Silver Rocket

"Koupil jsem si kazetu Arana Satana, ale kód ke stažení jsem ztratil..."

"Koupil jsem si kazetu Arana Satana, ale kód ke stažení jsem ztratil..."

"Kazatele si naše doba plete se vznešenými moralisty, kteří mají nutkavou potřebu mluvit netázáni druhým do života. To je samozřejmě hloupost, demlovský druh kazatele je ´vidoucí´, zlostný dědek, spílající publiku, ale jen proto, že ví o osvobozující moci pravdy." Konec roku je čas bilancování - kazeta "MVP" od Arana Satana se dostala třeba do TOHOHLE přehledu (možno zakoupit ZDE).

ÚV SRR 27. 12. 2018

DYLAN CARLSON 31. března ve Futuru

DYLAN CARLSON 31. března ve Futuru

Tentokrát už to vyjde. Dylan Carlson z Earth, který letos vydal své sólové album „Conquistador“, zahraje 31. března ve Futuru. Podzimní evropské turné musel bohužel ze zdravotních důvodů zrušit, ale chtěl se vrátit co nejdřív. A jaro je ten správný čas.

Aran 21. 12. 2018 Podrobnosti…

Vánoční randál v Lokobaru

Jelikož platí, že kolik besídek navštívíš, tolikrát jsi člověkem, nesem vám novinu o další příležitosti na sobě zapracovat - v pátek 21. prosince ve Všetatech.

ÚV SRR 20. 12. 2018 Podrobnosti…

SEVERNÍ NÁSTUPIŠTĚ - O krysách a o vlcích

SEVERNÍ NÁSTUPIŠTĚ - O krysách a o vlcích

Listopad ve velkoměstě. Tma už ve čtyři. A zima. Na špinavým dětským hřišti uprostřed sídliště hoří oheň. Táborovej, pochopitelně. Zvuk akustický kytary postupně doplňujou další nástroje: basa, flétna, banjo... Betonovým večerem se najednou nese lesní melodie. Pod oheň se přikládá, ten roste a hřeje. Je jich devět, ale jsme to vlastně my všichni. S baťohama, celtama, ve starejch kanadách - tak to vždycky bylo, tak to vždycky bude. Nedopusť, aby vlak ze Severního nástupiště odjel zase bez tebe...

Když jsme slyšeli, že nějaký "lidi z Kliniky" mají kapelu, nečekali jsme, že to bude TOHLE. Jsme rádi, že na Silver Rocket vychází kazetový EP Severního nástupiště s názvem "O krysách a o vlcích". Objednávejte, stahujte, streamujte - koleje vedou TUDY.

Aran 16. 12. 2018

Toby Driver (USA) + Del Judas (USA) + Sky to Speak – 22.12.2018 – Café Vítkov, Praha

Poslední koncert před Štědrým dnem? Toby Driver s vyhlídkou na Prahu.
Jednota přiváží amerického všeuměla spojeného s kapelami Kayo Dot, Maudlin of the Well nebo Vaura.

ÚV SRR 16. 12. 2018 Podrobnosti…

BENEFIT SILVER ROCKET PRO KLUB 007 - pátek, 14. prosince 2018: Nesbitt´s Inequality, Plešatá zpěvačka, Aran Satan

BENEFIT SILVER ROCKET PRO KLUB 007 - pátek, 14. prosince 2018: Nesbitt´s Inequality, Plešatá zpěvačka, Aran Satan

Pokud nežijete v divokém lese, v jeskyni, pod skálou, nebo na lodi někde uprostřed oceánu, víte, že nejlepší party ve městě v prosinci je Silver Rocket Christmas Party. Víte také, že to není kvůli pivu, děvčatům, drogám nebo dokonce i zábavě. Jedná se o to, že strávíme hezký večer na místě, kde se cítíme jako doma, a vrátíme klubu a lidem, co stojí kolem něj, něco zpět z radosti, co nám tohle místo dalo během posledních pár dekád. 

Torr 11. 12. 2018 Podrobnosti…

50 let Klubu 007: oslavy i pomoc

50 let Klubu 007: oslavy i pomoc

Zní to neuvěřitelně, ale Klub 007 bude na podzim slavit 50 let existence. 50 LET!!! Měli jsme štěstí být se Sedmičkou „jen“ od začátku 90. let, ale i tak to je pořád skvělá jízda, za kterou děkujeme. 50 let je nicméně dlouhá doba a hlavně v posledních letech se změnila spousta věcí: zatímco dřív byla Sedmička pro pořadatele nezávislých akcí víceméně první volbou, teď je Praha plná dalších prostorů, kde tě coby promotéra velice rádi přivítají. Na jednu stranu je to moc fajn – můžeme si vybírat a máme víc možností, což vítáme. Na stranu druhou má ale Sedmička víc prázdných termínů, než by bylo zdrávo...

Rozhodli jsme se vrátit Sedmičku v tomhle pro klub významném roce do centra dění. Nad rámec našich „běžných“ sedmičkových koncertů (těšíme se třeba teď 28. ledna na kanadské duo The Pack A.D.!) jsme se rozhodli pořádat ještě jednou měsíčně akci s názvem „Silver Rocket slaví 50 let Klubu 007“, která bude mít většinou důraz na lokální obsazení (i když to není pravidlem). V ročním rozpisu Klubu 007 to znamená dvanáct koncertů navíc. Ne; ze Strahova se nenese úpěnlivá prosba o pomoc a nejde o existenční krizi, ale protože jsme s 007 aktéry v častém kontaktu, víme, že tohle navýšení kvóty klubu pomůže. A prosíme i ostatní pořadatele, aby zvážili něco podobného – Ivoš, Monika a spol. budou rádi.

