Silver Rocket

Archiv - gate

Úvodní digi plakáty, neboli "gejty", z webu Silver Rocket.

3. 8. 2019 - Tosiro, Übel, Sweeps 04, Bahratal, The Tower, Nāv - Kovanice 95 - Hájenka
22. 8. 2019 - 50 let Klubu 007, Palma, Aran Satan - Praha - 007 Strahov
17. 9. 2019 - Living Hour (CA) - Praha - Kaštan
25. 7. 2019 - 50 let Klubu 007, Unkilled Worker, The Sound of Biblical Violence - Praha - 007 Strahov
27. 11. 2019 - Earth (USA) - Praha - Futurum

22. 10. 2019 - Inter Arma (USA) - Praha - 007 Strahov
15. 6. 2019 - Hisataka (JP), Heiden, Sorath, Five Seconds to Leave, Kraost, Face The Day, Lusky, Autonoé, Gibbus - Čermná u Sušice - Bouda
13. 6. 2019 - Neighborhood Brats (USA), Negative Gears (AUS) - Brno - Kabinet Múz
8. 6. 2019 - Ahoj moře, Fetch!, Nusle Sound System, Plešatá zpěvačka, Stinka, Vepřové prase - Bečváry - hřiště
29. 8. 2019 - Samana (UK) - Praha - Potrvá
12. 6. 2019 - RickoLus (USA), Aran Epochal - Kutná Hora - Holubník
10. 6. 2019 - RickoLus (USA) - Olomouc - Letní kino
15. 6. 2019 - Esgmeq, Code Name Linhart, Koňe a Prase, Blahobeat - Horní Žandov - hospoda
7. 6. 2019 - RickoLus (USA), Ctib, Spytihněv - Rožnov pod Radhoštěm - Vrátnice
31. 5. 2019 - RickoLus (USA), Aran Epochal, Aran Satan - Kopřivnice - Galerie Galaxie
25. 5. 2019 - Esgmeq, Gospel Of The Future, Ette Enaka, YC-CY (CH), Lucta (IT) - Tábor - Ctiborův Mlýn / C.E.S.T.A.
1. 7. 2019 - Ceschi (USA), Gondor Flames - Praha - 007 Strahov
17. 5. 2019 - The Primals (USA), Fyasco (SK) - Praha - 007 Strahov
17. 5. 2019 - Timber Rattle (USA), Aran Epochal, Aran Satan - Václavice u Hrádku nad Nisou
16. 5. 2019 - The Primals (USA), Fumata (MX), Terror Cósmico (MX) - Brno - Kabinet Múz
15. 6. 2019 - Aran Satan, Laundered Syrup, Or, Planety, Prohra Praha - Peníkov
2. 5. 2019 - No Problem (CA), Innoxia Corpora - Brno - Kabinet Múz
16. 5. 2019 - Julinko (IT), Magnesium - Brno - Bajkazyl
24. 6. 2019 - 50 let Klubu 007, Hurricane Party (USA), Bleubird (USA) - Praha - 007 Strahov
2. 10. 2019 - 50 let Klubu 007, Soulside (USA) - Praha - 007 Strahov
20. 6. 2019 - Enablers (USA), Nesbitt's Inequality - Praha - 007 Strahov
16. 6. 2019 - Sumac (USA), Daniel Menche (USA), The Austerity Program (USA) - Praha - Futurum
14. 6. 2019 - Savak (USA), Scott Ritcher of Metroschifter (USA) - Praha - Potrvá
18. 4. 2019 - Šimanský / Niesner, Aran Epochal, Dimitar, Kult masek - Brno - Kabinet Múz
15. 4. 2019 - Jaye Jayle (USA), Or - Brno - Kabinet Múz
16. 4. 2019 - Jaye Jayle (USA), Tábor - Praha - 007 Strahov
9. 5. 2019 - 50 let Klubu 007, Planety, Carl Von Zbuieer - Praha - 007 Strahov
29. 5. 2019 - RickoLus (USA), Důlní pes - Praha - Potrvá
7. 4. 2019 - 50 let Klubu 007, Kiss Me Kojak, Parmesano (ES), Světlo - Praha - 007 Strahov
4. 4. 2019 - Young Widows (USA), Lyssa - Praha - Underdogs'
15. 3. 2019 - Lyssa, MCH Band, Temný krtek - Třebíč – Klub B
5. 4. 2019 - Dr. Fleischman (PL), Le Bain de Maid, Kiss Me Kojak - Dolní Podluží - Bio Luž
6. 3. 2019 - Pontiak (USA), So Low (USA) - Praha - Futurum
6. 4. 2019 - Prohra Praha, Laundered Syrup, KriminalRoman - Kutná Hora - Kaňk 1
12. 3. 2019 - Silver Rocket benefit pro Kliniku, Aran Epochal, Jiří Imlauf (Houpací koně), Severní nástupiště - Praha - 007 Strahov
7. 3. 2019 - Inau, Bolehlav, Lionel Dixit - Praha - Kaštan
6. 3. 2019 - Pontiak (USA), So Low (USA) - Praha - Futurum
23. 4. 2019 - Timber Rattle (USA), Bazdesh - Praha - Kaštan
14. 2. 2019 - Thalia Zedek Band (USA), Kolonie pes - Praha - Kaštan
26. 1. 2019 - Severní nástupiště, Substance (USA), Vile Spirit (UK), Vole, Sour Bitch - Praha - Café Na půl cesty
19. 1. 2019 - Aran Satan, Dr. Fleischman (PL), Inau, JayZen, Prohra Praha, Slut, Ventolin - Broumov - Underground club Eden
23. 2. 2019 - Bonus vs DJ Mary C, Decultivate, Fyasco (SK), Hopes, I Am Pentagon, Idea (Ty Nikdy label), LAVRA, Repelent SS, Vole - Brno - Kabinet Múz
25. 3. 2019 - 50 let Klubu 007, E-Turn (USA), Ptakz - Praha - 007 Strahov
19. 1. 2019 - OTK, Lyssa, Nesbitt's Inequality - Liberec - Zkušebna Široká 302
7. 2. 2019 - 50 let Klubu 007, OTK, Inau, Red Torch - Praha - 007 Strahov
8. 2. 2019 - Kalle - Lysá nad Labem - Patro
31. 3. 2019 - Dylan Carlson (USA), Dimitar, Unkilled Worker - Praha - Futurum
21. 12. 2018 - Bolehlav, Kiss Me Kojak, Pedro Zakatchku, DJ Chris Rankin - Všetaty - Lokobar
21. 12. 2018 - Plešatá zpěvačka, Světlo, Chandra - Kutná Hora - Kaňk 1

22. 12. 2018 - Toby Driver (USA), Del Judas (USA), Sky to Speak - Praha - Café Vítkov
20. 12. 2018 - Tim Remis (USA), Aran Epochal - Ústí nad Labem - Hraničář
16. 1. 2019 - 50 let Klubu 007, Bolehlav, Calvera, Kontroll - Praha - 007 Strahov
17. 12. 2018 - Tim Remis (USA) - Praha - Bohnice - V. kolona
8. 12. 2018 - Aso - Naga, Discretion, K.Z.O., Rožava, Thalidomide, Uprostřed Pádu - Teplice - Božák

13. 1. 2019 - Astronautalis (USA), P.O.S (USA) - Praha - Lucerna Music Bar

14. 12. 2018 - Benefit Silver Rocket pro Klub 007, Aran Satan, Nesbitt's Inequality, Plešatá zpěvačka - Praha - 007 Strahov
12. 12. 2018 - Aran Epochal, Severní nástupiště - Praha - čítárna Unijazzu
17. 11. 2018 - Kibera, Bolehlav, Triyoda - Kutná Hora - Kaňk 1
18. 12. 2018 - Tim Remis (USA), Aran Epochal - Telč - židovský hřbitov
19. 12. 2018 - Tim Remis (USA), Aran Epochal - Jilemnice - Jilm
20. 12. 2018 - Tim Remis (USA), Aran Epochal - Ústí nad Labem - Hraničář
16. 11. 2018 - Star Club West (BE), The Pau (PL), Panenské plameny, Povodí Ohře - Kopřivnice - Katolický dům
25. 11. 2018 - Onry Ozzborn (USA), Edoshův kurník - Brno - Skleněná louka
14. 11. 2018 - Onry Ozzborn (USA), Rhino Gavel - Kolín - Jen dobrý pití
15. 11. 2018 - Onry Ozzborn (USA), Edosh vs. Císařpancíř - Všetaty - Lokobar
18. 12. 2018 - Tim Remis (USA), Aran Epochal - Telč - židovský hřbitov
12. 11. 2018 - The Guests (USA), Chorobopop - Brno - Bajkazyl
19. 12. 2018 - Tim Remis (USA), Aran Epochal - Jilemnice - Jilm
19. 11. 2018 - Enob (FR), Lyssa - Praha - Klinika
20. 11. 2018 - Enob (FR), Kiss Me Kojak - Liberec - Zkušebna Široká 302
1. 12. 2018 - Kalle, Unkilled Worker - Sušice - Kavárna Sirkus
7. 11. 2018 - Locust Fudge (DE) - Praha - 007 Strahov
1. 11. 2018 - Gambardella (ES), Laundered Syrup - Praha - Potrvá
23. 11. 2018 - James P Honey (UK), Bazdesh - Praha - Bohnice - V. kolona
2. 11. 2018 - Gambardella (ES), Bumfrang3 - Všetaty - Lokobar
10. 11. 2018 - Or, Kontroll, Fetch! - Dolní Podluží - Bio Luž
28. 1. 2019 - The Pack A.D. (CA), Prohra Praha - Praha - 007 Strahov
4. 11. 2018 - Laundered Syrup, Světlo - Praha - Klinika
3. 11. 2018 - Laundered Syrup, Plešatá zpěvačka - Praha - Brouk
2. 11. 2018 - Laundered Syrup, Prohra Praha, Bolehlav - Praha - Altenburg 1964

