Silver Rocket

Na SOLO SOULKOSTEL zve CESCHI

Dneska (středa 7. června) začíná v Jihlavě svoje evropský turné Ceschi - jednou ze zastávek bude i Solo Soulkostel 17. června. Tady je pozvánka od Ceschiho: "In Vernovice there stands an old church surrounded by fields, the Soulkostel. It's insides are filled with spirits of those who have passed through, bizarro sculptures and sounds of the lost and found alike. Performing at Soulkostel during a snow storm last year was an unforgettable experience. Come share another rare evening with us for the Solo Soulkostel Fest." Praktický info TADY. A tady Ceschiho nová věc...

ÚV SRR 7. 6. 2017

ARBOURETUM........................

ARBOURETUM........................

Songy otevřený do krajiny, nesený větrem, jasný a čerstvý: sytej, analogovej zvuk Arbouretum ale nečerpá jen z dutejch ozvěn. Síla přírody. Arbouretum před čtyřma rokama na Sedmičce doslova zářili do noci, nenechte si je ujít takhle na začátku léta... Termín je 12. června, bude hrát i Jirka Imlauf. pojďme si připomenout, jak bezvadná kapela nás vlastně čeká.

ÚV SRR 6. 6. 2017

Arbouretum je synonymum pro vnitřní klid a harmonii. Antidepresivum psané na notovém papíře...

Arbouretum je synonymum pro vnitřní klid a harmonii. Antidepresivum psané na notovém papíře...

"Nové album přináší třetí ohlédnutí do historie Taoismu a Gnóze, tedy titulní skladbu Song of the Rose navazující na Song of the Nile a Song of the Pearl z minulých nahrávek. Přináší opět Heumannovy abstraktní, filosofické texty, s nimiž je pohled na lidskou rasu opět o něco nadějnější. A v neposlední řadě přináší zvláštní pocit vyrovnanosti a harmonie, což může odrážet Heumannovu zálibu v Tai Chi, nebo prostě jen to, že tahle cesta je něco, co tuhle kapelu prakticky definuje." Recenzi na novou desku Arbouretum (koncert 12. června na 007) si můžete přečíst TADY.

ÚV SRR 6. 6. 2017

ANDY THE DOORBUM + ARAN EPOCHAL 6. června v Potrvá

ANDY THE DOORBUM + ARAN EPOCHAL 6. června v Potrvá

“Life is a War. Art is the Weapon. Create or Perish.” Andy The Doorbum začal svoje putování na konci dubna na Islandu a přes polovinu Evropy se konečně dotrmácel do Česka. O víkendu začíná na Moravě a v úterý 6. června se můžeme těšit na neobyčejnej zážitek jménem Andy The Doorbum v Potrvá. Společnost bude Andymu dělat Aran Epochal, jehož nová deska by se měla objevit během několika měsíců. .“ Andy The Doorbum není „jen“ hudebník – je to poutník, pastýř a šaman. Čtěte dál a nebo nejlíp - běžte se podívat na jeden z jeho koncertů...

Jun 2 – Břeclav (CZ) w/Aran Epochal
Jun 3 – Kopřivnice (CZ) w/Aran Epochal
Jun 4 – Olomouc (CZ) w/Aran Epochal
Jun 6 – Praha (CZ) w/Aran Epochal
Jun 7 – Všetaty (CZ) w/Calvera
Jun 8 – Ústí nad Labem (CZ)
Jun 9 – Česká lípa (CZ) – festival Všudybud
Jun 10 – Tábor (CZ)
Jun 11 – Bratislava (SK) w/Ceschi, Modré hory
Jun 13 – Brno (CZ) w/Ceschi
Jun 14 – Lhotice (CZ)
Jun 15 – Pardubice (CZ) w/Calvera
Jun 16 – Liberec (CZ) w/Buriers
Jun 17 – Vernéřovice, Soulkostel (CZ) – Solo Soulkostel

ÚV SRR 2. 6. 2017 Podrobnosti…

Festival v brance. JUBILEUM! Již brzy ve vašem Holubníku!

Naši milí bratři pořádají jubilejní festival v brance 10. června. Povinnost s velkým P.

ÚV SRR 2. 6. 2017 Podrobnosti…

Benefiční koncert pro Klimakemp - 7. června 2017 - Bike Jesus, Praha - Žižkov

První český kemp na téma slepé uličky fosilních paliv.

ÚV SRR 31. 5. 2017 Podrobnosti…

SOULSIDE na oslavě narozenin SCOTTA McCLOUDA!!!

SOULSIDE na oslavě narozenin SCOTTA McCLOUDA!!!

