Silver Rocket

MIRRORS FOR PSYCHIC WARFARE + SANFORD PARKER v pondělí na 007

MIRRORS FOR PSYCHIC WARFARE + SANFORD PARKER v pondělí na 007

„Mirrors For Psychic Warfare is an experiment in noise, silence, restraint, and aggression in all shapes and forms. I am very much looking foward to the open minds that will allow this in,“ říká Scott Kelly. Mirrors For Psychic Warfare je jeho další úkrok stranou od zvuku Neurosis – tentokrát ale nejde o akustickou věc, zvukovou klaustrofobii. Kellyho v Mirrors For Psychic Warfare doplňuje producent, nahrávací inženýr a experimentátor Sanford Parker. V pondělí 23. ledna na 007. Nenechte si to ujít.

ÚV SRR 19. 1. 2017 Podrobnosti…

INTER ARMA (USA, Relapse) před SUMAC a OXBOW

INTER ARMA (USA, Relapse) před SUMAC a OXBOW

Posila na 20. duben: před SumacOxbow bude hrát ve Futuru ještě Inter Arma, mohutná heavy věc, která poslední dvě desky vydala na Relapse - ta poslední s názvem "Paradise Gallows" vyšla loni. Cena lístků zůstává stejná, můžete si je rezervovat třeba TADY.

ÚV SRR 19. 1. 2017

Ovo (IT) + I Am Pentagon + Tummo – 4. února 2017 – Tábor – MC Orion

R-DIY booKING presents.

ÚV SRR 18. 1. 2017 Podrobnosti…

SOLO SOULKOSTEL

SOLO SOULKOSTEL

Přesně za pět měsíců - 17. června 2017 - si vás dovolujeme pozvat na magický místo jménem Soulkostel, kde jsme si v roce 2015 (shodou okolností taky v červnovým termínu) užili jednu z nejlepších SRSS. Soulkostel se tentokrát na jeden den změní na Solo Soulkostel, protože jeho výjimečný prostory dobře svědčí právě One Man Pičusům. Šrumec a Silver Rocket jsou snad dostatečnou zárukou hezký soboty - ale kdyby to nestačilo, tady jsou první účinkující: ambientní drone minimalismus Yood, basovej kouzelník Calvera a vrchní šaman Andy The Doorbum (recenzi na jeho skvělou desku "Intent" čtěte TADY)!. Další jména přibudou!

ÚV SRR 17. 1. 2017

Okna vesmíru dokořán

Okna vesmíru dokořán

Na Soundcloudu Temporardy Residence si můžete poslechnout nový tracky GrailsMajeure. Společněj koncert je 17. března na Dobešce. Nalaďte se na správnou vlnu TADY.

ÚV SRR 14. 1. 2017

SUMAC (USA, Thrill Jockey) + OXBOW (USA, HydraHead) 20. dubna ve Futuru!

SUMAC (USA, Thrill Jockey) + OXBOW (USA, HydraHead) 20. dubna ve Futuru!

Když už jste si začínali pomalu myslet, že děláme koncerty jen pro avantgardní folkaře, alternativní rappery a šedesátiletý legendy, vracíme se takřka ke kořenům. 20. dubna ve Futuru se TĚŠÍME na mohutnou zvukovou stěnu Sumac (Aaron Turner z Isis atd.+ Brian Cook z Russian Circles, Botch, These Arms Are Snakes atd. + fantastickej bubeník) a jednu z nejkrutějších kapel vesmíru - Oxbow. Ano kurva - OXBOW!!! Koncert děláme ve spoluprác s TJ Praha a se Scrape Soundem, lístky jsou za 350 Kč / 400 Kč - lze objednávat TADY.

ÚV SRR 12. 1. 2017 Podrobnosti…

PONTIAK 2. května v LMB (+ OR + BUMFRANG3)!

PONTIAK 2. května v LMB (+ OR + BUMFRANG3)!

JO! Lain, Jennings a Van se po dvou letech vracejí do Evropy a v rámci ne úplně dlouhýho turné budou hrát 2. května v Lucerna Music Baru! Bratři Carneyové otevřeli ve Virginii svůj vysněnej pivovar Pen Druid Brewing (když tak TADY), loni vydali na kazetě EP "NOPE/JEPPE" a teď jim na Thrill Jockey vychází jednak nová deska "Dialectic of Ignorance", jednak v reedici osm let vyprodaný album "Sun On Sun" - jejich debut na tomhle parádním labelu. No, přijďte to s nima všechno probrat 2. května do LMB. Koncert pořádáme spolu se Scrape Soundem a TJ Praha a s Pontiak budou hrát ještě Or (tou dobou už s NOVOU deskou!) a Bumfrang3 (aktuální album "Vidim" lze objednat ZDE). Lístky jsou za 300 Kč v předprodeji, na místě budou o 50 Kč dražší.