14. 10. 2018 - Lerdo (CL), Fetch! - Praha - Kaštan

27. 11. 2018 - Onry Ozzborn (USA), Aran Satan, Inau, Big Fish (DJ set) - Praha - Kaštan
17. 10. 2018 - Aran Epochal, Dimitar, Důlní pes - Praha - Přívoz V Podbabě
19. 10. 2018 - Inau, Bumfrang3 - Dolní Podluží - Bio Luž
29. 9. 2018 - Vypsaná fixa, Nesbitt's Inequality - Soulkostel u Vernéřovické studánky
10. 9. 2018 - Severní nástupiště, Andy The Doorbum (USA), Dimitar - Praha - Altenburg 1964
22. 9. 2018 - Andy The Doorbum (USA), Mermomoc, Calvera - Liberec - Stamina
30. 9. 2018 - Part Chimp (UK), Or - Praha - 007 Strahov
18. 11. 2018 - Facs (USA), Star Club West (BE) - Praha - Kaštan
6. 9. 2018 - Polemica (IT, ex-Sabot), Red Torch - Praha - Potrvá
5. 10. 2018 - Hurricane Party (USA) - Trenčín (SK) - Lúč
6. 10. 2018 - Hurricane Party (USA) - Břeclav - Piksla
7. 10. 2018 - Hurricane Party (USA) - Brno - Skleněná louka
9. 10. 2018 - Hurricane Party (USA), Speed Dial 7 (BE) - Ústí nad Labem - Hraničář
8. 10. 2018 - Hurricane Party (USA), Speed Dial 7 (BE) - Praha - Potrvá
21. 8. 2018 - Generación Basura (ES), Rožava - Praha - Potrvá
1. 9. 2018 - Andy The Doorbum (USA) - Strakonice
8. 9. 2018 - Andy The Doorbum (USA), Šoumen - Soulkostel u Vernéřovické studánky
19. 9. 2018 - Andy The Doorbum (USA), Drutty - Kopřivnice - Galerie Galaxie
15. 11. 2018 - Star Club West (BE), Laundered Syrup, Prohra Praha - Brno - Bajkazyl
17. 11. 2018 - Star Club West (BE) - Soulkostel u Vernéřovické studánky
18. 8. 2018 - Povodí Ohře, Mancuso, Rutka Laskier, Nusle Sound System, The Queues, True Fir, Julinko (IT), Kalimankou Denkou, Stoplidem - Soulkostel u Vernéřovické studánky
17. 8. 2018 - Vole, Jakub Šimanský, Kult masek, Tomáš Kopáček - Soulkostel u Vernéřovické studánky
1. 9. 2018 - Blues for the Redsun, DROM, Inau, Neposeda, Prohra Praha, Světlo - Batňovice - Areál Varta
21. 9. 2018 - Palma, Prohra Praha, Světlo - Praha - Kaštan
7. 9. 2018 - Ceschi (USA), Serengeti (USA), Andy The Doorbum (USA), Ctib - Rožnov pod Radhoštěm - Vrátnice
24. 8. 2018 - SILVER ROCKET SUMMER SOUTH, Plešatá zpěvačka, Panenské plameny, Calvera, Aran Satan - Sedlec u Mikulova - Ovčárna
10. 9. 2018 - Severní nástupiště, Andy The Doorbum (USA), Dimitar - Praha - Altenburg 1964
7. 9. 2018 - Ceschi (USA), Serengeti (USA), Andy The Doorbum (USA), Ctib - Rožnov pod Radhoštěm - Vrátnice
5. 9. 2018 - Ceschi (USA), Serengeti (USA), Andy The Doorbum (USA) - Brno - Kabinet Múz
4. 9. 2018 - Ceschi (USA), Serengeti (USA) - Ustí nad Labem - Hraničář
3. 9. 2018 - Ceschi (USA), Serengeti (USA), Aran Satan - Praha - Kaštan
7. 7. 2018 - Wolves In The Throne Room (USA), Wolvennest (BE) - Praha - Futurum
7. 7. 2018 - Wolves In The Throne Room (USA), Wolvennest (BE) - Praha - Futurum
25. 8. 2018 - SILVER ROCKET SUMMER SOUTH, Laundered Syrup, Palma, Innoxia Corpora, Lionel Dixit, Prohra Praha, Světlo - Sedlec u Mikulova - Ovčárna
22. 6. 2018 - E (USA), Eá - Liberec - Azyl

11. 6. 2018 - Slim Cessna’s Auto Club (USA), The Kill Devil Hills (AU), Aran Epochal - Praha - Altenburg 1964
16. 6. 2018 - Vepřové prase, Gurun Gurun, Nesbitt's Inequality, Pacino, Raw Deal, Světlo, Chandra, Meccaverius Society, Houpací koně - Bečváry - hřiště
15. 6. 2018 - Neurosis (USA), DeafKids (BR) - Praha - Meet Factory
7. 6. 2018 - Muscle Barbie (AT) - Praha - Klinika
15. 5. 2018 - Insect Ark (USA), Kiss Me Kojak - Liberec - Stamina

23. 6. 2018 - Paramount Styles, Houpací koně - České Budějovice - Velbloud
9. 6. 2018 - Lyssa, Fetch!, Bumfrang3, Five Seconds to Leave, Nuly - Peníkov
19. 6. 2018 - Paramount Styles, Kalle - Ústí nad Labem - Činoherní studio
20. 6. 2018 - Paramount Styles, Aran Epochal - Olomouc - Jazz Tibet Club
21. 6. 2018 - Paramount Styles, Mekongg (AT), Voodooyoudo - Brno - Kabinet Múz
23. 6. 2018 - Paramount Styles, Houpací koně - České Budějovice - Velbloud
28. 5. 2018 - Cars and Trains (USA) - Brno - Bajkazyl
1. 7. 2018 - Cosmic Kahuna (AU), Prohra Praha - Praha - 007 Strahov
1. 5. 2018 - Enob (FR), Red Torch, Světlo - Praha - Klinika
29. 4. 2018 - Neighborhood Brats (USA), Rübänïskö (SK), Průmyslová smrt - Brno - Kabinet Múz
5. 6. 2018 - E (USA), Mountain Dust (CA) - Praha - 007 Strahov
24. 6. 2018 - Paramount Styles, Tomáš Palucha, Hill Dunes (USA), Kevin Robert Thomson / Hazel Atlas (USA) - Praha - Futurum
2. 5. 2018 - Caudal (CA / IE / CO), Panenské plameny - Kopřivnice - Galerie Galaxie (objekt č.107 v Městském parku)
25. 4. 2018 - Aby Wolf (USA), Smash Scarlett - Kopřivnice - Galerie Galaxie (objekt č.107 v Městském parku)
7. 5. 2018 - Sýček, Fat Old Donald - Liberec - Azyl
7. 7. 2018 - Wolves In The Throne Room (USA), Wolvennest (BE) - Praha - Futurum
3. 6. 2018 - Cars and Trains (USA), Gurun Gurun, Haco (JP) - Praha - Kaštan
30. 4. 2018 - Caudal (CA / IE / CO), Aran Epochal - Praha - Kaštan
26. 3. 2018 - Silent Era (USA), I Am Pentagon, Aralkum - Brno - Kabinet Múz
28. 4. 2018 - Baestien, Le Bain de Maid, Rožava, Tupé ostří - Brandýs nad Labem - Saloon
4. 4. 2018 - Killerkume (ES), KLS (ES), Kurac - Praha - Klinika
16. 5. 2018 - Insect Ark (USA), Raw Deal - Praha - 007 Strahov
15. 6. 2018 - Neurosis (USA), DeafKids (BR) - Praha - Meet Factory
24. 2. 2018 - The Pau (PL), Šoumen - Kutná Hora - Kavárna Matky sobě
23. 5. 2018 - Swervedriver (UK), Jan Tomáš - Praha - Futurum
19. 4. 2018 - Godspeed You! Black Emperor (CA), Kevin Doria (USA) - Praha - Divadlo Archa
23. 2. 2018 - Timber Rattle (USA), Aran Epochal, Flight 665, Lionel Dixit - Pardubice - Automatické mlýny
13. 4. 2018 - Bugmen, Kiss Me Kojak, Bolehlav - Dolní Podluží - Bio Luž
17. 3. 2018 - Laundered Syrup, Unkilled Worker, Lyssa - Dolní Podluží - Bio Luž
10. 2. 2018 - Mermomoc, Lada je sama - Praha - Klinika
8. 3. 2018 - Timber Rattle (USA), Horní tok - Volyně - Na Nové
17. 2. 2018 - The Pau (PL), Nauzea Orchestra, Ubry - Všetaty - Lokobar
24. 2. 2018 - Timber Rattle (USA), Dimitar - Klášter Broumov - Kreslírna
14. 4. 2018 - Dessa (USA), Aby Wolf (USA) - Praha - Futurum
7. 2. 2018 - Zs (USA), Wackelkontakt (IL) - Praha - Bike Jesus
22. 1. 2018 - Planety, Kurac, Severní nástupiště, Cermaque - Praha - Klinika
7. 3. 2018 - Silver Rocket benefit pro Soulkostel, OTK, Lyssa, Aran Satan - Praha - 007 Strahov
26. 1. 2018 - Or, Mycop - Hranice na Moravě - Karnola
12. 1. 2018 - OTK, Aran Epochal - Praha - Kaštan
27. 1. 2018 - KUF (DE) - Ustí nad Labem - Hraničář
28. 1. 2018 - KUF (DE) - Praha - Klub FAMU
29. 1. 2018 - KUF (DE) - Jihlava - Bezvědomí
30. 1. 2018 - KUF (DE) - Olomouc - Jazz Tibet Club
31. 1. 2018 - KUF (DE) - Kopřivnice
22. 12. 2017 - Kalle, Aran Epochal - Tábor - Orion
15. 12. 2017 - Nesbitt's Inequality, Ghettoblaster, Bouchací šrouby, Šumachr na střeše, Baty von Janof - Všetaty - Lokobar
19. 4. 2018 - Godspeed You! Black Emperor (CA), Kevin Doria (USA) - Praha - Divadlo Archa
22. 2. 2018 - Timber Rattle (USA), Jan Tomáš - Praha - Potrvá
6. 1. 2018 - Aran Epochal, Avokaduo, Severní nástupiště - Praha - čítárna Unijazzu
12. 2. 2018 - Michael Gira (USA), Gurun Gurun - Praha - Divadlo Archa
21. 12. 2017 - Fotocrime (USA), Blood Pact, Kultra! - Brno - Kabinet Múz
20. 12. 2017 - Fotocrime (USA), Baro Chandel - Praha - 007 Strahov
13. 1. 2018 - I Am Pentagon, Thanx!, Bumfrang3, Commodore 64 - Písek - Pí Local Club
16. 12. 2017 - Benefit Silver Rocket pro Klub 007, Vlněna, Unkilled Worker, Kurac - Praha - 007 Strahov
30. 11. 2017 - Manual de combate (CL), Rožava - Všetaty - Lokobar
1. 2. 2018 - Golden Void (USA), Dommengang (USA) - Praha - 007 Strahov

