| Koncerty Silver Rocket |
|---|
| 15. 7. Praha - Punctum: Cardo & Decumanus · Nerost · BBCHCH |
| 15. 9. Praha - Archa+ (malý sál): hackedepicciotto (DE/USA) |
| Aktuální články |
|---|
| Novinky: 4. 6. CARDO & DECUMANUS: Brdskej vlak do neznáma / D.C. Notes |
| Inkvizice: 31. 5. Dominik Duka |
| Nejchytřejší kecy: 27. 5. l´homme approximatif: Nějaké ty kytarové tóny ke kardiu |
2013
SRR 00000111
MP3
V roce 2011 vydali Dog Lovers Records 7'' split EP, kde měli po dvou skladbách Tim Remis a Aran Epochal. Tima si určitě pamatujete coby bubeníka Auxes (ale bubnoval i v Milemarker), ale kromě toho je i basákem a zpěvákem vynikající heavy mordparty Sweet Cobra. Když s někým nevytváří hlasitej bordel nebo nejezdí s autobusem (což je jeho zaměstnání), popadne banjo a hraje neuvěřitelně silný písničky, který navíc zpívá maximálně citlivým hlasem. Tim na sklonku roku 2011 přiletěl do Evropy a hrál s Aranem sérii koncertů, na kterejch se jejich split skoro vyprodal. Putování Tima Remise po Česku sice začalo tím, že na cestě autobusem z Berlína vystoupil v Teplicích místo v Praze, ale zbytek jeho výletu proběhl bez potíží. Koncert 21. října v Bárce v Točníku byl prvním koncertem tohohle krátkýho turné a Tim byl hned od začátku ve skvělý formě. A protože Yoz v Bárce byl a celej koncert zaznamenal, není důvod ho nevydat na Sektě, protože atmosféra toho večera byla bezvadná.
Download (85,2 MB)