Silver Rocket

BURIERS: podzimní turné

Jamie, Honey, Jamie. Anglická trojice Buriers tady zanechala během svejch jarních koncertů - nebojíme se to napsat - velkej dojem. Buriers se teď v rámci podzimního turné vracejí do Česka (poprvý zahrajou i na Slovensku); tentokrát na místa, kde na jaře nehráli - zopakujou si ale Brno. Neváhejte s návštěvou koncertu: z Buriers jde zvláštní energie i něha. V roce 2017 nový album!

26. října – Strakonice (Barmeo)
28. října – Trenčín (Bio Lúč)
29. října – Slavičín (Sokolovna)
30. října – Kopřivnice (Mandala)
31. října – Brno (Skleněná louka)
1. listopadu – Písek (Pí Klub)

ÚV SRR 21. 10. 2016

SAVAK: Soulkostel a Brno

Veterány Savak a jejich verzi elegantního punku pro čtyřicátníky a padesátníky (a jak to KURVA funguje!) už jsme mohli vidět na 007. Kapela složená z členů Obits, The Make Up, Nation of Ulysses, Holy Fuck, French Toast, Ted Leo and the Pharmacists, Edsel, Silent Majority, The Cops atd. se představí o víkendu v Soulkostele (21. října) a v Brně (22. října), kde končí svoje první evropský turné. Pozvánku na brněnskej koncert čtěte dál...

ÚV SRR 19. 10. 2016 Podrobnosti…

SWEET COBRA, MILEMARKER, AUXES atd. v distru

Do distra Lokal Rekorc se vrací zatím poslední deska Sweet Cobra s názvem "Earth", tentokrát na všech třech formátech. K mání jsou i desky kapel, který se tu nedávno objevily na turné: třeba všechny nahrávky Cars & Trains a nebo poslední deska Milemarker "Overseas" (rovněž na všech třech formátech). Od Milemarker je k dispozici i kultovní album "Frigid Forms Sell". Všechno je to TADY.

ÚV SRR 19. 10. 2016

Mike Watt & Il Sogno Del Marinaio (USA) + Červen (CZ) – 23. října 2016 – klub FAMU – Praha

Slavnej basák + Italové v Praze.

ÚV SRR 18. 10. 2016 Podrobnosti…

KŘIVÁK METRO SMŮLA

Štěpán Adámek zve na výstavu v sociálním centru Klinika v Praze na Žižkově.

ÚV SRR 12. 10. 2016 Podrobnosti…

MILEMARKER + SAVAK + THE ANTIKAROSHI v pátek 14. října na 007!

MILEMARKER + SAVAK + THE ANTIKAROSHI v pátek 14. října na 007!

V pátek se na 007 protnou hned TŘI turné. A tak nějak si myslíme, že to bude stát za to. Milemarker, Savak - a před nima The Antikaroshi. Milemarker zpátky po 11 letech s novou - a skvělou! - deskou. Savak s minulostí v Obits, Enon, Holy Fuck, The Make-Up, Girls Against Boys atd. a taky s parádním debutem venku. A The Antikaroshi v Česku taky vídáme moc rádi. Čtěte dál, koncert začíná nemilosrdně v 19.00!!!

ÚV SRR 12. 10. 2016 Podrobnosti…

How Can Limo Kid Kill Your Dreams?

Po nějakém čase vychází sedmé pokračování fun-zinu How Can Limo Kid Kill Your Dreams? Číslo je aktuálně / neaktuální a přináší rozhovory s Pavlem (Papagájův Hlasatel Records), Šimonem Budským (Kritická Situace), Jakubem Mořickým, Mírou Kramperou, Petrou (Celeritida), Tomasem Peciarem, Miloslavem Giljanem, Tomášem Bolfem, Richardem Sangre, Simonou, Petrol Girls, Pints a nejen to… Vychází v nákladu 200 ks tištěných na recyklovaném papíře v lepené vazbě a klasickém formátu A5 "naležato".

Svou kopii si můžeš objednat / předobjednat na emailu: samuel.records@seznam.cz za 90,- Kč včetně poštovného. Číslo bude rozesíláno druhý týden v listopadu a v tomto termínu ho seženeš i u obvyklých distributorů.

ÚV SRR 11. 10. 2016

SAVAK = ROKENROL

SAVAK = ROKENROL

V pátek 14. října se na 007 po boku MilemarkerThe Antikaroshi představí Savak - kapela, v který se sešli lidi, co hráli třeba v Obits, The Make-Up, French Toast, Nation of Ulysses, Enon, Holy Fuck atd., atd... Jejich první evropský turné, na kterým je můžete vidět v Česku ještě v Brně a v Soulkostele, navíc odbubnuje Alexis Fleisig (Girls Against Boys, Paramount Styles, Bellini, Tomáš Palucha). Savak letos vydali skvělej debut "Best Of Luck In Future Endeavors" - poslechněte si tady dva tracky... 