8. 11. 2017 - Vlněna, LÖSS (SE) - Praha - Bike Jesus
10. 11. 2017 - Ravelin 7, Acute Dose, Kalle, Drutty - Kopřivnice - Katolický dům
11. 11. 2017 - Bumfrang3, Triyoda, Baty von Janof - Most - V+V Rock bar
16. 10. 2017 - Edgar's Hair (NL) - Praha - Potrvá
26. 10. 2017 - I'm a Sloth (AT), Red Torch, The Black Bones (AT) - Praha - Potrvá
7. 10. 2017 - Fenomén, Leto, Jan Feťáček - Praha - Bike Jesus
25. 9. 2017 - James P Honey (UK), Aran Epochal - Všetaty - Lokobar
27. 9. 2017 - Polemica (IT, ex-Sabot), Sýček - Tábor - Stánek (Žižkovo náměstí)
5. 11. 2017 - Girls Against Boys (USA), Paramount Styles, Soulside (USA) - Praha - Lucerna Music Bar
27. 9. 2017 - Jarboe (USA), Father Murphy (IT) - Soulkostel u Vernéřovické studánky
21. 9. 2017 - Dáša Fon Fľaša (SK), Inau - Kutná Hora - Bar pod schodama
26. 11. 2017 - Sophia (UK), Leto - Praha - Futurum
3. 10. 2017 - Onry Ozzborn (USA), DiscoCtrl (DE) - Brno - Bajkazyl
14. 11. 2017 - Savak (USA), The Poison Arrows (USA) - Praha - 007 Strahov
5. 10. 2017 - Unsane (USA), Kiss Me Kojak, Noartist - Praha - Futurum
2. 10. 2017 - Onry Ozzborn (USA), DiscoCtrl (DE) - Praha - Potrvá
14. 9. 2017 - James P Honey (UK), Aran Epochal - Liberec - Azyl
23. 9. 2017 - Lyssa, Proti všem, Laundered Syrup, Rožava, Aso - Naga, Le Bain de Maid, Restriction - Lysá nad Labem - Zámecký park (malá scéna)
26. 9. 2017 - James P Honey (UK), Aran Epochal - Dolní Podluží - koupaliště
18. 9. 2017 - Astronautalis (USA), Inau - Mělník - Pivní bar Němý medvěd
19. 9. 2017 - Astronautalis (USA), Kluci - Broumov - Underground club Eden
18. 9. 2017 - James P Honey (UK) - Brno - Tři ocásci
5. 12. 2017 - P.O.S (USA), Modré hory (SK) - Praha - Futurum
28. 9. 2017 - Helen Money (USA), Paregorik - Praha - Potrvá

2. 9. 2017 - SILVER ROCKET SUMMER ŠUMAVA – KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU SPECIÁL, Leto, Or, Walden, Kiss Me Kojak, Horní tok, Aran Epochal, Lyssa, Nuly - Frantoly u Prachatic
20. 7. 2017 - Fetch!, Dimitar, Důlní pes, Unkilled Worker - Praha - 007 Strahov
13. 7. 2017 - Leto, Prodavač - Praha - 007 Strahov
29. 6. 2017 - Nesbitt's Inequality, Lyssa - Praha - 007 Strahov
7. 9. 2017 - RickoLus (USA), Světlo - Praha - Potrvá
19. 9. 2017 - Jessica Moss (CA), James P Honey (UK) - Praha - 007 Strahov
17. 6. 2017 - Bumfrang3, Unna, Walden, Unna, Conoped, Do řady!, Kaosquad, Lycanthropy, Masáž, Please The Trees - Čermná u Sušice - Bouda
1. 7. 2017 - Tummo, Calvera, Hadem pro mého Munga, I Am Pentagon, Jakub Šimanský, Kannout, Láje - Hranice u Chotěboře - kravín
7. 6. 2017 - Andy The Doorbum (USA), Calvera - Všetaty - Lokobar
22. 6. 2017 - Buriers (UK), Aran Epochal - Kutná Hora - Kaple Božího těla
10. 6. 2017 - Ravelin 7, Prodavač, Kiss Me Kojak, Vepřové prase, The Antikaroshi (DE), Afterlife, Triyoda - Bečváry - hřiště
7. 6. 2017 - Or, Gattaca, Láje - Praha - Bike Jesus
11. 6. 2017 - Integrity (USA), Ravage Ritual (FI) - Praha - 007 Strahov
9. 6. 2017 - The Antikaroshi (DE), SeeBooZ (JP), Hanakuso (JP) - Dolní Podluží - Bio Luž

16. 6. 2017 - Buriers (UK), Andy The Doorbum (USA), Mermomoc - Liberec - Azyl
1. 6. 2017 - Postižená oblast, Sestra, Sweeps 04 - Liberec - Azyl
19. 5. 2017 - Youth Avoiders (FR), Stalled Minds (FR), Black Passenger (SK) - Brno - Bajkazyl
18. 5. 2017 - Man Forever (USA), Tigue (USA), Lionel Dixit, Friks - Pardubice - Automatické mlýny
12. 6. 2017 - Arbouretum (USA), Jiří Imlauf (Houpací koně) - Praha - 007 Strahov
15. 6. 2017 - Ceschi (USA), Buriers (UK) - Praha - Klinika
3. 5. 2017 - The Body (USA), Uniform (USA) - Praha - Underdogs'
2. 5. 2017 - Pontiak (USA), Or, Bumfrang3 - Praha - Lucerna Music Bar
30. 4. 2017 - Ultrasurf (ES), Leto, Světlo, Laundered Syrup - Brno - Bajkazyl
12. 5. 2017 - Lyssa, Bumfrang3, Unkilled Worker - Liberec - Azyl
6. 5. 2017 - Ultrasurf (ES), Kontroll, Světlo, Rožava, Zimmer Frei - Všetaty - Lokobar
6. 6. 2017 - Andy The Doorbum (USA), Aran Epochal - Praha - Potrvá
21. 5. 2017 - Puff Pieces (USA), Kontroll - Praha - 007 Strahov
2. 5. 2017 - Pontiak (USA), Or, Bumfrang3 - Praha - Lucerna Music Bar
24. 4. 2017 - Kurac, Triyoda - Všetaty - Lokobar
27. 4. 2017 - Ultrasurf (ES), Otra Vez - Praha - Potrvá
27. 4. 2017 - Bumfrang3, Kiss Me Kojak - Brno - Bajkazyl
29. 4. 2017 - Bumfrang3, Kiss Me Kojak - Hradec Králové - Klub č.p. 4
15. 4. 2017 - Laundered Syrup, The Unholy Preachers, Fastbeat Superchargers (DE) - Praha - 007 Strahov
26. 5. 2017 - Cauldron (CA), Laid to Waste - Praha - 007 Strahov
1. 4. 2017 - Sonic Avenues (CA), Past (PL), Telefon - Brno - Kabinet Múz
31. 3. 2017 - Timber Rattle (USA), MaVa - Soulkostel u Vernéřovické studánky
18. 3. 2017 - Aran Epochal, Básník Ticho, MaVa, Petra Stará - Praha - Nehybná zóna
26. 5. 2017 - Peru (PL), Lyssa, Commodore 64 - Písek - U Vavřiny
17. 3. 2017 - Grails (USA), Majeure (USA) - Praha - Divadlo Dobeška
17. 3. 2017 - Grails (USA), Majeure (USA) - Praha - Divadlo Dobeška
14. 4. 2017 - Thalia Zedek Band (USA) - Praha - Potrvá
8. 3. 2017 - Neon Lies (HR), White Wigwam, Kiss Me Kojak - Praha - Eternia
11. 3. 2017 - Kontroll, Dáša Fon Fľaša (SK), Noma - Hradec Králové - Klub č.p. 4
17. 6. 2017 - Ceschi (USA), Andy The Doorbum (USA), Aran Epochal, Bazdesh, Calvera, Horní tok, Molly, Palma, Yood - Solo Soulkostel u Vernéřovické studánky
30. 3. 2017 - Timber Rattle (USA), MaVa - Liberec - Azyl
13. 2. 2017 - Chris Brokaw (USA), Tomáš Kopáček - České Budějovice - Široko
28. 3. 2017 - Timber Rattle (USA), Dimitar - Praha - Potrvá
2. 5. 2017 - Pontiak (USA), Or, Bumfrang3 - Praha - Lucerna Music Bar
10. 2. 2017 - Lionel Dixit, Der Marebrechst - Pardubice - DUB
11. 2. 2017 - Planety, Aran Epochal - Praha - Sběrné suroviny
27. 3. 2017 - Timber Rattle (USA), Hippobely - Kopřivnice - Mandala
26. 2. 2017 - Aby Wolf (USA), Leto - Kopřivnice - Mandala
16. 2. 2017 - Astronautalis (USA), Creaticity - Kopřivnice - Katolický dům
14. 2. 2017 - Chris Brokaw (USA), Dimitar - Mělník - Noční bar Díra
14. 4. 2017 - Thalia Zedek Band (USA) - Praha - Potrvá
20. 4. 2017 - Sumac (USA), Oxbow (USA), Inter Arma (USA) - Praha - Futurum
26. 1. 2017 - Mermomoc, Inau - Praha - Bohnice - V. kolona
20. 1. 2017 - Kontroll, Interpunkce, Tupé ostří, Kibera - Poděbrady - Boss Bar
28. 1. 2017 - Leto, Noartist, Sítě - Praha - Klub FAMU
20. 4. 2017 - Sumac (USA), Oxbow (USA), Inter Arma (USA) - Praha - Futurum
20. 4. 2017 - Sumac (USA), Oxbow (USA), Inter Arma (USA) - Praha - Futurum
19. 2. 2017 - Aby Wolf (USA), Aran Epochal, Modré hory (SK) - Bratislava (SK) - Fuga
21. 2. 2017 - Astronautalis (USA) - Pardubice - Klub 29
12. 2. 2017 - Nadja (CA), Lišaj - Pardubice - Klub 29
28. 1. 2017 - Aran Epochal, Dimitar - NUUK - sauna a osvěžovna
14. 1. 2017 - Argonaut, Otra Vez, Triyoda - Poděbrady - U Sirotka
30. 1. 2017 - E (USA), Drutty - Rožnov pod Radhoštěm - T Klub
27. 1. 2017 - E (USA), Bumfrang3, Kiss Me Kojak - Dolní Podluží - Bio Luž
16. 12. 2016 - OTK, Nesbitts, Esazlesa, Vole, Ghettoblaster - České Budějovice - Velbloud
15. 12. 2016 - Telefon, Kovadlina, Kontroll - Kolín - Bar Pod Hodinama
10. 12. 2016 - Lyssa, Drutty, Pacino - Kopřivnice - Mandala
9. 12. 2016 - Lyssa, Kontroll, Guantanamo Party Program (PL), Wolves at the door (PL) - Soulkostel u Vernéřovické studánky
12. 2. 2017 - KUF (DE) - Praha - Potrvá
17. 3. 2017 - Grails (USA), Majeure (USA) - Praha - Divadlo Dobeška
2. 12. 2016 - Noartist, Toufar, Triyoda - Kolín - K-Centrum
24. 3. 2017 - The Black Heart Procession (USA), Sam Coomes (USA) - Praha - Divadlo Dobeška
23. 1. 2017 - Mirrors For Psychic Warfare (USA), Sanford Parker (USA) - Praha - 007 Strahov
29. 11. 2016 - Jaroslav Hutka, Aran Epochal - Praha - Klinika
5. 11. 2016 - Or, Gagarin, _DNO_ - Praha - Klub FAMU
17. 12. 2016 - SILVER ROCKET BENEFIT PRO KLUB 007, Bumfrang3, Kiss Me Kojak, Vlněna - Praha - 007 Strahov
29. 1. 2017 - E (USA), Fetch! - Praha - 007 Strahov
2. 11. 2016 - Sajjanu (JP), Jan Faix a kol. - Praha - Klinika
9. 12. 2016 - Ravelin 7, Fetch!, Or - Liberec - Azyl
16. 11. 2016 - Planety, Světlo - Brno - Skleněná louka - Sklepní scéna

