Silver Rocket

I'M A SLOTH, THE BLACK BONES, RED TORCH ve čtvrtek v Potrvá

ÚV SRR 23. 10. 2017

Hele, pokud máte pocit, že grunge je nějaký retro z pradávný minulosti, tak vězte, že je to jinak. Od dob, kdy se Tad Doyle proháněl po MTV s motorovkou a Mark Arm kvílel Jesus, take me to a higher place, sice uteklo pár tejdnů, ale dorostly nový generace a ty to berou smrtelně vážně. My jim to pochopitelně žereme, a pokud teď ve čtvrtek nejdete zrovna na Nicka Cava dp jeskyně v Libni, vyražte na grungeovej večírek do Potrvá!

Zahrajou tři kapely, který kromě superfuzzu a big muffu spojuje to naše starý dobrý prohnilý mocnářství a fakt, že devadesátky viděli maximálně z houpačky, ale mnohem pravděpodobnějc z nočníku. Nic to ale nemění na tom, že všechno důležitý pochopili naprosto správně a my tomu můžeme jen tleskat.

Zahrajou tudíž Vídeňáci I'm a Sloth, který přivezou svoji úplně novou, v pořadí už druhou desku Bosom (a který jsme na vlastní oči viděli u nich doma jako předkapelu Mudhoney a bylo to boží). Společně s nima tu budou The Black Bones z Innsbrucku nebo Vídně (těžko říct), ty k tomu všemu míchaj trochu psychedelie, harmoniky a něčeho, čemu říkáme "styl Imaad Wasif". A v neposlední řadě domácí mladá krev Red Torch, která ukáže, že grunge vyryl pořádně hloubokou brázdu nejen u Dunaje, ale i na břehu Vltavy.

Začátek v 20:00, vstup 150 nebo 100, pokud jste studenti, nemajetný atd.

I'm a Sloth (grunge/punk, Vídeň): hudba zde
The Black Bones (psychedelic/rock'n'roll, Vídeň): hudba zde
Red Torch (grunge/punk, Praha): hudba zde