ÚV SRR 11. 10. 2016

"Pár dnu nazpátek jsem se zúčastnil komentované procházky havířovskou architekturou a rozhodl jsem se, že o tom nenapíšu."

"Pár dnu nazpátek jsem se zúčastnil komentované procházky havířovskou architekturou a rozhodl jsem se, že o tom nenapíšu."

"Ok, zkusím to vysvětlit jednodušeji (udělam verzi pro kokoty). Pokud holduješ podzimu a přesčasům v práci, je tahle deska přesně pro tebe. Její dualita se postará jak o veselost/dym/heavíčko, které se na podzim musí doplňovat jako vitaminy, tak se postará o noční podzimní přesčasy v práci, když ti šéf na stole nechá vzkaz s textem ´dnes to musí být hotovo aka zdechni´. V podobné situaci pomůže jedině třetí song ´Carrboro´". MC Boss se mocně nadechnul a vypustil do světa METARECENZI na nový album Milemarker s názvem "Overseas". Čtěte TADY a těšte se spolu s náma na páteční Sedmičku.

ÚV SRR 11. 10. 2016

Tomáš Palucha @ SF Mini, Olomouc

Tomáš Palucha @ SF Mini, Olomouc

Tomáš Palucha (posílený tentokrát o Remise a Halla) odehráli nedávno několik koncertů s novým albem "Guru". Tady se můžete podívat na záznam jejich setu z Olomouce na SF Mini. Pokud jste si "Guru" ještě neobjednali, je to a) chyba, b) dá se rychle napravit na TOMHLE odkazu.

ÚV SRR 11. 10. 2016

...máte plný právo se rozesmát nad ÚDĚSNÝM designem s panterem

...máte plný právo se rozesmát nad ÚDĚSNÝM designem s panterem

"První věc, co New Model Army (nebo spíš Daz) udělají, když se dostanou do backstage: pustí na počítači na plný koule REGGAE. Daz pak místo slova ´backstage´ používá výraz ´Reggae Room´. Nezdálo se mi, že by zbytek crew sdílel jeho vkus (a po koncertu se na playlist občas probojoval Motown a jinej starej soul), nikdo se nicméně neodváží ani pípnout." 10 detailů z nedělního koncertu New Model Army si můžete přečíst TADY.

ÚV SRR 10. 10. 2016

Lístky na Swans

Lístky na Swans

Posledních cca 60 vstupenek je už teď jen v síti GoOut.cz a v obchodě Rekomando. Žádný další lístky nebudou, děkujeme.

 

ÚV SRR 10. 10. 2016

PARAMOUNT STYLES SOLO + PLANETY 17. listopadu na 007!

PARAMOUNT STYLES SOLO + PLANETY 17. listopadu na 007!

Třetí album Paramount Styles vzniká po kouskách - a některý dostávají tvar a formu v Jámoru. Scott McCloud by se chtěl podělit o to, co dosud vzniklo, a přidat k tomu samozřejmě dostatek starších hitů. "Sakra, nehrál jsem v Praze tolik let! Je to vůbec možný? Těším se na všechny známý i nový tváře," říká Scott. Nezdá se to, ale je to už pět let! 17. listopadu se můžeme na 007 kromě Paramount Styles Solo těšit i na Planety, jejichž "Vzduch je hrob je vzduch" sice vyšel na začátku léta, ale mohutně rezonuje především na podzim. Těšíme se taky!

ÚV SRR 10. 10. 2016

ASTRONAUTALIS + ABY WOLF 23. února v LMB!

ASTRONAUTALIS + ABY WOLF 23. února v LMB!

Jestli to sledujete, určitě jste si všimli, kam to kolega Astronautalis s novou desku "Cut The Body Loose" (recenzi čtěte TADY) tzv. dotáhnul. Co je ale důležitější - Andy veze tohle album a s tím spojený litry potu a whisky na velký evropský turné, který zasáhne i naše končiny. Astronautalis se vrací do Lucerna Music Baru, kde to rozsvítí 23. února. A bacha - to není všechno. Můžeme se těšit i na Aby Wolf v roli supportu!

ÚV SRR 7. 10. 2016

NMA - Winter III

NMA - Winter III

"Pokud jde o muziku, je to výrazně kytarovější album než „Between Dog And Wolf,“ kde to fakt celý stálo na bubnech. Jsou tady úžasně ROZLEHLÝ (slovo, který mi „Winter“ definuje) skladby jako „Part The Waters“ nebo „Born Feral“, u kterejch si, ano, vždycky pomyslím na to, že neexistuje žádná jiná kapela, která by svůj nejsilnější materiál dokázala vyprodukovat po víc než třiceti letech existence." Recenzi na nový New Model Army od Arana si můžete přečíst TADY.

 

ÚV SRR 5. 10. 2016