23. 2. 2017 - Astronautalis (USA), Aby Wolf (USA) - Praha - Lucerna Music Bar
17. 11. 2016 - Paramount Styles Solo (USA), Planety - Praha - 007 Strahov
31. 10. 2016 - Buriers (UK), Aran Epochal - Brno - Skleněná louka - Sklepní scéna
21. 10. 2016 - Fetch!, Noartist, Mrs. Mia Wallace - Dolní Podluží - Bio Luž
27. 10. 2016 - Steve Gunn (USA), Jakub Šimanský - Praha - Klub FAMU
11. 10. 2016 - Terry Lee Hale (USA), Antonio Gramentieri (IT) - Praha - Potrvá
29. 9. 2016 - Haco (JP), Gurun Gurun - Praha - Punctum
22. 9. 2016 - Slim Cessna’s Auto Club (USA), Tomáš Palucha - Praha - Lucerna Music Bar
9. 10. 2016 - New Model Army (UK), Calvera - Praha - Lucerna Music Bar
1. 10. 2016 - Kontroll, Unkilled Worker, Inau, Sweeps 04, Asstma, Marbulínkova sestřička s nejmilejší drůbeží, Temnoplodec - Václavice 160
21. 10. 2016 - Savak (USA), Planety - Soulkostel u Vernéřovické studánky
14. 10. 2016 - Milemarker (USA / DE), Savak (USA), The Antikaroshi (DE) - Praha - 007 Strahov
24. 9. 2016 - Toufar, I Am Pentagon, Noartist, Otra Vez - Lysá nad Labem - Zámecký park (malá scéna)
20. 9. 2016 - Tim Remis (USA), Tomáš Palucha - Mělník
23. 9. 2016 - Tomáš Palucha - Olomouc - Street Fighters minirampa
16. 9. 2016 - New Dog (USA), Aran Epochal - Náchod - Krčma Maštal
20. 9. 2016 - Cars and Trains (USA), Aran Epochal - Pardubice - Klub 29
3. 9. 2016 - Tomáš Palucha, Kovadlina, Raw Deal, Lyssa, Smuteční slavnost, Deceased Squirrel On The Phone, Zkouška sirén, Bonus vs DJ Mary C - Červeněves u Nového Bydžova - mlýn
19. 9. 2016 - Caudal (CA / IE / CO), MaVa - Praha - Potrvá
25. 9. 2016 - Cars and Trains (USA), theclosing (AT) - Praha - Potrvá
2. 10. 2016 - Living Hour (CA) - Praha - 007 Strahov
14. 10. 2016 - Milemarker (USA / DE), Savak (USA), The Antikaroshi (DE) - Praha - 007 Strahov
12. 8. 2016 - Lyssa, Or, Sítě, Molly - Kovanice 95 - Hájenka
26. 8. 2016 - SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - Sedlčanské lesy - Speedstop
20. 7. 2016 - Planety, Světlo, Laundered Syrup - Praha - Potrvá
28. 7. 2016 - The Cosmic Dead (UK), Julinko (IT), Madhouse Express - Praha - Klub FAMU
11. 9. 2016 - New Dog (USA), Aran Epochal - Praha - Potrvá
7. 7. 2016 - Astronautalis (USA), Yawl (USA) - Rožnov pod Rahoštěm - Společenský dům
9. 8. 2016 - Steve Von Till (USA), MaVa - Praha - 007 Strahov
24. 6. 2016 - Asuna (JP), Gurun Gurun - Praha - Bohnice - V. kolona
27. 8. 2016 - SILVER ROCKET SUMMER SPEEDSTOP - Sedlčanské lesy - Speedstop
18. 6. 2016 - Aran Epochal, Petr Linhart - Štolmíř
18. 6. 2016 - Calvera, Dreare, Gattaca, Průmyslová smrt - Čermná u Sušice - Bouda
17. 6. 2016 - Aran Epochal, Kovadlina, Tomáš Palucha - Čermná u Sušice - Bouda
15. 6. 2016 - Tim Remis (USA), MaVa - Kolín - Jídelna
13. 6. 2016 - Aluk Todolo (FR), Sum of R (CH) - Praha - Žižkostel

12. 6. 2016 - Tim Remis (USA), Tomáš Palucha - Plzeň
24. 6. 2016 - Tim Remis (USA), Jared Paul (USA), Kazuke, Kolona - Soulkostel u Vernéřovické studánky

19. 6. 2016 - Tim Remis (USA), MaVa - Břeclav - Dvůr
2. 6. 2016 - OTK, Sdružení rodičů a přátel ropy - Břeclav - Dvůr
11. 6. 2016 - Planety, Telefon, Bent Ticket, Komplex viny, Molly, Sdružení rodičů a přátel ropy, Sweeps 04, Tim Remis (USA), Tomáš Palucha, Vepřové prase - Bečváry - hřiště
11. 6. 2016 - Planety, Telefon, Bent Ticket, Komplex viny, Molly, Sdružení rodičů a přátel ropy, Sweeps 04, Tim Remis (USA), Tomáš Palucha, Vepřové prase - Bečváry - hřiště
23. 6. 2016 - Jared Paul (USA), Kolona - Pardubice - DUB
8. 6. 2016 - Dinosaur Jr. (USA), Laundered Syrup - Praha - Lucerna Music Bar
27. 5. 2016 - OTK, Otra Vez, Triyoda, YC-CY (CH) - Kolín - K-Centrum
13. 5. 2016 - Saliva Brine, Foxwolf, 100%, Kontroll - Kolín - K-Centrum
21. 6. 2016 - Tim Remis (USA), Jared Paul (USA) - Praha - Potrvá
25. 6. 2016 - Nesbitts, Tim Remis (USA), Asuna (JP), Děti deště, Kazuke, Mermomoc - Liberec - Azyl
13. 5. 2016 - Toundra (ES), Five Seconds to Leave - Praha - Klub FAMU
20. 5. 2016 - Planety, Světlo - Lysá nad Labem - Patro
26. 4. 2016 - Familea Miranda (CL/ES), Lyssa - Kolín - K-Centrum
8. 6. 2016 - Dinosaur Jr. (USA), Laundered Syrup - Praha - Lucerna Music Bar
22. 4. 2016 - Bumfrang3, Familea Miranda (CL/ES) - Neratovice - Restaurace U Nádraží
27. 4. 2016 - 10000 Russos (PT), Vellocet Roll - Praha - 007 Strahov
20. 5. 2016 - Orły w błocie Europy - Ústí nad Labem - Činoherní studio
19. 10. 2016 - Swans (USA), Anna von Hausswolff (SE) - Praha - Divadlo Archa
10. 4. 2016 - Buriers (UK), Sweeps 04 - Kolín - K-Centrum