ÚV SRR 11. 1. 2017

Symbióza

Symbióza

"Vinyl by se dal onálepkovat svérázný noise rock - moc rockový na hardcore punk, moc punkový na rock. Mají svůj zvuk, postupy. Hlučný, čitelný, se skrytými melodiemi. Zpěv je lehce utopenej řev a sedne tam jako prdel na hrnec. Směřuje posluchače do jiných míst než texty nebo hudba, přesto s obojím skvěle maká - jde ruku v ruce." První recenzi na desetipalec Kiss Me Kojak napsal Honza Klouček a je k přečtení TADY. Vinyl lze objednat ZDE.

ÚV SRR 11. 1. 2017

E

E

Blíží se turné tria E, v jehož rámci zahraje kapela 29. ledna na 007 (support budou Fetch!). E tvoří Thalia Zedek (ex - Come, Uzi, Live Skull), Gavin McCarthy (ex - Karate, Glorytellers) a Jason Sanford (Neptune). Loni vydali překvapivě poměrně ostrou a DOBROU syrovou desku na Thrill Jockey, z který je teď venku video k tracku "Great Light"
 
 
E v Česku a na Slovensku:
27. ledna – Dolní Podluží (+ Kiss Me Kojak)
29. ledna – Praha, 007 (+ Fetch!)
30. ledna – Rožnov p. Radhoštěm (+ Drutty)
31. ledna – Brno 
1. února – Bratislava

ÚV SRR 6. 1. 2017

Žebříčky 2016

A hele - i letos! Žebříčky za rok 2016 jsou otevřený, můžete se podělit TADY (pokud se ovšem nebojíte Verdiktu komise ÚV SRR). Co vás bavilo?

ÚV SRR 4. 1. 2017

23. ledna na 007

23. ledna na 007

"The band's haunting self-titled debut is the sonic manifestation of insomnia, complete with the tossing, the turning, and the perennial dread that comes with facing another shabby daylight." První koncert roku 2017, na kterej si váz dovolujeme pozvat, je Mirrors For Psychic Warfare 23. ledna na 007. Z traileru si můžete udělat docela dobrej obrázek o tom, co nás čeká a nemine... Scott Kelly a Sanford Parker.
 

ÚV SRR 2. 1. 2017

HLÁŠKY ROKU 2016: "Management has approved Laundered Syrup."

Jak říká kolega Pecinovský, nejlepší čtení o muzice je tady. "Dear people of Silver Rocket, I'm Ajdin, drummer for Holographic Human Element, which is an instrumental band that plays experimental and modern classics embroidered by the New Age elements and progressive post-rock." Jako každej rok, i letos jsme zachytili výroky, kusy psanýho textu, výplody sociálních sítí a vůbec všechny možný zajímavý kecy, který se kolem nás prohnaly. Je to jako obvykle bez kontextu - ponechaný vaší bujný fantazii. "Ježiš to je zas hejtů na všechno, co není SR. Kdyby to bylo aspoň tak vtipný jako ten Kapitán Demo... SPRÁVNEJ PUNKOVEJ NÁZOR." Čtěte TADY.

ÚV SRR 30. 12. 2016

Výroční zpráva sekty 2016

Díky vám jsme přežili další rok. Jeho malý shrnutí je TADY. Desky, který jsme vydali. Některý koncerty, který jsme dělali. Lidi, který jsme potkali. Uvidíme se snad i dál...

ÚV SRR 28. 12. 2016

28 ledna: Den pro Kliniku

Zapište si datum 28. ledna, kdy napotřetí proběhne Den pro Kliniku; čtěte dál... 

ÚV SRR 28. 12. 2016 Podrobnosti…

SRR 79: BUMFRANG3 – Vidim

SRR 79: BUMFRANG3 – Vidim

Co je lepší než vydat před Vánocema jednu desku? Ano... vydat DVĚ desky. Byšická legenda ze Všetat, megaborci, skvělý lidi, kapela, kvůli jakejm to celý vlastně děláme. Bumfrang3 a jejich deska Vidim, která konečně skončila tam, kam tahle hudba dávno patří - u nás. O dárcích pod stromeček je předpokládáme jasno – obě desky budou k mání v sobotu na Sedmičce, takže prasátka s sebou.

ÚV SRR 13. 12. 2016 Podrobnosti…