Silver Rocket

SRR 90: LYSSA - Bipolar

SRR 90: LYSSA - Bipolar

Kulatý čísla měli v katalogu Dischordu vyhrazený Fugazi, na Silver Rocket má to privilegium Lyssa. Po desítce a padesátce je tady bipolární devadesátka, která před sebou hrne prostor i čas s takovou rozhodností, že jen čumíme, kde se to v těchhle kmetech bere. Deska roku, co nikdy nebude deskou roku. Čtěte dál. A pozor - křest desky proběhne spolu s Nesbitt´s Inequality v neděli 6. května na 007, kdy se hoši vracejí z evropskýho výletu!

ÚV SRR 4. 5. 2018 Podrobnosti…

FOTBAL PROTI RASISMU 2018 – 4.- 5. května 2018 – Věžnička u Jihlavy

O víkendu 4.-6. května 2018 se koná již 11. ročník Fotbalu proti rasismu ve Věžničce.

ÚV SRR 2. 5. 2018 Podrobnosti…

Caudal (DE) + Panenské plameny – 2. května 2018, 20.00, Galerie Galaxie, Kopřivnice

Před Caudal v Kopřivnici vyšlehnou Panenské plameny.

ÚV SRR 1. 5. 2018 Podrobnosti…

23. května ve Futuru!

ÚV SRR 30. 4. 2018

SWERVEDRIVER - Never Lose That Feeling

SWERVEDRIVER - Never Lose That Feeling

"You can see for miles you say / I'm not watchin' anyway / Hold on tight to the side you take / I can't mind 'cause I'm not right / So far reaching / Never lose that feeling / Past believing / Never lose that feeling..." Květen je měsíc koncertu Swervedriver. Futurum je to místo, 23. květen je to datum, lístky třeba TADY.

ÚV SRR 30. 4. 2018

Čurbes by Sakraphon

Lobečská jedenáctka, agregát, Fetch!, Bumfrang3 atd., čtěte dál...

ÚV SRR 29. 4. 2018 Podrobnosti…

Čtení na dovolenou

Čtení na dovolenou

Pokud potřebujete něco na ukrácení dlouhý chvíle do tramvaje nebo máte ze záchodový knihovny všechno přečtený, TADY je jeden tip. Celý to bude končit v neděli 6. května na Sedmičce.

ÚV SRR 29. 4. 2018

COSMIC KAHUNA (AU) + PROHRA PRAHA (CZ) 1. července na 007

COSMIC KAHUNA (AU) + PROHRA PRAHA (CZ) 1. července na 007

Jsou z Austrálie a mají v názvu slovo „Cosmic“. Už z posvátný úcty ke Cosmic Psychos bysme si ani omylem nedovolili tuhle kapelu NEDĚLAT. Cosmic Kahuna nám to ale usnadnili – jsou totiž celkem supr. Jednoznačně vagabundský thrash / punk / garáž / heavy trio to před sebou hrne se zarputilostí a přesvědčivostí Annihilation Time, Doomriders, Black Flag nebo Hard-Ons. Nečekejte nic menšího než naprosto obyčejnou muziku k pití piva a mlácení hlavou do rytmu. A pro tohle všechno není lepší místo než Sedmička: 1. července už bude Praha prázdninově prázdná, schody venku budou vyhřátý, pivko bodne. Před Cosmic Kahuna bude hrát nová kapela Prohra Praha, která ve svým zvuku mixuje inspirace Dead Kennedys, Bitch Magnet nebo Laughing Hyneas.

ÚV SRR 26. 4. 2018

SRR 85: Nesbitt's Inequality

SRR 85: Nesbitt's Inequality

Rovnice je velmi jednoduchá: jedna lomeno ó té ká krát čtyři plus u ká vé děleno šesti, to celný na druhou, se nerovná mínus pí na e-tou. Pak přichází ke slovu derivace, která se blíží nekonečnu, pokud od něho odečteme šestnáct. Jasný jako facka, ne? Nejsme velký matematici, ale dokážeme si spočítat, že tahle deska je terno. Dámy a pánové, vychází LP superkapely Nesbitt's Inequality.

ÚV SRR 26. 4. 2018 Podrobnosti…

SRR 83: C – Synestheticum

SRR 83: C – Synestheticum

Je to silnější než my, nemůžeme si pomoct. Když nový desky, tak pořádně. Plánovat můžeme cokoliv, ale máme pocit, že každá deska si žije vlastním životem, ať děláme co děláme. A koho zajímá, že vydáváme desku kapely, kterou už bohužel asi nikdy na pódiu neuvidíme? Dámy a pánové, vycházejí nový Céčka!

ÚV SRR 26. 4. 2018 Podrobnosti…

ENOB, SVĚTLO, RED TORCH: první máj na Klinice

ENOB, SVĚTLO, RED TORCH: první máj na Klinice

Jedna hodně last minute akce, ale pařby domluvený na poslední chvíli jsou často nezapomenutelný. Prahou bude projíždět noiserocková kapela Enob z Paříže, takže pověstný francouzský šarm: my mu čelíme šarmem v podání Světla a šarmem mládí v podobě Red Torch. Od půl osmý, vstupný dobrovolný.

ÚV SRR 25. 4. 2018 Podrobnosti…

Neighborhood Brats (USA) + Rübänïskö (SK) + Průmyslová smrt – 29. dubna 2018 – Brno – Kabinet Múz

The Shullins zvou do Brna na pořádnou punkovou rubanici.

ÚV SRR 24. 4. 2018 Podrobnosti…

30. dubna v Kaštanu

ÚV SRR 24. 4. 2018

SWERVEDRIVER už za měsíc!

SWERVEDRIVER už za měsíc!

Dneska je 23. dubna a to znamená jedinou věc: přesně za měsíc hrajou ve Futuru a vůbec poprvý v Česku Swervedriver... Jedna z klíčovejch kytarovek celejch 90. let veze na turné svoje první dvě kultovní desky "Raise""Mezcal Head" a my se nemůžeme dočkat - tohle je další ze splněnejch snů. Lístky jsou všude různě v předprodejích nebo bez poplatků TADY.

ÚV SRR 23. 4. 2018

"Nula procent riffu. Tady říkám – úžasný..."

"Nula procent riffu. Tady říkám – úžasný..."

"Trance punk je opravdu to nejsprávnější označení pro Caudal; někdo by možná vzhledem k podobnejm vnějším znakům (žádnej vokál, dlouhý songy) vytáhnul termín post rock, ale to nesedí. Intuitivně cejtím, že post rockový kapely tajně směřujou k ´umění´ – Caudal naopak mířej k velice prostýmu výrazu. Z toho zvuku je slyšet pokora i hravost, žádná převeliká a zásadní muzikantská ambice." Recenzi na novou desku Caudal si můžete přečíst TADY, album je ke slyšení TADY. Koncerty v Česku se blíží...

ÚV SRR 20. 4. 2018