Silver Rocket

SILVER ROCKET SUMMER ŠUMAVA: Poslední slova!

ÚV SRR 30. 8. 2017

Místo a nocleh: U Parádů, Frantoly 24, Mičovice. Přijet můžete v zásadě kdykoliv, počítejte s tím, že o svoje spaní se musíte postarat sami, místa na parkování, stany i bivak je víc než dost.

Peníze: Na letošní SRSŠ je vstupný dobrovolný. Dobrovolný znamená, že to první, co uvidíte, nebude Záhoř s kasičkou, ale že to bude na vás. Vyhledejte nás u stánku s deskama, dejte něco do kasičky, budeme rádi! Nechceme nikoho navádět, ale víte, že vstup na SRSS byl skoro vždycky dvě stovky. Berte to ale jen jako doporučení a dejte, kolik můžete, hlavně kurva přijeďte, na peníze sere pes.

Jídlo a pití: Bude ho dost. U Parádu v suterénu pojede hospůdka s pitím všeho druhu a jídlem (veg i non-veg), v areálu bude ještě detašovaný pracoviště v podobě venkovní pípy a baru. A s radostí oznamujeme, že nás se svojí kuchyní přijedou podpořit Kuchařky bez domova / Jako doma (pokud nevíte, o co jde, tak ZDE) s veganským občerstvením (nebojte se u nich utrácet, jsou to velmi dobře vynaložený peníze). V zásadě tyhle místa pojedou od soboty odpoledne do noci, otevřeno bude i v neděli ráno (minimálně vyprošťovací polévka od Jako doma), takže si nemusíte brát vlastní jídlo jako hlemýždě a lanýže (pokud teda nemáte speciální potřeby jako třeba hlemýždě a lanýže).

Časovej plán: Začneme odpoledne na téma ochrany přírody (přednášky, diskuse), postupně se dění přelije na dvě hudební scény. Obě pódia jsou pod střechou, déšť (žádnej samosebou nebude, schůzku za účelem tradiční vúdú oběti máme ve čtvrtek) nemůže akci ohrozit.

16:00 Přednášky a diskuse
18:00 Nuly
18:45 Horní tok
19:30 KMK
20:15 Leto
21:00 Walden
21:45 Aran Epochal
22:30 Lyssa
23:15 Or
00:00–??? „volná zábava“

A bacha, ale jako fakt BACHA! Jestli se něco na poslední chvíli neposere, pak si na SRSS budete moct koupit úplně novou desku, kterou vydáváme (a máme z toho obrovskou radost a těšíme se, co tomu řeknete, protože je boží a už teď víme, že budete čumět!): 31. srpna vychází deska Konec srpna, postarali se o ni Aran Epochal a Tahle hudba, tudíž budete svědky jejího prvotního uvedení a představení Frantolům, světu i vesmíru.

Těšíme se na vás všechny!

____________________________________________

SILVER ROCKET SUMMER ŠUMAVA: KAPELY
SILVER ROCKET SUMMER ŠUMAVA: INSTRUKCE