Zveme vás mimo oblíbené městské čtvrti na lahvové pivo a světovou pizzu, v deset se musí končit. 50 let! Začínáme 16. ledna v sestavě Kontroll, Calvera, Bolehlav.

Aran 10. 12. 2018

PLEŠATÁ ZPĚVAČKA - Stezka buzerantu

PLEŠATÁ ZPĚVAČKA - Stezka buzerantu

Milí antifanoušci a antifanynky, který jste v opozici proti všemu, co je v opozici vůči opozici, máme pro vás dobrou (nebo špatnou) zprávu: do Silver Rocket rodiny se přivdala legenda a monstrum v jednom, Plešatá zpěvačka, a my máme tu čest uvést na jevištní prkna její poslední opus Stezka buzerantu. Plodná spolupráce s MMM tak nese další ovoce, který co nevidět bude mít i podobu kazety. Zatím poslouchejte a případně si pořiďte empetrojky ZDE. A čtěte dál. Anti-Pièce!

 

Töhötöm 7. 12. 2018 Podrobnosti…

Předvánoční TIM REMIS

Dejte si na závěr roku 2018 banjo a skvělý písničky Tim Remise! Náš oblíbenej fousáč se vrací - tentokrát sám - a zahraje na místech, který nestihnul navštívit v červnu s Hill Dunes. Čekejte starý (už skoro zlidovělý) i nový hity a kupte Timovi pár piv, bude rád. Praha je v plánu 17. prosince v V. Koloně.

15. prosince - Brno (budova FaVU VUT) + Aran Epochal
16. prosince – České Budějovice (Široko) + Šimanský / Niesner
17. prosince – Praha (V. Kolona)
18. prosince – Telč (Starý židovský hřbitov) + Aran Epochal
19. prosince – Jilemnice (Jilm) + Aran Epochal
20. prosince – Ústí nad Labem (Hraničář) + Aran Epochal

Aran 6. 12. 2018

VLNĚNA stream!

VLNĚNA stream!

"Hraješ fotbal večer pod lampama..." Brno, třes se! Rok a něco stará (takže v našem vnímání času vlastně furt nová) deska Vlněny s názvem "Děcka posledního domu" právě streamuje v našem přehrávači - poslouchejte TADY, je to výborný. Onlajnizace Silver Rocket katalogu tak pokračuje - půjč si od Vlněny klíč od ulice!

Aran 5. 12. 2018

AKTUALITY 2018

ÚV SRR 30. 11. 2018

ARAN SATAN - MVP

ARAN SATAN - MVP

Příslušníci a příslušnice rodu Homo i všech poddruhů a čeledí, s velkým potěšením vám oznamujeme, že právě vychází náš další příspěvek ke světový kultuře a k vašemu osobnímu rozvoji: pod katalogovým číslem SRR 91 konečně dostaneme a dostanete zvukovej záznam práce našeho Arana Satana – bylo načase! Dílo nese název MVP a je to kazeta. Kupujte a poslouchejte ZDE, a čtěte další informace.

Töhötöm 27. 11. 2018 Podrobnosti…

ONRY OZZBORN / ARAN SATAN / INAU / DJ BIG FISH / úterý 27. listopadu v Kaštanu

ONRY OZZBORN / ARAN SATAN / INAU / DJ BIG FISH / úterý 27. listopadu v Kaštanu

"Když poslouchám ty desky, poslouchám chlapíka, kterej si dělá SVOJÍ VĚC a zbytek je mu víceméně jedno. Není ani nijak prvoplánově nepřístupnej a tajemnej, jen ti prostě ROVNOU neotvírá dveře do svýho obýváku. Když pak nicméně ty dveře pootevřu, nevidím Onryho, jak tam křepčí v záři blikajících světel – zahlídnu ho sedět v rohu zády ke mně, jak je se sluchátkama na hlavě skloněnej nad klávesnicí a něco tam kutí. Zajímá mě, co tam vyrábí. Probudil moji zvědavost." Celý čtěte TADY. 27. listopadu končí Onry Ozzborn evropský turné k nový desce "Nervous Hvnd" v Kaštanu, spolu s ním hrajou Inau, Aran Satan (poprvé s novou kazetou "MVP")Big Fish (DJ set). Start ve 20.00!

 

ÚV SRR 24. 11. 2018

THALIA ZEDEK BAND 14. února v Kaštanu

THALIA ZEDEK BAND 14. února v Kaštanu

Do Prahy se vrací Thalia Zedek Band! Letošní album "Fighting Season" (kde hostujou např. J. Mascis z Dinosaur Jr. a Thalie dávnej parťák z Come Chris Brokaw) je vynikající a v seznamu měst evropskýho turné nechybí ani naše matička. Koncert bude tentokrát v Kaštanu, nenechte si to ujít - posledně v Potrvá to bylo skvělý!

 

Aran 22. 11. 2018

ARAN SATAN - Zase Ralsko

ARAN SATAN - Zase Ralsko

"Střechy schovaný v údolí / Bože, vem jeho - ne mě / Roky jdou krokama po polích / neobdělávaná země." Tohle je druhej track z kazety Aran Satan - MVP, která vychází 27. listopadu a bude k dostání ten den na koncertě v Kaštanu, kde hrajou ještě Onry Ozzborn, InauBig Fish.

ÚV SRR 21. 11. 2018