Scottovy narozeniny 5. listopadu v Lucerna Music Baru dostaly korunu. Nově oznámenou kapelou jsou – je skoro neuvěřitelné, že to můžeme napsat – SOULSIDE... Ano: SOULSIDE! Tohle bez nadsázky kultovní kvarteto tvořili tři pozdější členové GIRLS AGAINST BOYS (Scott McCloud – kytara, Johnny Temple – baskytara, Alexis Fleisig – bicí) a charismatický rastaman za mikrofonem Bobby Sullivan. A přesně v tomto složení se SOULSIDE také objeví na oslavě Scottova jubilea - bude to první a jediný koncert SOULSIDE v Evropě od roku 1989!!! Čtěte dál...

ÚV SRR 31. 5. 2017 Podrobnosti…

Letošní SRSS: směr Šumava!

Letošní SRSS: směr Šumava!

Je čas na první stručnou, ale jistě zásadní informaci: letošní SRSS se odehraje 1. a 2. září, čili ten úplně poslední prázdninovej víkend. Holky a kluci, dámy a pánové, tenhle rok se stáváme součástí boje, kterej přesahuje hranice sekty: zveme vás na Silver Rocket Summer Šumavu – Koncert pro šumavskou divočinu speciál. Místo se jmenuje Frantoly u Prachatic, program bude víc než pestrej a letos tak trochu jinej, než čekáte (= nebude se jen chlastat). Existujou dvě vize budoucí Šumavy. Tu první lemujou megalomanský projekty developerů, který shlížej na Klausovy sjezdovky, ta druhá chce zachovat divokost, krásu a opravdovost těchhle hor. Letos chceme podpořit všechny bojovníky, který už roky usilujou o to, aby se Šumavy nezmocnila neukojitelná chamtivost. Takže: těšíme se na vás!

ÚV SRR 30. 5. 2017

INTEGRITY(USA) + RAVAGE RITUAL (FIN) – 11. června 2017 – klub 007 Strahov, Praha

Ivan zve, zase na kopec a zase na obrovskej nátěr.

ÚV SRR 30. 5. 2017 Podrobnosti…

Bullshit Disaster 2017 Summer

Brouček zve na turné dvě japonské kapely.

ÚV SRR 29. 5. 2017 Podrobnosti…

Chee Chaak vol. 4.: 9.-10. června 2017, Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

Pozvánka na fesťák do Ostravy.

ÚV SRR 29. 5. 2017 Podrobnosti…

SOLO SOULKOSTEL - praktický informace

Dojezd, parkování, občerstvení, spaní, kultura - klíčový položky pro lepší orientaci každýho z nás. Kolegové ze Šrumce, spolupatroni akce, sepsali všechny praktický informace, který by vás mohly zajímat před akcí jménem Solo Soulkostel (17. června) "Jídlo, výborný kafe a podobný lahůdky zajistí osvědčený Kafé!Kafka. Soulkostelní bar nabídne točenýho Opata (Bitter 11°) z místního broumovskýho pivovaru, cider, víno, nealko i nějaký ty lihoviny. POZOR! Bar bude otevřenej už v pátek odpoledne, v noci a po celou sobotu, takže není nutný pašovat do lesů nadbytečný zásoby. Pitná a vynikající voda vyvěrá non stop ze studánky." To půjde... Čtěte dál!!!

ÚV SRR 29. 5. 2017 Podrobnosti…

Na SOLO SOULKOSTEL zve PALMA

Leto právě vydali desku "Krok pro člověka" (objednej hned TADY), kromě toho ale Palma připravila i vlastní muziku. 17. června to vypukne, tohle Palma vzkazuje. "Kvůli One-Man-Pičus festivalu v Soulkostelu jsem zrealizovala svuj dlouhodobý plán zkusit muziku sama. S Indošem je to zabíračka, přestože vysledky jsou pro nas ohromující. Moje duše je o něco křehčí a temnější a todle je skvělá příležitost se dosyta otevřít. Věz že i já nevím kam to povede, jen tuším, že na tomdle magickým místě všechno klapne." Klapne!

ÚV SRR 29. 5. 2017

LETO - Krok pro člověka

LETO - Krok pro člověka

Rok s deskou Leto je vždycky lepší rok – a jsme rádi, že letos je ten rok. „Krok pro člověka“ vychází opět ve spolupráci Silver Rocket a Mama Mrda Maso a dušujeme se, že tohle album je ještě lepší než „Zbytky ozářených ploch“. Na první poslech je totiž jasný, že výskyt hitů na desce se blíží bodu, kterej si dovolujeme charakterizovat jako hustý hemžení. „To doufám, hity jsou motorem bytí,“ říká PhDr. Indoš CSc. Čtěte dál, poslouchejte, objednávejte – tohle je totiž mimořádný album.

ÚV SRR 25. 5. 2017 Podrobnosti…

Narozeniny

Narozeniny

Dvojalbum "Vzduch je hrob je vzduch" od Planet vyšlo přesně před rokem. Oslav to koupí na TOMHLE linku.

ÚV SRR 25. 5. 2017