18. 4. 2016 - The Body (USA), Full Of Hell (USA), V0nt - Praha - 007 Strahov
6. 4. 2016 - Mugstar (UK), Pauwels (FR) - Praha - Klubovna Dejvice
20. 5. 2016 - Geoff Farina (USA), MaVa - Praha - Potrvá
15. 4. 2016 - Buriers (UK), Holy Fanda & The Reverends, Stinka - Soulkostel u Vernéřovické studánky
25. 4. 2016 - Familea Miranda (CL/ES), Lyssa, OTK - Praha - loď Cargo Gallery
23. 3. 2016 - The Oscillation (UK), Ghost River - Praha - 007 Strahov
25. 5. 2016 - Troy Von Balthazar (USA), Kalle - Praha - Potrvá
2. 4. 2016 - Děti deště, Planety, Laundered Syrup, Světlo, Argonaut - Praha - Žižkostel
1. 5. 2016 - Sophia (UK), Planety - Praha - Divadlo Dobeška
14. 4. 2016 - Buriers (UK), Sajtban - Brno - Bajkazyl
4. 3. 2016 - Jakub Šimanský, MaVa - Praha - Potrvá
5. 3. 2016 - Ravelin 7, The Crushers - Kolín - K-Centrum
18. 3. 2016 - Aran Epochal, Calvera, Dimitar - Kolín - Jídelna
12. 3. 2016 - Noartist, Bezbolestná, Argonaut, Or, Sítě - Hradec Králové - Pilnáčkova továrna
23. 4. 2016 - Familea Miranda (CL/ES), Lyssa - Dolní Podluží - Bio Luž
19. 3. 2016 - Kontroll, Noartist - Praha - 007 Strahov

8. 4. 2016 - Buriers (UK), Aran Epochal, Calvera, Dimitar - Liberec - Azyl
16. 2. 2016 - Saviours (USA), Mörkhimmel - Praha - 007 Strahov
16. 5. 2016 - Hombre Malo (NO), WardHill (CH), Intercostal (CH) - Praha - Klubovna Dejvice
27. 2. 2016 - Otra Vez, Laundered Syrup - Chodov - koupák
10. 2. 2016 - Golden Void (USA), Holy Sons (USA) - Praha - 007 Strahov
15. 2. 2016 - Nadja (CA), Rouilleux - Praha - Klub FAMU
11. 4. 2016 - Buriers (UK), Esoasisi - Praha - Potrvá
10. 2. 2016 - Golden Void (USA), Holy Sons (USA) - Praha - 007 Strahov
12. 1. 2016 - Old Boy (CA), Unkilled Worker - Hradec Králové - Klub č.p. 4
14. 1. 2016 - Ceschi (USA), Andy The Doorbum (USA), Aran Epochal - Plzeň - Papírna
15. 1. 2016 - Ceschi (USA), Andy The Doorbum (USA), Sladkovol - Soulkostel u Vernéřovické studánky
13. 1. 2016 - Ceschi (USA), Andy The Doorbum (USA) - Ustí nad Labem - Hraničář
9. 1. 2016 - Old Boy (CA), Unkilled Worker - Břeclav - Piksla
16. 1. 2016 - Ceschi (USA), Andy The Doorbum (USA) - Břeclav
31. 1. 2016 - C, Lyssa - Praha - 007 Strahov
26. 1. 2016 - Ceschi (USA), Andy The Doorbum (USA) - Praha - 007 Strahov
10. 1. 2016 - Old Boy (CA), Unkilled Worker, Světlo - Brno - Skleněná louka - Sklepní scéna
12. 12. 2015 - Arirang (IT), Strahov.org - Pňov - louka
19. 12. 2015 - Aran Epochal, Bumfrang3, Kiss Me Kojak - Neratovice - Restaurace U Nádraží
11. 1. 2016 - Old Boy (CA), Unkilled Worker - Praha - Potrvá
22. 12. 2015 - Lyssa, Peleton, Lionel Dixit - Pardubice - Klub 29
5. 12. 2015 - Betunizer (ES), Alphones, Kontroll - Kolín - K-Centrum
17. 1. 2016 - Ceschi (USA), Andy The Doorbum (USA) - Rožnov pod Radhoštěm - T Klub
9. 12. 2015 - Aran Epochal, Calvera, Dimitar, Odeur de Violettes - Brno - Skleněná louka
10. 12. 2015 - Aran Epochal, Calvera, Dimitar - Olomouc - Street Fighters minirampa
19. 12. 2015 - Gagarin, Aorta, Scalp, Otra Vez - Brandýs nad Labem - Saloon
11. 12. 2015 - Calvera, Atlantic Cable - Lysá nad Labem - Patro
6. 12. 2015 - Betunizer (ES), OTK, Lyssa - Praha - loď Cargo Gallery
20. 1. 2016 - Scott Kelly (USA), CHVE (BE), The Leaving (CH) - Praha - Bohnice - V. kolona
25. 11. 2015 - RickoLus (USA), Ctib - Rožnov pod Radhoštěm - T Klub
20. 1. 2016 - Scott Kelly (USA), CHVE (BE), The Leaving (CH) - Praha - Bohnice - V. kolona
24. 11. 2015 - RickoLus (USA), Prodavač - Lysá nad Labem - Patro
20. 11. 2015 - Repetitor (RS), Genuine Jacks (SK) - Břeclav - Piksla
28. 11. 2015 - RickoLus (USA), Strangers in the City - Břeclav - Piksla
14. 11. 2015 - Ravelin 7, Tantalos - Litoměřice - Big Hon (Lékárna U Katovny)
6. 1. 2016 - Valina (AT), Aran Epochal - Praha - 007 Strahov
14. 11. 2015 - Sítě, Black Highway - Lysá nad Labem - Patro
29. 10. 2015 - Peleton, Papírový panenky - Praha - Bohnice - V. kolona
8. 11. 2015 - Insect Ark (USA), Julinko (IT), Yood - Brno - Bajkazyl
30. 10. 2015 - Aran Epochal, Dimitar, Lukáš Landa - Ústí nad Labem - Činoherní studio
13. 11. 2015 - Chelsea Wolfe (USA), Dave Heumann (USA), A Dead Forest Index (NZ) - Praha - Divadlo Dobeška
10. 11. 2015 - Insect Ark (USA), Yood - Pardubice - DUB
14. 11. 2015 - Insect Ark (USA), Kalle, Yood - Soulkostel u Vernéřovické studánky
20. 11. 2015 - OTK, Kontroll, Inau - Liberec - Azyl
12. 11. 2015 - The Great Sabatini (CA), Lyssa - Neratovice - Restaurace U Nádraží
22. 10. 2015 - Planety - Praha - Bohnice - V. kolona
5. 11. 2015 - Chris Brokaw (USA), Dimitar - Praha - Potrvá
18. 11. 2015 - Auxes (USA), Canadian Rifle (USA) - Plzeň - Papírna
19. 11. 2015 - Auxes (USA), Canadian Rifle (USA) - Brno - Kabinet Múz
10. 10. 2015 - Ultrasurf (ES), Otra Vez - Praha - Klubovna Dejvice
23. 10. 2015 - Nod Nod, Peleton - Lysá nad Labem - U Podkovy
17. 10. 2015 - Fetch!, Bugmen, Bumfrang3 - Dolní Podluží - Bio Luž
30. 9. 2015 - Bleubird (USA), Inau - Ostrava - Plan B
29. 9. 2015 - Bleubird (USA) - Kopřivnice - Mandala
3. 10. 2015 - Bleubird (USA), Sladkovol - Kolín - K-Centrum
21. 10. 2015 - Aran Epochal, Rosťa Čurda - Praha - Břevnovská knihovna
18. 9. 2015 - Lyssa, Kiss Me Kojak, Postižená oblast - Liberec - Azyl
1. 10. 2015 - Bleubird (USA), Inau - Břeclav - Piksla
18. 9. 2015 - Calvera, Šoumen, Triyoda, Inau - Kolín - park ve Ztracence
4. 10. 2015 - Bleubird (USA), Edoshův kurník - Praha - Potrvá
29. 11. 2015 - Astronautalis (USA), RickoLus (USA) - Praha - Lucerna Music Bar
16. 9. 2015 - Aby Wolf (USA), MC Boss - Kopřivnice - Mandala
15. 9. 2015 - Aby Wolf (USA), Aran Epochal - Brno - Kabinet Múz
26. 9. 2015 - Melvins (USA), Big Business (USA) - Praha - Futurum
18. 9. 2015 - Palahniuk, Sweeps 04 - Lysá nad Labem - Patro
8. 10. 2015 - Heavy Make-up (SE), Unkilled Worker Machine - Praha - 007 Strahov
24. 9. 2015 - Nate Hall (USA), Juggernaut (IT) - Praha - 007 Strahov
27. 9. 2015 - Bleubird (USA), Kumar & Mezi Břehy - Rožnov pod Radhoštěm - T Klub
10. 9. 2015 - Dead Western (USA), Aran Epochal - Lysá nad Labem - Patro
17. 11. 2015 - Maserati (USA), Auxes (USA), Canadian Rifle (USA) - Praha - Divadlo Dobeška
3. 9. 2015 - Past (PL), Bumfrang3, Camp Koala (HU), Pepi Rössler (HU) - Praha - 007 Strahov
22. 7. 2015 - Edoshův kurník, I Am Pentagon, The Oxx - Praha - Klinika
15. 8. 2015 - Bumfrang3, Otra Vez, Noartist, Člověk krve - Sázava - Pod vrbou
13. 9. 2015 - Aby Wolf (USA), Tanzverbot - Praha - Potrvá
14. 7. 2015 - Esoasisi, OTK, Canine - Praha - 007 Strahov
25. 7. 2015 - Kurac, Laundered Syrup, Leto, Planety, Tanzverbot - Praha - 007 Strahov
29. 7. 2015 - Zkouška sirén, Aran Epochal, Inau - Praha - 007 Strahov
2. 7. 2015 - Děti deště, Lyssa - Praha - 007 Strahov
24. 6. 2015 - La Casa Fantom (NO), Modern Delusion (HR), Celetoids, Hlinomaz, Vlněna - Praha - Modřany - bike park
14. 6. 2015 - Speed!! Noise!! Hell!! (JP) - Žilina (SK) - Bulwar


