Silver Rocket

ASTRONAUTALIS 18. září na Mělníku

ÚV SRR 11. 9. 2017

Astronautalis 18.9. na Mělníku

Je nám velikou ctí oznámit vám, že 18.9.2017 dorazí na Mělník král alternativního hip hopu ASTRONAUTALIS.

Mnozí z vás už jistě tohoto charismatického rappera z Floridy znají a tak nemá cenu ho tu příliš vychvalovat. Kdo nezná, nechť si na YouTube vyhledá pár jeho videí a hned pozná, že Andy je velice talentovaný hudebník, přesahující tradiční rámec hip hopu.

Jeho ještě stále čerstvá deska Cut the Body Loose se od předešlých PomegranateThis Is Our Science dost liší: Andy v ní sází na jednoduchost a výpověď oholenou až na kost. Jeho koncerty se však stále vyznačují propocenými triky, litry whisky a zběsilým šílenstvím, ke kterému dokáže strhnout snad úplně všechny - největší pogo, jaké jsem kdy ve strahovském klubu 007 viděl, měl na svědomí právě koncert Astronautalise. Konkrétně skladba Trouble Hunters:

Mělnický koncert se odehraje v pivním baru Němý Medvěd, ve kterém už Astronautalis párkrát hrál - zatím jen z hi-fi věže, v pondělí 18.9. naživo! Support mu bude dělat český rapper Inau.

Předprodej vstupenek

Vstupenky v předprodeji stojí 150 Kč a na místě budou za 200 Kč. Počet vstupenek je však omezený a tak vám doporučujeme koupit si je předem. To je možné pouze online, ale nebojte, postup je velice jednoduchý:

Vyplňte nám tento formulář: http://sakraphon.cz/astronautalis/

Jak jen to bude možné, zašleme Vám na uvedený E-mail pokyny k platbě a kód, kterým se v den koncertu prokážete u vstupu (pokud během pár dnů nic nepřijde, pište na michalmilko@email.cz).

Ve vlastním zájmu nečekejte s platbou do poslední chvíle, převod nějakou dobu trvá a kód, za který nebudeme mít na účtu peníze do 18.9. 12:00, je neplatný - budete si muset koupit lístek na místě, pokud ještě nějaký bude (o zaslané peníze však nepřijdete, převedeme vám je následně zpátky).

Těšíme se!
Více informací: http://sakraphon.cz/
FB event: https://www.facebook.com/events/266065413895833/