTK, Inau, Red Torch

50 let Klubu 007: OTK, Inau, Red Torch

50 let Sedmičky znamená jeden koncert Silver Rocket měsíčně "navíc". Proč to celý děláme? Psali jsme TADY. V lednu to mají pod kontrolou Kontroll, CalveraBolehlav, teď přidáváme i únorovej termín: 7. 2. se sejdeme na Strahově pod taktovkou OTK, InauRed Torch. Březen obsadíme a oznámíme brzo. Díky za podporu!

ÚV SRR 8. 1. 2019

13. ledna v Lucerna Music Baru

Doors: 20.00
20.30 – 21.15: Subp Yao
21.30 – 22.30: Four Fists

ÚV SRR 7. 1. 2019

FOUR FISTS (ASTRONAUTALIS + P.O.S) 13. ledna v Lucerna Music Baru

FOUR FISTS (ASTRONAUTALIS + P.O.S) 13. ledna v Lucerna Music Baru

První koncert Silver Rocket v kalendářním roce 2019 je za dveřma. Dlouholetá spolupráce AstronautaliseP.O.S se jmenuje Four Fists - duo vylo loni debutový album s názvem "6666" na Doomtree a pražskej koncert je naplánovanej na neděli 13. ledna v LMB. A ano, tohle je inspirováno The Clash: "I want a riot, white riot riot riot of my own, I want a riot, white riot riot riot of my own, I want a riot, white riot riot riot of my own..." Lístky všude možně, bez poplatků ale jen TADY.

Aran 4. 1. 2019

"V tom je Aran Satan jedinečný, ačkoliv z pohledu mainstreamu běží o naprosto marginální hlas..."

"V tom je Aran Satan jedinečný, ačkoliv z pohledu mainstreamu běží o naprosto marginální hlas..."

"Aniž by vyjednával o souhlasu s otevřením oken, větrá Aran puch v pánských šatnách okresních borců, mudrlantů a stratégů, kteří ovládají mediální a politický prostor v české kotlině. Není nutné hned mluvit o toxické maskulinitě, ale zhruba tam si Aran Satan vybírá slabé kusy; dosaďte si populistického starostu Adriana Bellu a jeho jednání s autonomním centrem Klinika na Praze 3 nebo ´blogy samejch jedniček, co si na iDnesu vedou deníček´. Takovému světu prorokuje Aran Satan zkázu." Celá recenze je TADY, desku možno zakoupit / slyšet ZDE.

ÚV SRR 3. 1. 2019

Žebříčky 2018

Rychle, než to všechno zapomenete! Po Hláškách jsou tady i tradiční Žebříčky za minulej rok. Zamyslete se (nebo vůbec nemyslete) a naperte to tam. Je to vaše vizitka. Příslušnej odkaz je TADY.

ÚV SRR 2. 1. 2019

Hlášky 2018 - Jmenuji se Aki. Jsou dnes dva japonští muži?

Čeká vás to každej rok, jako rachejtle, jako davy švédskejch turistů, jako sníh, kterej zase nikdo nečekal, jako vedro, který nikdo nečekal, chcete mít klid, ale najednou tu jsou Hlášky roku 2018, v komunikaci Silver Rocket i z venku, anonymní, posbíraný beze smyslu, nesplňující normy slušnýho vyjadřování, urážlivý, nebo jen pomatený, ale místama i fakt vtipný, posuďte sami. 

http://www.silver-rocket.org/nejkecy/547

UV SRR 31. 12. 2018

PARAMOUNT STYLES - Failure American Style na vinylu

PARAMOUNT STYLES - Failure American Style na vinylu

"You know what happens? Paradise happens". Je tu poslední deska roku 2018 s logem Silver Rocket (a tentokrát i s podpisem Lokal Rekorc). A je speciální... Zdá se to těžko uvěřitelný, ale kultovní debut Paramount Styles z roku 2008 "Failure American Style" letos oslavil už 10. narozeniny! A protože tohle album pro spoustu lidí hodně znamená, rozhodli jsme se vydat ho znova NA VINYLU, tenkrát to totiž vyšlo jen na CD... Všichni "Drunx, whores a MZK people" se tak můžou těšit na rozšířenou verzi obalu s textama, o mastering pro vinyl se pro změnu postaral Yoz. Tahle deska si totiž zaslouží jen to nejlepší. Objednávejte TADY.

ÚV SRR 28. 12. 2018

BUMFRANG3 - Vidim stream

BUMFRANG3 - Vidim stream

"První deska na Silver Rocket, která obsahuje skutečný hity," psali jsme tenkrát v roce 2016, když ta deska vyšla. A světe div se - platí to pořád! V rámci onlajnizace katalogu Silver Rocket streamujeme album "Vidim" od Bumfrang3. Kochejte se TADY.

Aran 28. 12. 2018

"Yes, I Know"

"Yes, I Know"

Přesně za měsíc - 28. ledna 2019 - hrajou na 007 The Pack AD z Vancouveru. Maximálně úsporný bicí + nařvaná kytara + skvělej vokál = víc vlastně člověk nepotřebuje. Tady na tom videu je docela zřetelně vidět, že to může bejt fakt výborný...

Aran 28. 12. 2018