24. 9. 2015 - Nate Hall (USA), Juggernaut (IT) - Praha - 007 Strahov
6. 6. 2015 - Argonaut, Secondhand Daylight - Praha - Fatal
17. 6. 2015 - Aran Epochal, New Dog (USA) - Pardubice
30. 5. 2015 - Houpací koně, Owl - Ústí nad Labem - Mumie
22. 6. 2015 - Astronautalis (USA) - Břeclav - Piksla
16. 6. 2015 - New Dog (USA) - Břeclav - Dvůr
6. 6. 2015 - Sdružení rodičů a přátel ropy, Kolo kolo mlýnský - Břeclav - Piksla
23. 5. 2015 - Zeměžluč, Recordinace & MC Scissal ft. DJ Kornout, Sakkara, AVA Djs - Brno - Vlhká
23. 5. 2015 - Leto, Planety, Prodavač - Ústí nad Labem - Mumie
21. 5. 2015 - Calvera, Inau, Dimitar - Praha - Bohnice - V. kolona

3. 9. 2015 - Past (PL), Bumfrang3, Camp Koala (HU), Pepi Rössler (HU) - Praha - 007 Strahov
19. 5. 2015 - Paramount Styles Solo (USA), Aran Epochal, Tomáš Palucha - Ústí nad Labem - Mumie
15. 5. 2015 - Walter Gross (USA), Tenshun (USA), Foxwolf - Kolín - K-Centrum
6. 6. 2015 - Dimitar, Foxwolf, Inau, Ital Kazatel, Král Kravál, Leto, Lyssa, MC Boss, Noartist, Red Torch, Sladkovol, Vepřové prase - Bečváry - hřiště
15. 5. 2015 - Leto, Godot Youth, Hlinomaz, Kurac, Oi Oi Piratoi - Věžnička u Jihlavy
2. 5. 2015 - Anthropoid, Dead Western (USA) - Náchod - Krčma Maštal
30. 5. 2015 - White Wine (USA/DE), Grrzzz (FR), OTK, Hlinomaz, Palahniuk - Tábor - Ctiborův Mlýn / C.E.S.T.A.
1. 5. 2015 - The Antikaroshi (DE), Cocoon - Kolín - K-Centrum
17. 4. 2015 - Last Harbour (UK), Ormonde (USA), Smuteční slavnost - Jihlava - Diod
21. 6. 2015 - New Dog (USA), Aran Epochal - Praha - 007 Strahov
12. 4. 2015 - Aran Epochal - Kutná Hora - Kavárna Matky sobě

3. 4. 2015 - OTK, KriminalRoman - Kolín - K-Centrum
3. 4. 2015 - DROM, Tengri, Treius - Lysá nad Labem - U Podkovy

14. 3. 2015 - Aran Epochal, Calvera, Inau - Jihlava - Café bar Chilli
29. 3. 2015 - Dead Western (USA), Calvera - Slavičín - Sokolovna
13. 5. 2015 - Mudhoney (USA), White Hills (USA), Barton Carroll (USA) - Praha - Lucerna Music Bar
4. 4. 2015 - Fetch!, Kiss Me Kojak, Noartist, Kurac, Asstma - Dolní Podluží - Bio Luž
19. 2. 2015 - Kontroll, Ptakz - Kutná Hora - Česká 1
21. 2. 2015 - Planety - Kopřivnice - Mandala

13. 2. 2015 - Agaper, Toufar - Kolín - K-Centrum
20. 2. 2015 - Planety, Sladkovol, Zvuk - Kolín - K-Centrum
13. 3. 2015 - Aran Epochal, Calvera, Inau - Kopřivnice - Mandala
19. 3. 2015 - Timber Rattle (USA), Dimitar - Praha - Klubovna Dejvice
15. 5. 2015 - See Through Dresses (USA), Zlato a nafta - Praha - Potrvá
24. 1. 2015 - Do hlavy brouk, KriminalRoman, Král Kravál, Saliva Brine, Kontroll - Bečváry - Sokolovna
30. 1. 2015 - Watter (USA), Holy Sons (USA), Lilacs & Champagne (USA) - Praha - Podnik
8. 2. 2015 - Regn (NO), Kontroll - Lysá nad Labem - Patro
24. 1. 2015 - Lyssa, Planety, Unkilled Worker, Aran Epochal, Zkouška sirén - Praha - Klubovna Dejvice
31. 1. 2015 - Kurac, Komplex viny, Proti všem - Lysá nad Labem - U Podkovy
16. 1. 2015 - Tomáš Palucha, C, Molly - Praha - 007 Strahov
31. 1. 2015 - Unkilled Worker Machine, Hissing Fauna - Břeclav - Piksla
4. 2. 2015 - Author & Punisher (USA), Calvera - Praha - 007 Strahov
31. 12. 2014 - Kontroll, Noartist - Kolín - NZDM Kolárka
3. 5. 2015 - Dessa (USA), Leto - Praha - Podnik
19. 12. 2014 - Oswald Schneider, Postižená oblast - Kolín - K-Centrum

6. 12. 2014 - Kontroll, Or - Dolní Podluží - Bio Luž
13. 12. 2014 - Blank Out, Deathwish Kids, Garrigüe, Kontroll, KriminalRoman, Pochcaná ruka, Propaganda, Saliva Brine - Kolín - Cihelna
24. 3. 2015 - Enablers (USA), Dead Western (USA) - Praha - 007 Strahov
28. 11. 2014 - Kurac, Palahniuk - Kolín - K-Centrum
27. 11. 2014 - Kristy & The Kraks (AT) - Praha - Bajkazyl Žižkov
13. 12. 2014 - Dimitar, Palahniuk, Travis O'Neil - Draháňská Wolkerovka
30. 1. 2015 - Watter (USA), Holy Sons (USA), Lilacs & Champagne (USA) - Praha - Podnik
26. 11. 2014 - Nod Nod, Vlněna - Praha - 007 Strahov
12. 12. 2014 - Benefit Silver Rocket pro Klub 007, Esoasisi, Noartist, Zutro - Praha - 007 Strahov
14. 11. 2014 - Kalle, Leto - Kolín - K-Centrum
4. 11. 2014 - Vaz (USA), Lyssa - Praha - Buben
17. 12. 2014 - Mono (JP), Helen Money (USA) - Praha - Podnik
21. 11. 2014 - Aran Epochal, Planety, Some Other Place - Tábor - Orion
15. 11. 2014 - Noartist, Or - Lysá nad Labem - U Podkovy
29. 10. 2014 - Cyclamen (FR), Masáž, Tosiro - Praha - Cross Club
18. 10. 2014 - Aran Epochal, Calvera, Inau - Soulkostel u Vernéřovické studánky
18. 10. 2014 - At Bona Fide, Benelux, Manon Meurt, Patryk Cannon (PL) - Dolní Podluží - Bio Luž
17. 10. 2014 - Děti deště, Kiss Me Kojak - Kolín - K-Centrum
1. 11. 2014 - Earthless (USA), Mobius (SK) - Praha - 007 Strahov
11. 10. 2014 - Canadian Rifle (USA) - Brno - Vegalité
7. 10. 2014 - Cars and Trains (USA), Big Pauper (USA) - Jindřichův Hradec - Bar 69
6. 10. 2014 - Cars and Trains (USA), Big Pauper (USA) - Brno - Skleněná louka - Sklepní scéna
8. 10. 2014 - Vaz (USA), Oldseed (CA), Unna - Brno - Vegalité
8. 10. 2014 - Canadian Rifle (USA), Uštkni - Olomouc - Street Fighters minirampa
30. 9. 2014 - Cars and Trains (USA), Big Pauper (USA) - Ústí nad Labem - Mumie
30. 9. 2014 - Hissing Fauna, Palahniuk, Remek, Vlasta Popić (HR) - Praha - Café V Lese
4. 10. 2014 - Canadian Rifle (USA), Otra Vez - Lysá nad Labem - U Podkovy
1. 10. 2014 - Cars and Trains (USA), Big Pauper (USA) - Hradec Králové - Bio Central
21. 9. 2014 - Jelly Belly (SK), Planety - Praha - Basement
12. 10. 2014 - Total Heels (USA/DK), Canadian Rifle (USA), Palahniuk - Praha - 007 Strahov
5. 10. 2014 - Canadian Rifle (USA), Kiss Me Kojak - Varnsdorf - Klub Rozkrok
1. 10. 2014 - Kurac, The Gary (USA), Vlasta Popić (HR) - Brno - Vegalité
4. 9. 2014 - RickoLus (USA), Aran Epochal - Kolín - K-Centrum
12. 9. 2014 - Aran Epochal, Odeur de Violettes, Vladimír Václavek - Mělník - Želví doupě
23. 11. 2014 - Sage Francis (USA), Karaoke Tundra - Praha - Podnik
3. 9. 2014 - RickoLus (USA), Aran Epochal - Varnsdorf - pivovar Kocour
25. 9. 2014 - Cars and Trains (USA), Big Pauper (USA) - Praha - Potrvá
30. 8. 2014 - Black Highway, Depakine Chrono, Kalle, Palahniuk, Planety, Soxol, Unkilled Worker - Kovanice 95 - Hájenka
6. 9. 2014 - Bumfrang3, Fetch!, Inau, Noartist, Otra Vez, Postižená oblast - Přívory - Sokolovna
7. 9. 2014 - RickoLus (USA), Leto - Brno - Skleněná louka

30. 7. 2014 - Inau, The Flamenco Thief (UK) - Praha - Café Na půl cesty
19. 7. 2014 - Dominik Kotyza, Halwa, Homar, Jiří Marek, Kontroll, Michal Turek, Politische gespräche verboten - Praha - Bubenská 1542/6
7. 8. 2014 - Leto, Unkilled Worker - Praha - 007 Strahov
14. 9. 2014 - RickoLus (USA), Peleton - Praha - A Studio Rubín
4. 10. 2014 - Vaz (USA), Hammerhead (USA), Qui (USA) - Praha - 007 Strahov
9. 7. 2014 - Lionel Dixit, The Cosmic Dead (UK) - Praha - 007 Strahov
23. 8. 2014 - Planety, Děti deště, Kurac, Laundered Syrup, Leto, Peleton, Unna - Jablunkov - Městský les

11. 7. 2014 - Planety, Tomáš Palucha - Kolín - K-Centrum
20. 6. 2014 - Lyssa, Unkilled Worker - Kolín - K-Centrum
28. 6. 2014 - Bumfrang3, Inau, Peleton, Zlato a nafta - Dolní Podluží - koupaliště
30. 7. 2014 - Rose Windows (USA) - Praha - 007 Strahov

16. 6. 2014 - Auxes (USA), Sweet Cobra (USA) - Praha - 007 Strahov
28. 5. 2014 - Sims (USA), Inau - Kolín - K-Centrum
14. 6. 2014 - Kontroll, Peleton, Rape in the Forest, Šoumen, Unkilled Worker Machine, Vepřové prase, Zkouška sirén - Bečváry - hřiště
20. 10. 2014 - Swans (USA), Pharmakon (USA) - Praha - Lucerna Music Bar
7. 6. 2014 - Planety, Aran Epochal, Bugmen - Praha - 007 Strahov
7. 5. 2014 - Tim Kasher (USA), Black Tar Jesus - Plzeň - Pohoda Music Club
9. 5. 2014 - Aran Epochal, Kalle, Planety - Tábor - Altán v Holečkových sadech
15. 5. 2014 - Aran Epochal, Oldřich Janota, Sítě, Unkilled Worker - Praha - Hlubočepy
29. 5. 2014 - Sims (USA), Inau - Praha - 007 Strahov
5. 5. 2014 - Dessa (USA), Tim Kasher (USA), Prodavač - Praha - 007 Strahov
19. 4. 2014 - Kurac, Pontiak (USA) - Břeclav - Piksla
21. 4. 2014 - Pontiak (USA) - Ústí nad Labem - Mumie
3. 5. 2014 - Leto, Prodavač - Ústí nad Labem - Mumie
25. 4. 2014 - Planety, Prodavač, Zlato a nafta - Točník - Kafé Bar Bárka
19. 4. 2014 - Hlinomaz, Or, Peleton - Sázava - Shambala U Labutě
14. 4. 2014 - Nickel In The Sink (SK), Pontiak (USA) - Bratislava (SK) - Fuga
28. 3. 2014 - OTK, Superego Kid - Slavičín - U Talafy
29. 3. 2014 - DPVJU, OTK, Sisiroe - Broumov - Střelnice
27. 3. 2014 - OTK, Vlněna - Brno - Kabinet Múz
30. 3. 2014 - OTK, Unkilled Worker - Praha - 007 Strahov
22. 4. 2014 - Vertical Scratchers (USA), Kontroll - Praha - Potrvá
16. 4. 2014 - Kurac, Pontiak (USA) - Praha - 007 Strahov
29. 4. 2014 - Valina (AT), Peleton - Praha - 007 Strahov
4. 4. 2014 - Pillars And Tongues (USA), Aran Epochal - Praha - 007 Strahov
6. 3. 2014 - Grails (USA), Lilacs & Champagne (USA) - Praha - Pilot
6. 3. 2014 - Grails (USA), Lilacs & Champagne (USA) - Praha - Pilot
19. 2. 2014 - Crooks On Tape (USA), Bumfrang3 - Praha - 007 Strahov
1. 3. 2014 - Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra (CA) - Praha - Divadlo Dobeška
26. 2. 2014 - Scott Kelly And The Road Home (USA), Kall - Praha - Pilot
7. 2. 2014 - Tomáš Palucha, Unkilled Worker - Tábor - ateliér Dílna
26. 2. 2014 - Scott Kelly And The Road Home (USA), Kall - Praha - Pilot
9. 2. 2014 - New Dog (USA), Vlněna (akustickej set) - Praha - Potrvá
6. 1. 2014 - Geoff Farina (USA) - Praha - Potrvá




14. 12. 2013 - Benefit Silver Rocket pro Klub 007, Kurac, Or, OTK - Praha - 007 Strahov
15. 11. 2013 - Fetch!, Kiss Me Kojak, Lyssa - Praha - Klubovna Dejvice
10. 11. 2013 - Föllakzoid (CL), Planety - Praha - 007 Strahov
18. 12. 2013 - Corrections House (USA) - Praha - Pilot
17. 11. 2013 - Asuna (JP), Gurun Gurun - Praha - Pilot
19. 11. 2013 - Enablers (USA), Inau - Praha - 007 Strahov
18. 10. 2013 - Kontroll, Lyssa, OTK - Dolní Podluží - Bio Luž
29. 11. 2013 - RickoLus (USA), Leto - Praha - Potrvá
20. 10. 2013 - Lyssa, Unkilled Epochal - Praha - 007 Strahov
22. 10. 2013 - Total Heels (USA/DK), Kontroll - Praha - 007 Strahov
8. 12. 2013 - Girls Against Boys (USA), Chokebore (USA), Tomáš Palucha - Praha - Lucerna Music Bar
13. 10. 2013 - New Model Army (UK), Unkilled Epochal - Praha - Lucerna Music Bar
17. 9. 2013 - Residual Echoes (USA), Unkilled Worker Machine - Praha - 007 Strahov

2. 10. 2013 - Black Pus (USA), Les Homosexuels - Praha - 007 Strahov
31. 8. 2013 - Insect Ark (USA), Unkilled Worker - Ústí nad Labem - Mumie
29. 8. 2013 - Blake Schwarzenbach (USA), Peleton - Praha - Potrvá
13. 10. 2013 - New Model Army (UK), Unkilled Epochal - Praha - Lucerna Music Bar
2. 9. 2013 - Insect Ark (USA), Unkilled Worker - Praha - Potrvá
22. 7. 2013 - Torche (USA), Argonaut - Praha - 007 Strahov



11. 6. 2013 - Dead Western (USA) - Praha - Bajkazyl Žižkov
18. 5. 2013 - Shellac (USA), Amavo (IT) - Praha - Divadlo Dobeška
1. 7. 2013 - Neurosis (USA), Terra Tenebrosa (SE) - Praha - Lucerna Music Bar
29. 5. 2013 - Mudhoney (USA), Gnu, The Treatment (AU) - Praha - Lucerna Music Bar
14. 4. 2013 - Maserati (USA), Les Homosexuels - ZRUŠENO
18. 5. 2013 - Shellac (USA), Amavo (IT) - Praha - Divadlo Dobeška
21. 6. 2013 - Auxes (USA), Lyssa, MRC Riddims (USA), Or, OTK, Planety, Tim Remis (USA), Zkouška sirén - Točník - SILVER ROCKET SUMMER SUMMA
22. 4. 2013 - Boduf Songs (UK), Jessica Bailiff (USA) - Praha - 007 Strahov
8. 3. 2013 - Clara Clara (FR), Raketoplán, Stevie Brufen - Bečváry - U Laudona
1. 5. 2013 - Astronautalis (USA), Bene & Roland Kánik (SK), Prodavač - Praha - Lucerna Music Bar
3. 3. 2013 - Arbouretum (USA), Odeur de Violettes - Praha - 007 Strahov
7. 2. 2013 - Aran Epochal, Inau, Lapa - Praha - 007 Strahov
22. 1. 2013 - Eric Chenaux (CA), Unkilled Worker - Praha - Potrvá
14. 12. 2012 - Mono (JP), A Newborn Riot Of Dreams (USA) - Praha - Divadlo Dobeška
18. 2. 2013 - Dinosaur Jr. (USA), Chris Brokaw (USA) - Praha - Lucerna Music Bar
21. 12. 2012 - Kontroll, Or, Planety - Praha - 007 Strahov
14. 12. 2012 - Mono (JP), A Newborn Riot Of Dreams (USA) - Praha - Divadlo Dobeška
2. 12. 2012 - E.D. Sedgwick (USA), Crime (DE) - Praha - 007 Strahov
27. 11. 2012 - Swans (USA), Sir Richard Bishop (USA) - Praha - Lucerna Music Bar
22. 11. 2012 - Unur (USA), Edoshův kurník - Praha - Final
7. 11. 2012 - Lyssa, OTK - Praha - 007 Strahov
29. 10. 2012 - Moller Plesset (FR), ChooChooShoeShoot (FR) - Praha - Final
23. 10. 2012 - Lichens (USA), Gurun Gurun - Praha - Final
17. 10. 2012 - Polite Sleeper Solo (USA), Fetch! (akusticky) - Praha - Potrvá
11. 11. 2012 - Godspeed You! Black Emperor (CA), Air Cushion Finish (DE) - Praha - Lucerna Music Bar
24. 9. 2012 - Melkeveien (NO), MRC Riddims (USA) - Praha - Final
28. 9. 2012 - Cars and Trains (USA), Big Spider's Back (USA) - Praha - 007 Strahov
17. 9. 2012 - Om (USA), Tomáš Palucha - Praha - 007 Strahov

12. 7. 2012 - 2econd Class Citizen (UK) - Praha - Café Na půl cesty
4. 8. 2012 - Kiss Me Kojak, Kontroll, Noartist, OTK, Planety, Raketoplán - Batňovice - Areál Varta
17. 6. 2012 - The Oscillation (UK), Stevie Brufen - Praha - 007 Strahov
1. 7. 2012 - Unsane (USA), Big Business (USA), Lyssa - Praha - Lucerna Music Bar
10. 6. 2012 - Sholi (USA), Planety - Praha - Final
20. 5. 2012 - Sims (USA), Inau, Prodavač - Praha - Final
13. 5. 2012 - Trigger Effect, Unkilled Worker Machine - Praha - 007 Strahov
9. 5. 2012 - Bee And Flower (USA/DE), Mermomoc - Praha - Potrvá
30. 4. 2012 - Scott Kelly (USA), Oldseed (CA) - Liběchov - kaple
23. 5. 2012 - Fetch!, Obits (USA) - Praha - 007 Strahov
30. 4. 2012 - Scott Kelly (USA), Oldseed (CA) - Liběchov - kaple
25. 4. 2012 - A Whisper In The Noise (USA), Five Seconds to Leave - Praha - 007 Strahov
19. 4. 2012 - Auxes (USA), Demokhratia (الجمهورية الجزائرية الديمقراطية الشعبية), Noartist - Praha - Final
28. 4. 2012 - Unbroken (USA), Pettybone (UK) - Praha - Palác Akropolis
30. 3. 2012 - Earth (USA), Mount Eerie (USA), Ô Paon (CA) - Praha - Divadlo Dobeška
15. 3. 2012 - James Reindeer (UK), Nod Nod - Praha - Final
4. 3. 2012 - Wino (USA), Unkilled Worker - Praha - 007 Strahov
23. 2. 2012 - Pontiak (USA), Zkouška sirén - Praha - 007 Strahov
19. 2. 2012 - Justin Sullivan & Dean White (UK), Aran Epochal - Praha - Divadlo Dobeška
3. 2. 2012 - Astronautalis (USA), Bleubird (USA) - Praha - 007 Strahov
17. 12. 2011 - Fetch!, Lyssa, Raketoplán - Praha - 007 Strahov
30. 11. 2011 - Nathan Bell (USA), Calvera - Praha - Final
20. 11. 2011 - Siskiyou (CA) - Praha - Rubín
10. 11. 2011 - Sole (USA), Bonus - Praha - 007 Strahov
8. 11. 2011 - iconAclass (USA) - Praha - 007 Strahov
8. 11. 2011 - iconAclass (USA) - Praha - 007 Strahov
10. 11. 2011 - Sole (USA), Bonus - Praha - 007 Strahov
13. 11. 2011 - Paramount Styles, Pinback (USA) - Praha - Divadlo Dobeška
25. 10. 2011 - Aran Epochal, Tim Remis (USA) - Praha - U Dědků, Keramická 3
17. 10. 2011 - Edie Sedgwick (USA), Kontroll - Praha - 007 Strahov
15. 10. 2011 - Envy (JP), Ravelin 7 - Praha - Palác Akropolis
6. 10. 2011 - Esmerine (CA), Rebecca Foon (CA) - Praha - 007 Strahov
26. 9. 2011 - Familea Miranda (CL/ES), Děti deště, Nikki Louder (SI) - Praha - 007 Strahov
1. 10. 2011 - Cars and Trains (USA), 2econd Class Citizen (UK) - Praha - Final
29. 9. 2011 - B. Dolan (USA), Aran Satan - Praha - 007 Strahov
22. 9. 2011 - Enablers (USA), Zutro - Praha - A Studio Rubín
3. 9. 2011 - My Disco (AU), Pttrns (DE) - Praha - 007 Strahov
23. 7. 2011 - Aran Satan, autoBugrr, Bonus feat. Jazzmani, Hodina pravdy, Ital Kazatel, Klempíř ježek & žalud, Leninův Mrd, Max Manus, MC Boss, Tomáš Weiss - SILVER ROCKET SUMMER SLOVO / PÍSNICE
27. 6. 2011 - United Sons of Toil (USA), Joe 4 (HR) - Praha - 007 Strahov
2. 7. 2011 - Unsane (USA), Calvera - Praha - 007 Strahov

6. 6. 2011 - Unur (USA), Prodavač - Praha - 007 Strahov


15. 5. 2011 - Keelhaul (USA), Bruce Lamont (USA) - Praha - 007 Strahov
19. 5. 2011 - Daniel Higgs (USA), Zomes (USA) - Praha - A Studio Rubín

16. 4. 2011 - Zkouška sirén, Lyssa, Unkilled Worker Machine - Praha - 007 Strahov
19. 4. 2011 - Coal Train (UK), Cocoon - Praha - 007 Strahov
13. 4. 2011 - Eugene S. Robinson, Aran Satan - Praha - Rekomando
6. 3. 2011 - Free Moral Agents (USA), Subtitle (USA) - Praha - 007 Strahov
8. 3. 2011 - Maserati (USA) - Praha - 007 Strahov
16. 3. 2011 - Boduf Songs (UK), All In The Golden Afternoon (USA) - Praha - A Studio Rubín
16. 2. 2011 - Scott Kelly (USA), Gurun Gurun - Praha - Vyšehrad, Staré purkrabství
3. 1. 2011 - Travels (USA) - Praha - 007 Strahov
28. 1. 2011 - Bonus + Plugnplay, MRC Riddims (USA) - Praha - 007 Strahov
23. 1. 2011 - Godspeed You! Black Emperor (CA) - Praha - Palác Akropolis
16. 12. 2010 - Ava Luna (USA), Stevie Brufen - Praha - 007 Strahov
18. 12. 2010 - Aran Satan, Sporto "B", Unkilled Worker Machine - Praha - 007 Strahov
22. 12. 2010 - Des Ark (USA) - Praha - Rekomando
8. 12. 2010 - Swans (USA) - Praha - Palác Akropolis
5. 12. 2010 - Torche (USA), Le Christ Hypercubistic - Praha - 007 Strahov
29. 11. 2010 - Oddateee (USA), Subtitle (USA) - Praha - 007 Strahov
18. 11. 2010 - Aran Satan, Daniel Higgs (USA) - Praha - A Studio Rubín
1. 11. 2010 - Knut (CH), Red Sparowes (USA) - Praha - Matrix
1. 10. 2010 - Wino (USA) - Praha - A Studio Rubín
16. 11. 2010 - Ema Camelia, Shrinebuilder (USA) - Praha - Futurum
22. 9. 2010 - Hissing Fauna, Imaad Wasif (USA) - Praha - Strahov 007
18. 10. 2010 - Auxes (USA), Obits (USA) - Praha - Strahov 007
22. 8. 2010 - Astronautalis (USA), Prodavač - Praha - 007 Strahov
10. 10. 2010 - Shellac (USA), Bellini (IT/USA) - Praha - Futurum
17. 9. 2010 - Julia Kent (USA), Scott McCloud (USA) - Praha - Divadlo Dobeška
7. 8. 2010 - SILVER ROCKET SUMMER SHOWCASE - Brno - Zbrojovka



22. 7. 2010 - Aran Epochal, Steve Von Till / Harvestman (USA) - Točník - Hrad

18. 7. 2010 - Aran Satan, Kontroll, Plugnplay - Praha - klub v Jelení
22. 7. 2010 - Aran Epochal, Steve Von Till / Harvestman (USA) - Točník - Hrad

27. 6. 2010 - Hissing Fauna, Labasheeda (NL) - Praha - klub v Jelení
22. 7. 2010 - Aran Epochal, Steve Von Till / Harvestman (USA) - Točník - Hrad
7. 7. 2010 - Baroness (USA), Black Cobra (USA), Dragged into Sunlight (UK), Saviours (USA), Weedeater (USA) - Praha - Matrix
1. 6. 2010 - Des Ark (USA), Oh Tornado - Praha - klub v Jelení
25. 5. 2010 - (at home with) Sophia (USA) - Praha - Divadlo Dobeška
17. 5. 2010 - Trigger Effect, Wollongong - Praha - Strahov 007
14. 5. 2010 - Black Heart Procession (USA) - Praha - Divadlo Dobeška

7. 5. 2010 - Grails (USA), Gurun Gurun - Praha - 007 Strahov

8. 4. 2010 - B. Dolan (USA), Prodavač - Praha - 007 Strahov
24. 3. 2010 - Aran Epochal, Auxes (USA) - Praha - 007 Strahov
4. 4. 2010 - Mono (JP), SaDE - Praha - Palác Akropolis

15. 3. 2010 - Bombee+ (DE), Pontiak (USA), White Hills (USA), Wive (USA) - Praha - 007 Strahov
26. 2. 2010 - Bleubird (USA), Chokebore (USA) - Praha - 007 Strahov
5. 3. 2010 - Sin Ropas (USA), Zlato a nafta - Praha - 007 Strahov
24. 3. 2010 - Aran Epochal, Auxes (USA) - Praha - 007 Strahov
18. 3. 2010 - OTK, Reveille (FR) - Praha - 007 Strahov
7. 2. 2010 - Gaffa, Lou Barlow (USA) - Praha - Divadlo Dobeška

19. 2. 2010 - New Model Army (UK), Unkilled Worker & The Nesbitts - Praha - Palác Akropolis
21. 1. 2010 - Lushlife (USA), Peťo Tázok & Karaoke Tundra (SK) - Praha - 007 Strahov






19. 12. 2009 - Allroh (DE), Paramount Styles, Troy Von Balthazar (USA) - Praha - Matrix
8. 12. 2009 - Lords (USA), Metroschifter (USA) - Praha - 007 Strahov
9. 12. 2009 - Keelhaul (USA), Zkouška sirén - Praha - 007 Strahov
6. 12. 2009 - Astronautalis (USA), Bonus - Praha - 007 Strahov
2. 12. 2009 - Black Elk (USA), Lyssa - Praha - 007 Strahov
12. 11. 2009 - Dälek (USA), Isis (USA), Mamiffer (USA) - Praha - Palác Akropolis


9. 11. 2009 - Calvera, Matteah Baim (USA) - Praha - 007 Strahov